Džiungarijos žiurkėnų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Džiungarijos žiurkėnų forumas

Džiungarijos žiurkėnų mylėtojų ir augintojų klubas
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Mano ziurkenas

Go down 
+9
akvairlulu
kristux
justea
domuxax
vasare 9
Dainora+Keksas
Džiungea
skaivulka
deimante
13 posters
AutoriusPranešimas
deimante

deimante


Pranešimų skaičius : 16
Join date : 2009-09-03
Age : 27
Miestas : Klaipeda

Mano ziurkenas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Mano ziurkenas   Mano ziurkenas EmptySk. 09 27, 2009 6:50 pm

Mano ziurkenas yra vardu Naruto (Lietuviskai Narutas) Smile .Jam labai patinka laipioti narvelio sienom is kandzioti svetimu zmoniu rankas Smile .Turi 3 aukstu narva,supynes,prabangia smelio dezute ir gyvena sau kaip ponas Smile Smile Smile .Atsiliepia i savo varda,duoda letenele ir moka stovet ant dvieju kojyciu Very Happy
Atgal į viršų Go down
skaivulka

skaivulka


Pranešimų skaičius : 97
Join date : 2009-11-26

Mano ziurkenas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano ziurkenas   Mano ziurkenas EmptyKv. 11 26, 2009 10:55 pm

Nezinojau kad ziurkenam reike smelio dezes. O ka jis ten daro?
Atgal į viršų Go down
Džiungea

Džiungea


Pranešimų skaičius : 11
Join date : 2009-11-30

Mano ziurkenas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano ziurkenas   Mano ziurkenas EmptyAntr. 12 01, 2009 4:00 am

skaivulka rašo:
Nezinojau kad ziurkenam reike smelio dezes. O ka jis ten daro?


Ziurkenai turi praustis,bet jie bijo vandens,ir yra specialus smelis(kvepiantis) ypili jo,tada ziurkeniuke(as) isiprausia,visa(s) kvepia,o jei nori kad daznai praustusi,nuperki smelio dezute,ypili smelio,ir kai ziurkiuke(as) turi noro praustis,ylipa y ta deze ir nusiprausia,tada 99% kad turesite svaru,ir kvepianti (priklauso nuo smelio) ziurkiuka., Wink santa santa
P.s. mano smeliukas tai buvo tokioje mazoje pakuoteje,ir jo puse buvo,o kaina 18.00Lt...Nu nesamone,puse maiselio,be labai kokybiksas uztenka labai ilgai,kai ypili nepilna sauja i smelio dezute uztenka menesiui,ar ilgiau. nes mano ziurkiukes nepri*a*oja,nepri*i*ioja,ir jis svarus,o po maudyniu karamele kvepia abi rendeer

http://www.kika.lt/index.php?module=catalog&action=view&itemId=1069646
Arba:

http://www.kika.lt/index.php?module=catalog&action=view&itemId=1084486
Dabar ju kinos tai labai nukritusios,ir apsimoka pirkti.. Smile
Atgal į viršų Go down
Dainora+Keksas

Dainora+Keksas


Pranešimų skaičius : 23
Join date : 2009-11-21
Miestas : vilnius

Mano ziurkenas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano ziurkenas   Mano ziurkenas EmptyPir. 12 21, 2009 10:27 pm

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa nezinojau reiks pabandyt
Atgal į viršų Go down
vasare 9




Pranešimų skaičius : 28
Join date : 2009-12-28

Mano ziurkenas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano ziurkenas   Mano ziurkenas EmptyTr. 12 30, 2009 12:26 am

aš dar nebandžiau.
Rolling Eyes


Paskutinį kartą redagavo vasare 9, Kv. 12 31, 2009 7:06 pm. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

Mano ziurkenas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano ziurkenas   Mano ziurkenas EmptyTr. 12 30, 2009 3:52 am

mano žiurkėnas yra vardu Stiuartas Litlis jo spalva yra balta.žiurkėnas yra gudrus,liksmas,įdomus,mėgsta pavalgyti bet nedaug,dažnai sukasi ratelyje,megsta griaužti medį arba narvelio groteles jis dažnai prausiasi sunny yra mandagus nekanda,žaidžia yra givibingas,greitas.Aš jį labai branginu. Very Happy flower
Atgal į viršų Go down
justea
Admin
justea


Pranešimų skaičius : 60
Join date : 2009-06-17
Miestas : Kaunas

Mano ziurkenas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano ziurkenas   Mano ziurkenas EmptyŠt. 01 02, 2010 4:09 am

domuxax rašo:
mano žiurkėnas yra vardu Stiuartas Litlis jo spalva yra balta.žiurkėnas yra gudrus,liksmas,įdomus,mėgsta pavalgyti bet nedaug,dažnai sukasi ratelyje,megsta griaužti medį arba narvelio groteles jis dažnai prausiasi sunny yra mandagus nekanda,žaidžia yra givibingas,greitas.Aš jį labai branginu. Very Happy flower
Sukurk atskira tema savo ziurkenui Exclamation
Atgal į viršų Go down
https://dziurkenai.forum.st
skaivulka

skaivulka


Pranešimų skaičius : 97
Join date : 2009-11-26

Mano ziurkenas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano ziurkenas   Mano ziurkenas EmptySk. 01 24, 2010 5:03 pm

Kiek esu skaicius ir girdejus. Ziurkenams nereike nei vandens nei smelio. Smelio zinau kad reike tik sinsiloms, degu , burundukams. Ir kitiems didesniems grauzikams. O mazesniems ziurkenams, smelis nepatartinas.
Atgal į viršų Go down
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

Mano ziurkenas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano ziurkenas   Mano ziurkenas EmptyPir. 01 25, 2010 12:47 am

Jo aš taip pat sakau nes niekur net nėra to smėlio žiurkėnams ten šinšiloms ir kitiems didesniems griaužikams kiek žinau ir mačiau.
Atgal į viršų Go down
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

Mano ziurkenas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano ziurkenas   Mano ziurkenas EmptyPir. 01 25, 2010 12:48 am

Jo aš taip pat sakau nes niekur net nėra to smėlio žiurkėnams ten šinšiloms ir kitiems didesniems griaužikams kiek žinau ir mačiau.
Atgal į viršų Go down
skaivulka

skaivulka


Pranešimų skaičius : 97
Join date : 2009-11-26

Mano ziurkenas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano ziurkenas   Mano ziurkenas EmptyPir. 01 25, 2010 1:21 am

Very Happy Smile
Atgal į viršų Go down
deimante

deimante


Pranešimų skaičius : 16
Join date : 2009-09-03
Age : 27
Miestas : Klaipeda

Mano ziurkenas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano ziurkenas   Mano ziurkenas EmptyPen. 03 05, 2010 10:51 pm

O mano ziurkenui smeliukas labai patinka ir svaresnis tampa Smile
Atgal į viršų Go down
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

Mano ziurkenas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano ziurkenas   Mano ziurkenas EmptyŠt. 03 06, 2010 12:14 am

Bet nera ziurkenu smelio tu ten sinsilu smeli beri?
Atgal į viršų Go down
kristux

kristux


Pranešimų skaičius : 28
Join date : 2010-01-26
Miestas : mzk

Mano ziurkenas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano ziurkenas   Mano ziurkenas EmptyTr. 03 10, 2010 1:56 am

pritariu domuxax ziurkenu smelis? affraid affraid Question nu gal ir yra toks smelis
Atgal į viršų Go down
akvairlulu

akvairlulu


Pranešimų skaičius : 32
Join date : 2010-05-17

Mano ziurkenas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano ziurkenas   Mano ziurkenas EmptyPir. 05 17, 2010 1:13 am

mano ziurkenas keistas diena beveik nemiega, bet nakti ,,duodasi'' po narva cyclops rabbit
Atgal į viršų Go down
justea
Admin
justea


Pranešimų skaičius : 60
Join date : 2009-06-17
Miestas : Kaunas

Mano ziurkenas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano ziurkenas   Mano ziurkenas EmptyPir. 05 17, 2010 2:03 am

Tai normalu Very Happy Ir mano taip Very Happy
Atgal į viršų Go down
https://dziurkenai.forum.st
ggodulis

ggodulis


Pranešimų skaičius : 27
Join date : 2011-02-09
Age : 27
Miestas : kretinga

Mano ziurkenas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano ziurkenas   Mano ziurkenas EmptyTr. 02 09, 2011 1:15 am

as turiu du ziurkenus nei diena nei nakti nemiega Laughing kartais rytais ir miega bet koki puswalandi paskui eina griauzti grotas Very Happy
Atgal į viršų Go down
musyte




Pranešimų skaičius : 19
Join date : 2011-02-11

Mano ziurkenas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano ziurkenas   Mano ziurkenas EmptySk. 02 13, 2011 12:53 am

KAS NORIT NEMOKAMO DZIUNGARIJOS ZIURKENIUKO SKAMBINKIT +37067709350 +37067709350
Tėvai sveiki ir žvalūs, po mėnesio žinosiu jų spalvas. bet įtariu jog bus pilki ir balti mat tokie tėvai.

Atgal į viršų Go down
Deeimenute

Deeimenute


Pranešimų skaičius : 36
Join date : 2011-02-10
Age : 28
Miestas : Kretinga

Mano ziurkenas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano ziurkenas   Mano ziurkenas EmptyAntr. 02 15, 2011 12:10 am

Mano ziurkeno vardas Karamele jos amzius beveik 5 men. Ji pilkos spalvos su baltais taskais Smile .Megsta grauzti skanesta ir miegoti o ypac miegoti Very Happy Ji labai tvarkinga ,bet kartais prisiukslina ot koks mano Ziurkenas IR as ja labai,labai MYLIU cheers alien
Atgal į viršų Go down
Agnalija




Pranešimų skaičius : 29
Join date : 2011-08-23

Mano ziurkenas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano ziurkenas   Mano ziurkenas EmptyPir. 10 10, 2011 12:25 am

kristux rašo:
pritariu domuxax ziurkenu smelis? affraid affraid Question nu gal ir yra toks smelis

Nu taigi kaip jus nesuprantat. Kam rinkt tuos šimtus smėlių??? Kiek aš žinau yra šinšilų ir papūgų smėlis. VISKAS. Šinšilų smėlis tinka tiek degu, tiek pačiam šinšilai, tiek žiurkėnui. Ir neprisigalvokit, kad žiurkėnai nemėgsta praustis.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Mano ziurkenas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano ziurkenas   Mano ziurkenas Empty

Atgal į viršų Go down
 
Mano ziurkenas
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Džiungarijos žiurkėnų forumas :: Forumas ir nariai :: Mes-
Pereiti į: