Džiungarijos žiurkėnų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Džiungarijos žiurkėnų forumas

Džiungarijos žiurkėnų mylėtojų ir augintojų klubas
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Kiek maisto duodate?

Go down 
+20
MisGrudge
Ali
Red
Ziurkens
musyte
ggodulis
Camilla
Kornita
simab
Fijona :P
sima
Keksas
Burbuliukas_Liza
domuxax
Dainora+Keksas
deimante
Džiungea
veronikakas
justea
skaivulka
24 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
skaivulka

skaivulka


Pranešimų skaičius : 97
Join date : 2009-11-26

Kiek maisto duodate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kiek maisto duodate?   Kiek maisto duodate? EmptyKv. 11 26, 2009 10:30 pm

Kiek edalo duodate save ziurkeniukam? Ir ar jie viska suvalgo?
Atgal į viršų Go down
skaivulka

skaivulka


Pranešimų skaičius : 97
Join date : 2009-11-26

Kiek maisto duodate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek maisto duodate?   Kiek maisto duodate? EmptyKv. 11 26, 2009 10:47 pm

As duodu tai pilna indeli kiekviena vakara. Kaskur apie 4-5gramus. O kaip jusu ziurkenai ziema nenesa maisto i savo sleptuves, namelius? Nes maniskis tai jau beveik pilna nameli prisikrove maisto.
Atgal į viršų Go down
justea
Admin
justea


Pranešimų skaičius : 60
Join date : 2009-06-17
Miestas : Kaunas

Kiek maisto duodate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek maisto duodate?   Kiek maisto duodate? EmptyPen. 11 27, 2009 12:02 am

skaivulka rašo:
As duodu tai pilna indeli kiekviena vakara. Kaskur apie 4-5gramus. O kaip jusu ziurkenai ziema nenesa maisto i savo sleptuves, namelius? Nes maniskis tai jau beveik pilna nameli prisikrove maisto.
Aš tai pripilu pilną indelį kas savaitę , ten kokie 50 gramų telpa . Mano mažės tikrai nedaug ėda , o maistą slepia , bet viena kitos suėda taigi atsargų neprikaupia Very Happy
Atgal į viršų Go down
https://dziurkenai.forum.st
skaivulka

skaivulka


Pranešimų skaičius : 97
Join date : 2009-11-26

Kiek maisto duodate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek maisto duodate?   Kiek maisto duodate? EmptyPen. 11 27, 2009 2:28 pm

Atsiprasau, ne taip parasiau. Norejau parasyti ne 4-5g o 40-50g.
Atgal į viršų Go down
veronikakas




Pranešimų skaičius : 10
Join date : 2009-11-28

Kiek maisto duodate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek maisto duodate?   Kiek maisto duodate? EmptyŠt. 11 28, 2009 8:51 pm

Aš savo žiurkėniu duodu pirna dubeneli 50 g.
Atgal į viršų Go down
skaivulka

skaivulka


Pranešimų skaičius : 97
Join date : 2009-11-26

Kiek maisto duodate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek maisto duodate?   Kiek maisto duodate? EmptySk. 11 29, 2009 4:55 am

Veronikakas kiekviena diena duodi 50g ar ne?
Atgal į viršų Go down
veronikakas




Pranešimų skaičius : 10
Join date : 2009-11-28

Kiek maisto duodate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek maisto duodate?   Kiek maisto duodate? EmptySk. 11 29, 2009 5:11 am

kekviena diena
Atgal į viršų Go down
Džiungea

Džiungea


Pranešimų skaičius : 11
Join date : 2009-11-30

Kiek maisto duodate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek maisto duodate?   Kiek maisto duodate? EmptyPir. 11 30, 2009 11:14 pm

Aš tai visaip duodu,šeip tai įdedu į dubenėlį,ir maždaug 3 dienom užtenka ir dar leika jo,o vandenuką keičiu 2,1 kartus per dieną,nes jos labai mėgsta kasti urvelius viskoius,ir į vandenį pribarsto pjuvenų.. drunken
Atgal į viršų Go down
deimante

deimante


Pranešimų skaičius : 16
Join date : 2009-09-03
Age : 27
Miestas : Klaipeda

Kiek maisto duodate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: maistas   Kiek maisto duodate? EmptySk. 12 20, 2009 7:16 pm

as tai jam idedu pilna dubeneli,bet jis needa is namiskiu prasineja surio ir riesutu Smile mociute visa laika saukia : paserk savo ziurkena,ar nematai koks jis alkanas
Atgal į viršų Go down
Dainora+Keksas

Dainora+Keksas


Pranešimų skaičius : 23
Join date : 2009-11-21
Miestas : vilnius

Kiek maisto duodate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek maisto duodate?   Kiek maisto duodate? EmptyPir. 12 21, 2009 10:29 pm

justea rašo:
skaivulka rašo:
As duodu tai pilna indeli kiekviena vakara. Kaskur apie 4-5gramus. O kaip jusu ziurkenai ziema nenesa maisto i savo sleptuves, namelius? Nes maniskis tai jau beveik pilna nameli prisikrove maisto.
Aš tai pripilu pilną indelį kas savaitę , ten kokie 50 gramų telpa . Mano mažės tikrai nedaug ėda , o maistą slepia , bet viena kitos suėda taigi atsargų neprikaupia Very Happy


mano ziurkius ir vasara nesa semkes i urveli Smile
Atgal į viršų Go down
skaivulka

skaivulka


Pranešimų skaičius : 97
Join date : 2009-11-26

Kiek maisto duodate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: mmmmmm   Kiek maisto duodate? EmptyKv. 12 24, 2009 4:44 pm

o jusu ziurkenai ziema keice spalva? maniskis tai kaskaip baltesnis pasidare. Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

Kiek maisto duodate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: mhn..   Kiek maisto duodate? EmptyTr. 12 30, 2009 3:27 am

savo ziurkenu idedu į indelį po šaukšteli pašaro ir jis kiek nori tiek pavalgo jis daug nevalgo. Like a Star @ heaven

Bet man įdomu aš norėčiau kad patartumete ar pasiulytumete koki maista galėtu duoti jam neskaitant pašaro ar jam gali duotu pvz:riešutų,uogų ir t.t. Very Happy Suspect
Atgal į viršų Go down
skaivulka

skaivulka


Pranešimų skaičius : 97
Join date : 2009-11-26

Kiek maisto duodate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek maisto duodate?   Kiek maisto duodate? EmptyTr. 12 30, 2009 3:18 pm

Na kagi, maniskis labai megsta dziovinta duona. o seip dar galima duoti daug ko. Pvz. RIESUTU(nesuditu,neskrudintu) SAULEGRAZU (taippat nesuditu ir neskrudintu) DAR VASARA LABAI GERAI DUOTI DOBILIUKU. dar vardinciau ir vardinciau. Na veliau nukopijuosiu straipsniuka is interneto buwau radus.
Atgal į viršų Go down
Dainora+Keksas

Dainora+Keksas


Pranešimų skaičius : 23
Join date : 2009-11-21
Miestas : vilnius

Kiek maisto duodate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek maisto duodate?   Kiek maisto duodate? EmptyTr. 12 30, 2009 11:15 pm

skaivulka rašo:
o jusu ziurkenai ziema keice spalva? maniskis tai kaskaip baltesnis pasidare. Rolling Eyes


jo vasara ant jo balto kailio atsiranda pilka juosteje einanti per jo nugaryte Very Happy Very Happy Very Happy Labai graziai atrodo. Smile
Atgal į viršų Go down
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

Kiek maisto duodate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek maisto duodate?   Kiek maisto duodate? EmptyTr. 01 06, 2010 2:29 am

Sveiki,gal gas galetumete arba patartumete. cheers

As nupirkau savo žiurkėnui gardėsio jam tas gardėsis patinka tačiau susidūriau su tuo,kad nežinau ar galima laikyti tą gardėsi narvelyje visada ar ji reikia išiminėti ant pakuotės parašyta duoti 1-2 dienas bet man vistiek neaisku scratch .Gal kas patartumetė? Wink Like a Star @ heaven
Atgal į viršų Go down
justea
Admin
justea


Pranešimų skaičius : 60
Join date : 2009-06-17
Miestas : Kaunas

Kiek maisto duodate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek maisto duodate?   Kiek maisto duodate? EmptyTr. 01 06, 2010 2:32 am

Manau laikyk visą laiką , mano trys tai greit skanėstą 'patvarko" todėl tiksliai nežinau
Atgal į viršų Go down
https://dziurkenai.forum.st
Dainora+Keksas

Dainora+Keksas


Pranešimų skaičius : 23
Join date : 2009-11-21
Miestas : vilnius

Kiek maisto duodate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek maisto duodate?   Kiek maisto duodate? EmptyKv. 01 14, 2010 10:48 pm

domuxax rašo:
Sveiki,gal gas galetumete arba patartumete. cheers

As nupirkau savo žiurkėnui gardėsio jam tas gardėsis patinka tačiau susidūriau su tuo,kad nežinau ar galima laikyti tą gardėsi narvelyje visada ar ji reikia išiminėti ant pakuotės parašyta duoti 1-2 dienas bet man vistiek neaisku scratch .Gal kas patartumetė? Wink Like a Star @ heaven

as tai plieku narvelyje kol sugrausia dar nuna ir ta pagaliuka sugrauzia
Atgal į viršų Go down
skaivulka

skaivulka


Pranešimų skaičius : 97
Join date : 2009-11-26

Kiek maisto duodate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek maisto duodate?   Kiek maisto duodate? EmptySk. 01 24, 2010 5:10 am

As tai duodu ir palieku. Kai suvalgo tada ta pagaliuka isemu. Zinoma buna skanestu ir be pagaliuko. Manau isiminet skanesto nereike. Nebent ziurkenas neturi saiko ir valgo be perstojo.
Atgal į viršų Go down
Burbuliukas_Liza

Burbuliukas_Liza


Pranešimų skaičius : 27
Join date : 2010-01-27
Miestas : su_tylA

Kiek maisto duodate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek maisto duodate?   Kiek maisto duodate? EmptyTr. 01 27, 2010 10:32 pm

Lizai į dieną į jos maisto indelį įdedu vieną šaukštelį pašaro. Jeigu ji būna jo nesuvalgiusi arba neišmėčiusi - palieku, o jeigu išmėto - įdedu.
Dar kartais duodu vitaminų, sudžiuvusio batono, riešutų, saulėgražų, truputy mėsytės ir pan. .

Mano džiungariukė kažkodėl neėda grūdų. Gal ką patarsite? Kaip jai juos pamėgti? O gal ji tiesiog jų nemėgsta..??
Atgal į viršų Go down
skaivulka

skaivulka


Pranešimų skaičius : 97
Join date : 2009-11-26

Kiek maisto duodate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek maisto duodate?   Kiek maisto duodate? EmptyKv. 01 28, 2010 1:15 am

mano ziurkenai taippat nemegsta grudu. Smile nemanau kad reikia juos versti pamegti. nemegsta tai nemegsta. nieko jau cia nepadarisiu. Smile
Atgal į viršų Go down
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

Kiek maisto duodate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek maisto duodate?   Kiek maisto duodate? EmptyKv. 01 28, 2010 1:52 am

Mano žiurkėnas taip pat jų nevalgo as jam duodu o jis prisigrūdžia į žandus ir nuneša į namelį.O valgyti jų nepriversi.
Atgal į viršų Go down
Burbuliukas_Liza

Burbuliukas_Liza


Pranešimų skaičius : 27
Join date : 2010-01-27
Miestas : su_tylA

Kiek maisto duodate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek maisto duodate?   Kiek maisto duodate? EmptyKv. 01 28, 2010 7:11 pm

Mano net neprisikiša į burna. Ji tik apuostinėja ir numeta. Na, visi mes kažko nemėgstam, neišmis ir Liza xD
Atgal į viršų Go down
Keksas

Keksas


Pranešimų skaičius : 7
Join date : 2010-04-11
Miestas : Vilnius

Kiek maisto duodate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek maisto duodate?   Kiek maisto duodate? EmptyŠt. 04 17, 2010 7:05 pm

labas, nu as tai ta gardesi idedu i narveli ir palieku, kada nori tada griauzia, Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://www.starchat.lt
Keksas

Keksas


Pranešimų skaičius : 7
Join date : 2010-04-11
Miestas : Vilnius

Kiek maisto duodate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek maisto duodate?   Kiek maisto duodate? EmptyKv. 04 22, 2010 1:11 pm

labas. as tai į dieną duodu viena sauksta sauso maisto, ir salotų lapų. Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://www.starchat.lt
sima

sima


Pranešimų skaičius : 48
Join date : 2010-01-16
Age : 26
Miestas : anx

Kiek maisto duodate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek maisto duodate?   Kiek maisto duodate? EmptyKv. 04 22, 2010 11:38 pm

o as perku masteli be grudu Smile nors ir brangiau suploju bat uztat viska valgo Razz Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kiek maisto duodate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek maisto duodate?   Kiek maisto duodate? Empty

Atgal į viršų Go down
 
Kiek maisto duodate?
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Maisto slėpimas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Džiungarijos žiurkėnų forumas :: Pagrindinės diskusijos :: Mityba-
Pereiti į: