Džiungarijos žiurkėnų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Džiungarijos žiurkėnų forumas

Džiungarijos žiurkėnų mylėtojų ir augintojų klubas
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Namelis ir jo "apšiltinimas"

Go down 
+25
koli
Gustė
Gintarea12
Red
simab
MisGrudge
Deeimenute
Dagis
Lile ir Veislynas "Pukius
Vasarea :)
gintariuke_xx
akvairlulu
Fijona :P
Keksas
Arbuziuks*
kristux
Burbuliukas_Liza
skaivulka
kolega
domuxax
vasare 9
Dainora+Keksas
Džiungea
veronikakas
justea
29 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Arbuziuks*

Arbuziuks*


Pranešimų skaičius : 26
Join date : 2010-02-12

Namelis ir jo "apšiltinimas" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis ir jo "apšiltinimas"   Namelis ir jo "apšiltinimas" - Page 2 EmptyŠt. 02 13, 2010 10:40 pm

domuxax rašo:
Arbuziuks* rašo:
Aš tai žiemos metu savo Majai idedu daugiau pjuvenu ir tualetinio poperiaus be jokiu tenais kvapu ir paveiksleliu o vatai tai yra tikrai negerai patiems gyvunams nes ju mazos letenytes ir smailus nagiukai gali isipint tarp vatos ir jie gali nemaloniai susizeist. Question Question Question Question Question Question Question Question

Nenusisneke aisku kad negali susizeist gal kaip tik nuo toletinio popieriaus suzizeis nes jis siurkstus gera ta vata. Mad

Ei biški ramiau, jeigu nežinai tai nebutina sakyt,
tai jo kur už 80 ct tas , bet aš kalbu apie normalios kokybes, nu tai naudok ta vatą nei aš draudžiu , bet perspeju kokios galį but pasėkmės.
Atgal į viršų Go down
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

Namelis ir jo "apšiltinimas" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis ir jo "apšiltinimas"   Namelis ir jo "apšiltinimas" - Page 2 EmptySk. 02 14, 2010 10:29 pm

Gerai tai tu ir iskarto sakyk kad pigios ir nekokybiskos vatos gali buti pavojingos.
Atgal į viršų Go down
skaivulka

skaivulka


Pranešimų skaičius : 97
Join date : 2009-11-26

Namelis ir jo "apšiltinimas" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis ir jo "apšiltinimas"   Namelis ir jo "apšiltinimas" - Page 2 EmptyAntr. 02 16, 2010 1:29 am

Arbuziuks- nevaidink cia protinga mergiote. Yra cia ir protingesniu uz tawe. Va jau turiu 11 ziurkenu ir jie gyvena pacioi paprasciausioi vatoi. Ir nereikia cia nieko perspejineti. pati pamastyk- susizeisti minkstoi vatoi. Nesvaik,gerai.
Atgal į viršų Go down
skaivulka

skaivulka


Pranešimų skaičius : 97
Join date : 2009-11-26

Namelis ir jo "apšiltinimas" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis ir jo "apšiltinimas"   Namelis ir jo "apšiltinimas" - Page 2 EmptyAntr. 02 16, 2010 1:31 am

Matau kad cia visi naujokai vaidina labai protingais.
Atgal į viršų Go down
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

Namelis ir jo "apšiltinimas" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis ir jo "apšiltinimas"   Namelis ir jo "apšiltinimas" - Page 2 EmptyAntr. 02 16, 2010 5:15 pm

Kazkaip neimanoma susizeisti vatoje ir dar pacioje paprasciausioje juk ziurkenai tai ne zmones. tongue
Atgal į viršų Go down
Burbuliukas_Liza

Burbuliukas_Liza


Pranešimų skaičius : 27
Join date : 2010-01-27
Miestas : su_tylA

Namelis ir jo "apšiltinimas" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis ir jo "apšiltinimas"   Namelis ir jo "apšiltinimas" - Page 2 EmptySk. 02 21, 2010 4:58 pm

Man toks mažas įtarimas kilo.. Šio forumo nariai nėra tokie draugiški.. Teršia forumą..

Visų pirma, ir visai ne į temą:
Skaivulka, nemanau, kad Arbūziuks* gerai jaučiasi. Juk Tu ją įžeidei! Aš iš vis nemanau, kad ji vaidina protingą, bet tiesiog perspėja, kad gali būti kažkas blogo.

Jau einu link temos:
Taigi, Arbūziuks* yra teisi. Man mama pasakojo, kad nuo vatos gali pasidaryti toks siūliukas, apsivyniot aplink kojytę ir viskas. Kojytė užspausta, o žiurkėnui skauda. Ilgai netempia, ir numiršta..
Mano brolis kai buvo mažas, turėjo žiurkėną, tik kitokį. Įdėjo vatos ir pasidarė toks siūliukas, tada apsivyniojo. Kojytė buvo užspausta. Žiurkėnas numirė..


Dar vienas dalykas ne į temą:
Skaivulka, prašau parašyk, kodėl naujokai vaidina protingus? Gal jie neapsimeta, bet dalijasi savo patirtimi, ir nori, kad taip neatsitiktų Jums. To dar neatsitiko, bet gali greitai atsitikt. Todėl negalvok, kad kas neįvyko, to ir nebus Wink
Atgal į viršų Go down
Arbuziuks*

Arbuziuks*


Pranešimų skaičius : 26
Join date : 2010-02-12

Namelis ir jo "apšiltinimas" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis ir jo "apšiltinimas"   Namelis ir jo "apšiltinimas" - Page 2 EmptyTr. 02 24, 2010 9:38 pm

Burbuliukas_Liza rašo:
Man toks mažas įtarimas kilo.. Šio forumo nariai nėra tokie draugiški.. Teršia forumą..

Visų pirma, ir visai ne į temą:
Skaivulka, nemanau, kad Arbūziuks* gerai jaučiasi. Juk Tu ją įžeidei! Aš iš vis nemanau, kad ji vaidina protingą, bet tiesiog perspėja, kad gali būti kažkas blogo.

Jau einu link temos:
Taigi, Arbūziuks* yra teisi. Man mama pasakojo, kad nuo vatos gali pasidaryti toks siūliukas, apsivyniot aplink kojytę ir viskas. Kojytė užspausta, o žiurkėnui skauda. Ilgai netempia, ir numiršta..
Mano brolis kai buvo mažas, turėjo žiurkėną, tik kitokį. Įdėjo vatos ir pasidarė toks siūliukas, tada apsivyniojo. Kojytė buvo užspausta. Žiurkėnas numirė..


Dar vienas dalykas ne į temą:
Skaivulka, prašau parašyk, kodėl naujokai vaidina protingus? Gal jie neapsimeta, bet dalijasi savo patirtimi, ir nori, kad taip neatsitiktų Jums. To dar neatsitiko, bet gali greitai atsitikt. Todėl negalvok, kad kas neįvyko, to ir nebus Wink




Nor atsirado supratingu ir protingu žmoniu, aš čia prisireginau ne pasimaivit ar panasiai o pasidalint patirtimi ,ir jos paieškot, o jei ieškot konfliktu ir reikia čia kažka vaidint tai geriau jau tada nieko nerašyt, juk kiekvienas skirtingai galvojam ir bukit mielos gerbkim vieni kitus tada bus lengviau suprast. Smile
Atgal į viršų Go down
Keksas

Keksas


Pranešimų skaičius : 7
Join date : 2010-04-11
Miestas : Vilnius

Namelis ir jo "apšiltinimas" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis ir jo "apšiltinimas"   Namelis ir jo "apšiltinimas" - Page 2 EmptyŠt. 04 17, 2010 7:14 pm

As tai turiu daug nereikalingos vilnos, nu tos kur vėlimui, tai aš ją duodu ziurkėnui ir jis nusineša į namelį ir miega šiltai. Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://www.starchat.lt
Fijona :P

Fijona :P


Pranešimų skaičius : 34
Join date : 2010-05-14
Miestas : Ryga

Namelis ir jo "apšiltinimas" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis ir jo "apšiltinimas"   Namelis ir jo "apšiltinimas" - Page 2 EmptyŠt. 05 15, 2010 4:44 pm

Šiltint specialiai kaip ir nešiltinam Rolling Eyes Kadangi gyvena kambarį, kuris beje žiemą apšildomas, tai nelabai jam ir šalta manau. Gali įsikasti giliau į pjuvenas, arba sėdėti kojinėje Very Happy Manau, kad neturėtų būt šalta. Jeigu kokia vėsesnė temperatūra, šildau visą kambarį Smile
Atgal į viršų Go down
akvairlulu

akvairlulu


Pranešimų skaičius : 32
Join date : 2010-05-17

Namelis ir jo "apšiltinimas" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: mes tai pat padarėme bet pradėjo labai smirdėti   Namelis ir jo "apšiltinimas" - Page 2 EmptyPir. 05 24, 2010 12:49 am

veronikakas rašo:
Mano tetis žiukeniu padare nameli iš kokuso resuto. Žiema perku spesele lata
Atgal į viršų Go down
akvairlulu

akvairlulu


Pranešimų skaičius : 32
Join date : 2010-05-17

Namelis ir jo "apšiltinimas" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis ir jo "apšiltinimas"   Namelis ir jo "apšiltinimas" - Page 2 EmptyPir. 05 24, 2010 12:49 am

geriau nedaryti is kokoso nes pradeda smirdeti
Atgal į viršų Go down
akvairlulu

akvairlulu


Pranešimų skaičius : 32
Join date : 2010-05-17

Namelis ir jo "apšiltinimas" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis ir jo "apšiltinimas"   Namelis ir jo "apšiltinimas" - Page 2 EmptyPir. 05 24, 2010 1:30 am

o as idedu paprasto tualetinio popieriaus jam labai patinka susidrasko ir uzsikloja Very Happy
Atgal į viršų Go down
gintariuke_xx




Pranešimų skaičius : 5
Join date : 2010-12-28

Namelis ir jo "apšiltinimas" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis ir jo "apšiltinimas"   Namelis ir jo "apšiltinimas" - Page 2 EmptyŠt. 01 08, 2011 1:54 am

NU šiaip tai manau, kad tualetinis popierius nelabai gerai...Bet tiksliai nežinau Very Happy
O dėl vatos, kad gali susižeist tai pirmą kartą girdžiu, gal taip ištikrųjų yra :]
Bet kai mano mama pirko tai sake jai pardavėja, kad galima įdėti paprasto vatos, tik kad "negirgždėtų". Nes blogai būna. Nu tai va vatos aš įdedu, o js ten jau daro savo... smulkina, įlenda savo urvelį pasidaręs Very Happy
Smagu žiurėt kai jis ten darbuojasi Smile
Atgal į viršų Go down
Vasarea :)

Vasarea :)


Pranešimų skaičius : 42
Join date : 2010-12-22

Namelis ir jo "apšiltinimas" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis ir jo "apšiltinimas"   Namelis ir jo "apšiltinimas" - Page 2 EmptyAntr. 01 11, 2011 2:40 am

[quote="gintariuke_xx"]NU šiaip tai manau, kad tualetinis popierius nelabai gerai. O kas tau jame blogai ??? as dedu beveik vien tualetini popierių ar popierinio ranks
Atgal į viršų Go down
gintariuke_xx




Pranešimų skaičius : 5
Join date : 2010-12-28

Namelis ir jo "apšiltinimas" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis ir jo "apšiltinimas"   Namelis ir jo "apšiltinimas" - Page 2 EmptyTr. 01 12, 2011 12:44 am

Nu aš taip manau, juk ir sakau, kad tikslei nžn...
Atgal į viršų Go down
Lile ir Veislynas "Pukius

Lile ir Veislynas


Pranešimų skaičius : 37
Join date : 2010-10-05

Namelis ir jo "apšiltinimas" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis ir jo "apšiltinimas"   Namelis ir jo "apšiltinimas" - Page 2 EmptyTr. 01 12, 2011 12:45 am

Maniskei guli medvilnineje vataoje Arrow Super!
Atgal į viršų Go down
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

Namelis ir jo "apšiltinimas" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis ir jo "apšiltinimas"   Namelis ir jo "apšiltinimas" - Page 2 EmptyKv. 01 13, 2011 11:50 pm

Taip man ji irgi labai patinka tokia švelni visiems žiurėnams patinka tikrai super Arrow
Atgal į viršų Go down
Dagis

Dagis


Pranešimų skaičius : 8
Join date : 2011-01-23

Namelis ir jo "apšiltinimas" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis ir jo "apšiltinimas"   Namelis ir jo "apšiltinimas" - Page 2 EmptySk. 01 23, 2011 10:30 pm

Nelabai supratau kodel mane zurkenas vata sudrasko ankšiau taip nebudavo
Atgal į viršų Go down
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

Namelis ir jo "apšiltinimas" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis ir jo "apšiltinimas"   Namelis ir jo "apšiltinimas" - Page 2 EmptyKv. 01 27, 2011 1:56 am

Nu tai jis ją dalina, kad būtu jos daugiau tai yra gerai ir tai nėra blogas dalykas.
Atgal į viršų Go down
Deeimenute

Deeimenute


Pranešimų skaičius : 36
Join date : 2011-02-10
Age : 28
Miestas : Kretinga

Namelis ir jo "apšiltinimas" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis ir jo "apšiltinimas"   Namelis ir jo "apšiltinimas" - Page 2 EmptyAntr. 02 15, 2011 12:14 am

As savo ziurkenui idedu i nama vatos bet ji be siule Very Happy
Atgal į viršų Go down
MisGrudge

MisGrudge


Pranešimų skaičius : 50
Join date : 2011-02-14
Age : 26
Miestas : Panevėžys

Namelis ir jo "apšiltinimas" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis ir jo "apšiltinimas"   Namelis ir jo "apšiltinimas" - Page 2 EmptyTr. 02 16, 2011 1:43 am

O galima žiurkėnui dėti vatos iš vaistinės nusipirktos???
Atgal į viršų Go down
simab

simab


Pranešimų skaičius : 43
Join date : 2010-06-02
Age : 25
Miestas : Vilnius

Namelis ir jo "apšiltinimas" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis ir jo "apšiltinimas"   Namelis ir jo "apšiltinimas" - Page 2 EmptyTr. 02 16, 2011 4:43 pm

Galima manau. Aš tai dedu.
Atgal į viršų Go down
MisGrudge

MisGrudge


Pranešimų skaičius : 50
Join date : 2011-02-14
Age : 26
Miestas : Panevėžys

Namelis ir jo "apšiltinimas" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis ir jo "apšiltinimas"   Namelis ir jo "apšiltinimas" - Page 2 EmptyTr. 02 16, 2011 5:39 pm

Tada aišku Smile
Atgal į viršų Go down
Red

Red


Pranešimų skaičius : 33
Join date : 2011-02-13
Age : 25
Miestas : Vilnius

Namelis ir jo "apšiltinimas" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis ir jo "apšiltinimas"   Namelis ir jo "apšiltinimas" - Page 2 EmptySk. 02 20, 2011 9:33 pm

Aš tai dedu tokio bekvapio, minkšto tualetinio popieriaus. kol kas kitko nebandžiau nes tą žiurkėną lygiai savaitė kaip turiu.
Atgal į viršų Go down
Gintarea12

Gintarea12


Pranešimų skaičius : 20
Join date : 2011-03-06
Age : 30
Miestas : Klaipėda

Namelis ir jo "apšiltinimas" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis ir jo "apšiltinimas"   Namelis ir jo "apšiltinimas" - Page 2 EmptySk. 03 06, 2011 5:34 pm

Burbuliukas_Liza rašo:
Man toks mažas įtarimas kilo.. Šio forumo nariai nėra tokie draugiški.. Teršia forumą..

Visų pirma, ir visai ne į temą:
Skaivulka, nemanau, kad Arbūziuks* gerai jaučiasi. Juk Tu ją įžeidei! Aš iš vis nemanau, kad ji vaidina protingą, bet tiesiog perspėja, kad gali būti kažkas blogo.

Jau einu link temos:
Taigi, Arbūziuks* yra teisi. Man mama pasakojo, kad nuo vatos gali pasidaryti toks siūliukas, apsivyniot aplink kojytę ir viskas. Kojytė užspausta, o žiurkėnui skauda. Ilgai netempia, ir numiršta..
Mano brolis kai buvo mažas, turėjo žiurkėną, tik kitokį. Įdėjo vatos ir pasidarė toks siūliukas, tada apsivyniojo. Kojytė buvo užspausta. Žiurkėnas numirė..


Dar vienas dalykas ne į temą:
Skaivulka, prašau parašyk, kodėl naujokai vaidina protingus? Gal jie neapsimeta, bet dalijasi savo patirtimi, ir nori, kad taip neatsitiktų Jums. To dar neatsitiko, bet gali greitai atsitikt. Todėl negalvok, kad kas neįvyko, to ir nebus Wink
teisingai...as sitam reikale daug patirties tikrai neturiu bet manau sis forumas butu dar nuostabesnis be barniu as cia visada ieskau atsakymu i rupimus klausimus jau daug man padejot.dekoju.Be barniu! Very Happy
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Namelis ir jo "apšiltinimas" - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis ir jo "apšiltinimas"   Namelis ir jo "apšiltinimas" - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Namelis ir jo "apšiltinimas"
Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Džiungarijos žiurkėnų forumas :: Pagrindinės diskusijos :: Sveikata-
Pereiti į: