Džiungarijos žiurkėnų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Džiungarijos žiurkėnų forumas

Džiungarijos žiurkėnų mylėtojų ir augintojų klubas
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Kokie jusu žiurkėnų nameliai ???

Go down 
+10
Leka
Vasarea :)
andreas
Camilla
Kornita
akvairlulu
Arbuziuks*
sima
skaivulka
domuxax
14 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

Kokie jusu žiurkėnų nameliai ??? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kokie jusu žiurkėnų nameliai ???   Kokie jusu žiurkėnų nameliai ??? EmptySk. 01 24, 2010 1:03 am

Diskutuokime kokius namelius turi mūsų mėlieji augintiniai Exclamation silent Very Happy Very Happy king
Atgal į viršų Go down
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

Kokie jusu žiurkėnų nameliai ??? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokie jusu žiurkėnų nameliai ???   Kokie jusu žiurkėnų nameliai ??? EmptySk. 01 24, 2010 1:08 am

Mano žiurkėniukas turi gražų plastmasinį namelį (pakabinama) nors aš jo nesu pakabinesNamelio spalva yra korpusas-mėlynas stogas-raudonas žiurkėnui tai patinka jis ten prisineša drožlių ir ten susikuria sau guolį.

Tai toks mano žiurkiaus namelis. Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Atgal į viršų Go down
skaivulka

skaivulka


Pranešimų skaičius : 97
Join date : 2009-11-26

Kokie jusu žiurkėnų nameliai ??? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokie jusu žiurkėnų nameliai ???   Kokie jusu žiurkėnų nameliai ??? EmptySk. 01 24, 2010 4:32 pm

Tema apie namelius, nameliu guolius ir t.t. Jau yra. Nekurk nauju temu jei nezinai ar toke yra.
Atgal į viršų Go down
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

Kokie jusu žiurkėnų nameliai ??? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokie jusu žiurkėnų nameliai ???   Kokie jusu žiurkėnų nameliai ??? EmptyŠt. 02 06, 2010 1:35 am

Norėjau paklausti ar verta pirkti žiurkėnui toki namelį o gal kas nors iš jūsų turite ar geras Question



Štai ta svetaine http://www.kika.lt/index.php?module=catalog&action=view&itemId=997326
Atgal į viršų Go down
skaivulka

skaivulka


Pranešimų skaičius : 97
Join date : 2009-11-26

Kokie jusu žiurkėnų nameliai ??? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokie jusu žiurkėnų nameliai ???   Kokie jusu žiurkėnų nameliai ??? EmptyŠt. 02 06, 2010 6:40 pm

turejau. toks namelis dazniausiai ziurkenams buna kaip pramoga. megsta kartais pagrausti, palaipioti. bet nemiega ten. nebent butu isimtis. Wink
Atgal į viršų Go down
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

Kokie jusu žiurkėnų nameliai ??? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokie jusu žiurkėnų nameliai ???   Kokie jusu žiurkėnų nameliai ??? EmptyŠt. 02 06, 2010 7:04 pm

Supratau...... Razz
Atgal į viršų Go down
sima

sima


Pranešimų skaičius : 48
Join date : 2010-01-16
Age : 26
Miestas : anx

Kokie jusu žiurkėnų nameliai ??? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokie jusu žiurkėnų nameliai ???   Kokie jusu žiurkėnų nameliai ??? EmptySk. 02 07, 2010 6:52 pm

maniskiai gyvena kokose ir dar lizda turi susisuke Laughing lol!
Atgal į viršų Go down
sima

sima


Pranešimų skaičius : 48
Join date : 2010-01-16
Age : 26
Miestas : anx

Kokie jusu žiurkėnų nameliai ??? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokie jusu žiurkėnų nameliai ???   Kokie jusu žiurkėnų nameliai ??? EmptySk. 02 07, 2010 6:54 pm

domuxax rašo:
Norėjau paklausti ar verta pirkti žiurkėnui toki namelį o gal kas nors iš jūsų turite ar geras Question



Štai ta svetaine http://www.kika.lt/index.php?module=catalog&action=view&itemId=997326

as tai norejau toki pirkt bet veterinare pasake kad jie ten istraukia viska ir palieka tik drata Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
Arbuziuks*

Arbuziuks*


Pranešimų skaičius : 26
Join date : 2010-02-12

Kokie jusu žiurkėnų nameliai ??? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokie jusu žiurkėnų nameliai ???   Kokie jusu žiurkėnų nameliai ??? EmptyŠt. 02 13, 2010 4:29 am

sima rašo:
domuxax rašo:
Norėjau paklausti ar verta pirkti žiurkėnui toki namelį o gal kas nors iš jūsų turite ar geras Question



Štai ta svetaine http://www.kika.lt/index.php?module=catalog&action=view&itemId=997326

as tai norejau toki pirkt bet veterinare pasake kad jie ten istraukia viska ir palieka tik drata Rolling Eyes

aš turiu tokį nu čia asmeniškai priklauso ir nuo gyvuno šeip mano tokia draskata bet va jau kokie 3 menesiai nei vieno šiaudo neišpešiojo , čia tikriausiai ir būtų kaip pramoga labiau. I love you
Atgal į viršų Go down
akvairlulu

akvairlulu


Pranešimų skaičius : 32
Join date : 2010-05-17

Kokie jusu žiurkėnų nameliai ??? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokie jusu žiurkėnų nameliai ???   Kokie jusu žiurkėnų nameliai ??? EmptyPir. 05 24, 2010 1:37 am

mano gyveno kokose bet smirdet pradejo tai nupirkau raudona name li su zaliu stogu, yra langas durys ir kaminas Razz
Atgal į viršų Go down
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

Kokie jusu žiurkėnų nameliai ??? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokie jusu žiurkėnų nameliai ???   Kokie jusu žiurkėnų nameliai ??? EmptyPir. 05 31, 2010 5:10 pm

stai mano ziurkeno namelis ji pagaminau pats Kokie jusu žiurkėnų nameliai ??? IMG_0113
Atgal į viršų Go down
Kornita

Kornita


Pranešimų skaičius : 9
Join date : 2010-10-28
Miestas : Mažeikiai

Kokie jusu žiurkėnų nameliai ??? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokie jusu žiurkėnų nameliai ???   Kokie jusu žiurkėnų nameliai ??? EmptyŠt. 10 30, 2010 3:18 pm

Mano Snaigutės namelis tai plastmasinis pandos galvos forma, viršuje ausytės, per vidurį du iš šonų langeliai (kaip akytes Smile ) ir apacioje durys apvalios. Stogas raudonas ir apačia raudona tik viduriukas (sienos) baltos. Viduje esu nupirkusi jiems tos specialios vatos tai miega ten kaip angeliukas ir naktį netriukšmauja Smile
Atgal į viršų Go down
sima

sima


Pranešimų skaičius : 48
Join date : 2010-01-16
Age : 26
Miestas : anx

Kokie jusu žiurkėnų nameliai ??? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokie jusu žiurkėnų nameliai ???   Kokie jusu žiurkėnų nameliai ??? EmptySk. 10 31, 2010 4:17 pm

mano ziurkenu dezutes nuo arbatos Very Happy
Atgal į viršų Go down
Kornita

Kornita


Pranešimų skaičius : 9
Join date : 2010-10-28
Miestas : Mažeikiai

Kokie jusu žiurkėnų nameliai ??? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokie jusu žiurkėnų nameliai ???   Kokie jusu žiurkėnų nameliai ??? EmptySk. 11 07, 2010 9:07 pm

:DDD
Atgal į viršų Go down
Camilla




Pranešimų skaičius : 19
Join date : 2010-12-03
Miestas : Klaipeda

Kokie jusu žiurkėnų nameliai ??? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokie jusu žiurkėnų nameliai ???   Kokie jusu žiurkėnų nameliai ??? EmptyPen. 12 03, 2010 4:18 am

Mano tai Perla ir Mikis. namelis tai plastmasinis.
Stogas yra zalias,bet gaila kad ji nueemem,nes kad butu geriau matyti
Ka jis daro Very Happy visas namelis baltas,su durimis,su kaminu,ir su langais.
Jis ten ponas kaip guli,beja idedu vatos kad jam butu patogiau miegoti ir
nakti visai netruksmauja,patogiai isitaiso savo namelyje ir miega. Smile
Atgal į viršų Go down
andreas




Pranešimų skaičius : 2
Join date : 2011-01-19

Kokie jusu žiurkėnų nameliai ??? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokie jusu žiurkėnų nameliai ???   Kokie jusu žiurkėnų nameliai ??? EmptyTr. 01 19, 2011 4:43 am

Kokie jusu žiurkėnų nameliai ??? _5125110_normal

ekskliuzivinis narvas "Panteon" mažiem Graužikams

kam patinka rašykit , susitarsim

klaipeda
andrius
862183077
Atgal į viršų Go down
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

Kokie jusu žiurkėnų nameliai ??? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokie jusu žiurkėnų nameliai ???   Kokie jusu žiurkėnų nameliai ??? EmptyKv. 01 20, 2011 9:03 pm

Nesupyk, bet man atrodo kaip koks kankinimo narvas.
Atgal į viršų Go down
Vasarea :)

Vasarea :)


Pranešimų skaičius : 42
Join date : 2010-12-22

Kokie jusu žiurkėnų nameliai ??? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokie jusu žiurkėnų nameliai ???   Kokie jusu žiurkėnų nameliai ??? EmptySk. 01 30, 2011 3:22 am

nu jo.
Atgal į viršų Go down
Vasarea :)

Vasarea :)


Pranešimų skaičius : 42
Join date : 2010-12-22

Kokie jusu žiurkėnų nameliai ??? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokie jusu žiurkėnų nameliai ???   Kokie jusu žiurkėnų nameliai ??? EmptyPir. 01 31, 2011 8:42 pm

O kokia kaina/? Razz
Atgal į viršų Go down
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

Kokie jusu žiurkėnų nameliai ??? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokie jusu žiurkėnų nameliai ???   Kokie jusu žiurkėnų nameliai ??? EmptyTr. 02 02, 2011 5:33 pm

Nori pirkti??
Atgal į viršų Go down
Leka

Leka


Pranešimų skaičius : 21
Join date : 2011-02-14

Kokie jusu žiurkėnų nameliai ??? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokie jusu žiurkėnų nameliai ???   Kokie jusu žiurkėnų nameliai ??? EmptyAntr. 02 15, 2011 8:41 pm

mano gyvena kokose Cool
Atgal į viršų Go down
MisGrudge

MisGrudge


Pranešimų skaičius : 50
Join date : 2011-02-14
Age : 26
Miestas : Panevėžys

Kokie jusu žiurkėnų nameliai ??? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokie jusu žiurkėnų nameliai ???   Kokie jusu žiurkėnų nameliai ??? EmptyAntr. 02 15, 2011 11:30 pm

Mano gyvena plasmasiniame namuke su violetiniu stogu Cool
Atgal į viršų Go down
musyte




Pranešimų skaičius : 19
Join date : 2011-02-11

Kokie jusu žiurkėnų nameliai ??? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokie jusu žiurkėnų nameliai ???   Kokie jusu žiurkėnų nameliai ??? EmptyTr. 02 16, 2011 12:21 am

Plasmasinis namelis tik siuo metu be stogo Very Happy
Atgal į viršų Go down
MisGrudge

MisGrudge


Pranešimų skaičius : 50
Join date : 2011-02-14
Age : 26
Miestas : Panevėžys

Kokie jusu žiurkėnų nameliai ??? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokie jusu žiurkėnų nameliai ???   Kokie jusu žiurkėnų nameliai ??? EmptyTr. 02 16, 2011 12:29 am

Aš kartais nuimu stogą... bet jai nepatinka Very Happy
Atgal į viršų Go down
Vasarea :)

Vasarea :)


Pranešimų skaičius : 42
Join date : 2010-12-22

Kokie jusu žiurkėnų nameliai ??? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokie jusu žiurkėnų nameliai ???   Kokie jusu žiurkėnų nameliai ??? EmptyTr. 02 16, 2011 3:25 am

domuxax rašo:
Nori pirkti??
nea
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kokie jusu žiurkėnų nameliai ??? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokie jusu žiurkėnų nameliai ???   Kokie jusu žiurkėnų nameliai ??? Empty

Atgal į viršų Go down
 
Kokie jusu žiurkėnų nameliai ???
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Nameliai ir ju ''apsiltinimai :)''
» Kur miega jūsu žiurkėnai?
» Idejome jusu baneri dabar jus musu
» žiurkėnų Žaidimai
» Džiungarijos žiurkėnų jaunikliai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Džiungarijos žiurkėnų forumas :: Pagrindinės diskusijos :: Linksmybės , įdomybės-
Pereiti į: