Džiungarijos žiurkėnų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Džiungarijos žiurkėnų forumas

Džiungarijos žiurkėnų mylėtojų ir augintojų klubas
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 maudynes...

Go down 
+18
Paulina
Džiunga :)
aiva
Deeimenute
ggodulis
Hamsters* Love*
Camilla
Flika
akvairlulu
Fijona :P
Gabrielee2
Arbuziuks*
kristux
Burbuliukas_Liza
skaivulka
sima
domuxax
Dainora+Keksas
22 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Dainora+Keksas

Dainora+Keksas


Pranešimų skaičius : 23
Join date : 2009-11-21
Miestas : vilnius

maudynes... Empty
RašytiTemos pavadinimas: maudynes...   maudynes... EmptyPen. 02 19, 2010 2:51 pm

As norejau paklausti ar galima maudyti ziurkenus,
nes mano ziurkenas kadangi baltas tai jis kazkaip issipurvina ir man
aisku buna nemalonu ji glostyti ir t.t.
Tai ar galima juos maudyti?
Atgal į viršų Go down
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

maudynes... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: maudynes...   maudynes... EmptyPen. 02 19, 2010 11:18 pm

Man atrodo kad ne bet ziurkenai seip moka plaukti nebent jei nnoretum idek i vandeny bet to daryti nepatarciau bet??? Nors ir mano ziurkenas baltas bet jis neisitepa. Very Happy
Atgal į viršų Go down
sima

sima


Pranešimų skaičius : 48
Join date : 2010-01-16
Age : 26
Miestas : anx

maudynes... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: maudynes...   maudynes... EmptyŠt. 02 20, 2010 3:32 am

gal nemaudyk nes gali nemoket plaukt ir paskeses affraid Evil or Very Mad . o del issipurvinimo tai pamegink su kokiu senu dantu sepeteliu pasukuot confused confused confused ............
Atgal į viršų Go down
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

maudynes... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: maudynes...   maudynes... EmptyŠt. 02 20, 2010 8:55 pm

Seip visi ziurkenai moka plaukti o del paskendimo tai nezinau gal nebent paskestu seni ,nusilpe ziurkeniukai bet gal vistiek geriau nemaudyti. drunken
Atgal į viršų Go down
skaivulka

skaivulka


Pranešimų skaičius : 97
Join date : 2009-11-26

maudynes... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: maudynes...   maudynes... EmptySk. 02 21, 2010 12:03 am

Na ka, zinau toke moteri kuri turi ziurkena ir maudo ji. Bet ji tiesiog padeda i narveli ,baseineli silto vandens ir jei ziurkenas nori ,jis lipa i baseineli, ir taskosi sau. Very Happy ir as taip pat darau, nes per prievarta negalima. Beto Jei ziurkeno kojos suslampa, ir ilgai neisdziuna, tai jam gali buti uzdegimas, ir gali mirti. Taip pat ir su kailiu. na bet jau jei nusprendet idet i narveli baseineli, svarbiausia kad jis butu ne didesnis uz pati ziurkena. Tai neturi buti dubenelis. Paprasciausiais ir geriausias variantas, tai yra lekstute ,nuo geliu vazonelio. Ju yra pirkti beveik visose parduotuwese. ju ira yvairiu dydziu, geriausia butu vidutinis dydis. Jei noresit isbandyti. Tai pilkite ne salta ir tuo labiau ne karsta vandeni. O siek tiek siltas vanduo, butu kaiptik. pilkite tiek vandens, kad jusu ziurkenas nepasinardintu. Ustektu, siek tiek auksteliau negu kojiciu dydis. Kad nepasinardintu veidas. Na, ir sekmes tada jei bandysit. Bet nera 100 procentu kad jis maudysis. Nes jis turi buti pratinamas nuo vaikystes.
Atgal į viršų Go down
Burbuliukas_Liza

Burbuliukas_Liza


Pranešimų skaičius : 27
Join date : 2010-01-27
Miestas : su_tylA

maudynes... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: maudynes...   maudynes... EmptySk. 02 21, 2010 5:24 pm

Aš iš vis manau, kad žiurkėnų negalima maudyti vandenyje.
Tikrai nevisi žiurkėnai moka plaukioti, ir šiaip kažkaip..
Aš nerizikuočiau žiurkėno sveikata. Gal truputy pašlapink dantų šepetėlį ir pasistenk pavalyt, bet mano nuomone, maudyti nepatartina..
Atgal į viršų Go down
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

maudynes... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: maudynes...   maudynes... EmptySk. 02 21, 2010 7:21 pm

Gal nekvailiokit dantu šepetėliu valyti juk dantu šepetėlis jau ne toks minkštas jis dantim skirtas valyti aš manyčiau kad geriau išvis nemaudyti o su dantų šepetėliu valyti nelabai gerai bet gal?? No Suspect Like a Star @ heaven
Atgal į viršų Go down
kristux

kristux


Pranešimų skaičius : 28
Join date : 2010-01-26
Miestas : mzk

maudynes... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: maudynes...   maudynes... EmptyTr. 03 10, 2010 2:00 am

Atgal į viršų Go down
kristux

kristux


Pranešimų skaičius : 28
Join date : 2010-01-26
Miestas : mzk

maudynes... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: maudynes...   maudynes... EmptyTr. 03 10, 2010 2:01 am

paziurekit kaip ziurkenas plaukioja
Atgal į viršų Go down
Arbuziuks*

Arbuziuks*


Pranešimų skaičius : 26
Join date : 2010-02-12

maudynes... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: maudynes...   maudynes... EmptyŠt. 03 13, 2010 2:24 am

kristux rašo:
paziurekit kaip ziurkenas plaukioja

Kaip fainai. Smile
noėčiau ir aš pabadyt bet bijau kad nesusirgtu po to. Neutral
Atgal į viršų Go down
kristux

kristux


Pranešimų skaičius : 28
Join date : 2010-01-26
Miestas : mzk

maudynes... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: maudynes...   maudynes... EmptySk. 03 14, 2010 6:21 pm

as irgi bijociau
Atgal į viršų Go down
Gabrielee2




Pranešimų skaičius : 3
Join date : 2010-04-18

maudynes... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: maudynes...   maudynes... EmptySk. 04 18, 2010 4:21 pm

Aš tai nemaudau... Jie patys išsiprausia. Šiaip norėčiau pabandyti jį išmaudyti, bet bijau kad nesusirgtų Wink
Atgal į viršų Go down
Fijona :P

Fijona :P


Pranešimų skaičius : 34
Join date : 2010-05-14
Miestas : Ryga

maudynes... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: maudynes...   maudynes... EmptyKv. 05 20, 2010 12:07 am

Kokia nesamonė kišti žiurkėnus į vandenį... Aš to gyvenime nedariau ir nesiruošiu daryt... Smile
Atgal į viršų Go down
sima

sima


Pranešimų skaičius : 48
Join date : 2010-01-16
Age : 26
Miestas : anx

maudynes... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: maudynes...   maudynes... EmptyKv. 05 20, 2010 7:25 pm

gaila man tu ziurkenu Crying or Very sad pale vienas kai nepaplauke tai pradejo skest... tik tada istrauke... kazkoke ziauri babulka ten Evil or Very Mad as saviskiu tikrai niekad nemaudisiu pale
Atgal į viršų Go down
akvairlulu

akvairlulu


Pranešimų skaičius : 32
Join date : 2010-05-17

maudynes... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: maudynes...   maudynes... EmptyPir. 05 24, 2010 1:17 am

as vienakart pabandziau. man pasake drauge kad ziurkenus maudyt galima tik siltam vandeni. reikia kad vanduo nepasiektu ausyciu nes bus uzdegimas. o seip geriausiau tik suslapinti kailiuka ir viskas. po maidymo reikia ziurkena sildyti nes susirks plauciu uzdegimu. dabar viskas gerai nebesmirda (o jis smirdejo).
Atgal į viršų Go down
Fijona :P

Fijona :P


Pranešimų skaičius : 34
Join date : 2010-05-14
Miestas : Ryga

maudynes... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: maudynes...   maudynes... EmptyPir. 05 24, 2010 3:07 am

O plaukiodamas nepavargsta?
Atgal į viršų Go down
akvairlulu

akvairlulu


Pranešimų skaičius : 32
Join date : 2010-05-17

maudynes... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: maudynes...   maudynes... EmptyPir. 06 07, 2010 5:05 pm

Jis neplaukioja tik vaiksto, nes as nedauk vandens pripilu tik iki pilvuko Smile aisku jam nelabai patinka, bet po to buna labai svarus
Atgal į viršų Go down
Flika




Pranešimų skaičius : 1
Join date : 2010-07-25
Age : 27
Miestas : Joniškis

maudynes... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: maudynes...   maudynes... EmptySk. 07 25, 2010 10:36 pm

Sveikos, katik uzsireigstravau, bet jau turiu naujus gyventojus dziungariukų porele, o seniau turejau berniuka tai jis noriai prausdavosi dubenelyje pilno sinsilu smelio, jis su noru ten lipdavo ir prausdavosi nes matydavo kad ir manosios sinsilos taip darydavo tai ir jis is paskos.
Atgal į viršų Go down
Camilla




Pranešimų skaičius : 19
Join date : 2010-12-03
Miestas : Klaipeda

maudynes... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: maudynes...   maudynes... EmptyPen. 12 03, 2010 6:36 pm

Kaip miela Wink
Atgal į viršų Go down
Hamsters* Love*

Hamsters* Love*


Pranešimų skaičius : 4
Join date : 2010-12-21
Miestas : Vilnius

maudynes... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: maudynes...   maudynes... EmptyAntr. 12 21, 2010 9:06 pm

Dainora+Keksas rašo:
As norejau paklausti ar galima maudyti ziurkenus,
nes mano ziurkenas kadangi baltas tai jis kazkaip issipurvina ir man
aisku buna nemalonu ji glostyti ir t.t.
Tai ar galima juos maudyti?

Nebandyk geriau,girdejau miršta nuo to
Atgal į viršų Go down
ggodulis

ggodulis


Pranešimų skaičius : 27
Join date : 2011-02-09
Age : 27
Miestas : kretinga

maudynes... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: maudynes...   maudynes... EmptyTr. 02 09, 2011 1:34 am

as pakisu po siltiu wandeniu ir paliko kaip slapias suo Very Happy
Atgal į viršų Go down
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

maudynes... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: maudynes...   maudynes... EmptyTr. 02 09, 2011 3:24 am

Negalima geriau nebandyk daugiau taip ziurkenai neprate prie vandens jiem tai nepatinka. Jie neiprate prie vandens ir nuo to jie gali net numirti. Idea
Atgal į viršų Go down
ggodulis

ggodulis


Pranešimų skaičius : 27
Join date : 2011-02-09
Age : 27
Miestas : kretinga

maudynes... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: maudynes...   maudynes... EmptyPen. 02 25, 2011 10:41 pm

as tai nemurdau tik paslapinu ranka irpatrinu I love you
Atgal į viršų Go down
Deeimenute

Deeimenute


Pranešimų skaičius : 36
Join date : 2011-02-10
Age : 28
Miestas : Kretinga

maudynes... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: maudynes...   maudynes... EmptyŠt. 02 26, 2011 2:36 am

Siap mauditi juos nepatartina Twisted Evil
Atgal į viršų Go down
aiva




Pranešimų skaičius : 25
Join date : 2011-03-14
Age : 27
Miestas : klaipeda

maudynes... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: maudynes...   maudynes... EmptyŠt. 03 19, 2011 1:30 am

Kiek zinau tai ju net slapint negalima!!!Nors taip noretusi ja ismaudyti Wink
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





maudynes... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: maudynes...   maudynes... Empty

Atgal į viršų Go down
 
maudynes...
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Džiungarijos žiurkėnų forumas :: Pagrindinės diskusijos :: Visa kita-
Pereiti į: