Džiungarijos žiurkėnų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Džiungarijos žiurkėnų forumas

Džiungarijos žiurkėnų mylėtojų ir augintojų klubas
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Aš esu Rafaleo arba Rafi,Rafė.

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Obuoliukas

Obuoliukas


Pranešimų skaičius : 2
Join date : 2010-03-22

Aš esu Rafaleo arba Rafi,Rafė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Aš esu Rafaleo arba Rafi,Rafė.   Aš esu Rafaleo arba Rafi,Rafė. EmptyAntr. 03 23, 2010 5:10 pm

Taigi aš esu Džiungarijos žiurkėnas Rafaelo.Mergaitė.Balta su juoda juostele ant nugaros.Užsiregistravau tikėdamasi rasti aktyvų forumą,bet atrodo nelabai aktyvus.Ką gi pažiūrėsime.Mano antras vardas yra Klementina.Štai aš:


Aš esu Rafaleo arba Rafi,Rafė. Sv203235-5760
Atgal į viršų Go down
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

Aš esu Rafaleo arba Rafi,Rafė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aš esu Rafaleo arba Rafi,Rafė.   Aš esu Rafaleo arba Rafi,Rafė. EmptyAntr. 03 23, 2010 8:55 pm

GRAZU. Bet del forumo jis ir yra aktivus tik nevisada as pvz per menesi spejau parasyti daugiau nei 100 pranesimu. Suspect
Atgal į viršų Go down
Burbuliukas_Liza

Burbuliukas_Liza


Pranešimų skaičius : 27
Join date : 2010-01-27
Miestas : su_tylA

Aš esu Rafaleo arba Rafi,Rafė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aš esu Rafaleo arba Rafi,Rafė.   Aš esu Rafaleo arba Rafi,Rafė. EmptyŠt. 03 27, 2010 6:52 am

Na dėl aktyvumo aš drįstu sakyti, kad jis nėra aktyvus.. Yra forumu kur per dieną nariai parašo daugiau negu po 100 pranešimų.
Beja. Labas, Rafi! x DD
Atgal į viršų Go down
Obuoliukas

Obuoliukas


Pranešimų skaičius : 2
Join date : 2010-03-22

Aš esu Rafaleo arba Rafi,Rafė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aš esu Rafaleo arba Rafi,Rafė.   Aš esu Rafaleo arba Rafi,Rafė. EmptyPir. 04 05, 2010 2:45 pm

Ačiū.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Aš esu Rafaleo arba Rafi,Rafė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aš esu Rafaleo arba Rafi,Rafė.   Aš esu Rafaleo arba Rafi,Rafė. Empty

Atgal į viršų Go down
 
Aš esu Rafaleo arba Rafi,Rafė.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Džiungarijos žiurkėnų forumas :: Forumas ir nariai :: Mes-
Pereiti į: