Džiungarijos žiurkėnų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Džiungarijos žiurkėnų forumas

Džiungarijos žiurkėnų mylėtojų ir augintojų klubas
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Mano Mikis ir Perla

Go down 
AutoriusPranešimas
Camilla




Pranešimų skaičius : 19
Join date : 2010-12-03
Miestas : Klaipeda

Mano Mikis ir Perla Empty
RašytiTemos pavadinimas: Mano Mikis ir Perla   Mano Mikis ir Perla EmptyPen. 12 03, 2010 4:23 pm

Labas. ;} aš turiu žiurkėną vardu Mikis ir Perla,
Smile Mano žiurkėnas labai tvarkingas ir švarus. jis nevalgo bet kokio maisto, tik sausą specialų maistą ir dar kokią morkytę pagriaužia ir agurka Very Happy. dar būtinai jis turi druska dantims ir kreidos. Jam labai patinka suktis ant ratelio ir greitai begioti, del to aš beveik niekada negaliu jo sugauti. Very Happy dar jis labai mėgsta miegoti ilisti i narveli susisukti vatas ir miegoti. Įlenda į namelį ir sedi, neiškrapštysi niekaip. Jis neprisileidžia svetimų žmonių nes dar kartais gali ir įkasti, kai Mikiui ir Perlai nepatinka jis kanda, bet neskaudžiai,arba kai nepatinka glosto svetimi zmones. Very Happy
Ir kad Mikis yra berniukas jis suauges jam tik 1metai ir 5men As ji labai myliu ir jis biski yra islepintas
ji skaniausias maistas yra saulegrazos,visada duodu pasirinkti is maisto visada isrenka saulegrazas Very Happy
O Perla yra mergina jai yra beveik kaip Mikiui jie yra sauge,jie tevai yra,Perlai taip pat patinka saulegrazos
skaniausias maistas,bei morkos, sunny Jie labai Linksmi,mielus ziurkenukai ir judrus labai,Perla su Mikiu
Greitai susilauks vaikuciu Smile
Atgal į viršų Go down
 
Mano Mikis ir Perla
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Mano mikis
» Mano-Litlis
» Mano žiurkeniukai
» Mano ziurkenas.
» Mano Snaigutė :**

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Džiungarijos žiurkėnų forumas :: Forumas ir nariai :: Mes-
Pereiti į: