Džiungarijos žiurkėnų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Džiungarijos žiurkėnų forumas

Džiungarijos žiurkėnų mylėtojų ir augintojų klubas
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Vieną kartą ...

Go down 
+13
MisGrudge
ggodulis
Vasarea :)
Kalota
simab
akvairlulu
Burbuliukas_Liza
Arbuziuks*
skaivulka
vasare 9
domuxax
deimante
justea
17 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
justea
Admin
justea


Pranešimų skaičius : 60
Join date : 2009-06-17
Miestas : Kaunas

Vieną kartą ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Vieną kartą ...   Vieną kartą ... EmptyTr. 06 17, 2009 6:01 am

Kokių nuotykių yra patyrę jūsų padaužos ? ko yra prikrėte ? pasidalinkite išgyvenimais Exclamation
Atgal į viršų Go down
https://dziurkenai.forum.st
deimante

deimante


Pranešimų skaičius : 16
Join date : 2009-09-03
Age : 27
Miestas : Klaipeda

Vieną kartą ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: isdaigos   Vieną kartą ... EmptyKv. 09 03, 2009 11:44 pm

daugybe yra pridirbes Wink pro grotas islindes,puse rubu apgriauzes,dubenuka ispyles,teciui vos pirsto neprakandes... Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

Vieną kartą ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: linksmybės   Vieną kartą ... EmptyTr. 12 30, 2009 3:33 am

Very Happy mano žiurkėnas dažnai griaužia grotas narvelio,nakti neleidžia pamiegoti begioja rate,dažnai meto drožles lauk,maista taip pat mėto, Like a Star @ heaven
Atgal į viršų Go down
vasare 9




Pranešimų skaičius : 28
Join date : 2009-12-28

Vieną kartą ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vieną kartą ...   Vieną kartą ... EmptyKv. 12 31, 2009 7:00 pm

Mano žiurkėnas viska irgi meto iš savo namelio Very Happy yra man įkandes kokius 3 kartus tikrai.Dabar žiema tikrai labai dauk miega. Sleep Nupirkom jam tokį rutuli kur idedi žiurkėna ir jis gali vaikščioti ir kamuoliukas rieda b et jisai net nejuda iš vietos. sunny
Atgal į viršų Go down
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

Vieną kartą ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vieną kartą ...   Vieną kartą ... EmptyKv. 12 31, 2009 11:01 pm

vasare 9 rašo:
Mano žiurkėnas viska irgi meto iš savo namelio Very Happy yra man įkandes kokius 3 kartus tikrai.Dabar žiema tikrai labai dauk miega. Sleep Nupirkom jam tokį rutuli kur idedi žiurkėna ir jis gali vaikščioti ir kamuoliukas rieda b et jisai net nejuda iš vietos. sunny


zinai tiksliai nezinau bet sako kad ziurkenai nekanda kiti sako kad kanda bet jie ne iš pykčio
jie paprasčiausiai nori griaužti nes jų dantys auga.O tas rutulys tai tikrai gera idejai jei bijai paleisti arba laikyti rankose žiurkėną,kad jis nesisuka gal jam nepatinka? confused Suspect Like a Star @ heaven
Atgal į viršų Go down
vasare 9




Pranešimų skaičius : 28
Join date : 2009-12-28

Vieną kartą ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vieną kartą ...   Vieną kartą ... EmptyŠt. 01 02, 2010 1:04 am

Taip turbūt nepatinka
Atgal į viršų Go down
skaivulka

skaivulka


Pranešimų skaičius : 97
Join date : 2009-11-26

Vieną kartą ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vieną kartą ...   Vieną kartą ... EmptySk. 01 24, 2010 4:51 pm

As irgi toki rutili turiu. Ir jam patinka begioti.
Atgal į viršų Go down
Arbuziuks*

Arbuziuks*


Pranešimų skaičius : 26
Join date : 2010-02-12

Vieną kartą ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vieną kartą ...   Vieną kartą ... EmptyŠt. 02 13, 2010 4:44 am

Mano mažyle tai labai išlepus. :DD
jau priprato isirenka is maisto saulėgražas (kurias labai megsta), riešutu ir t.t kas jai skanu ir prisiusioja , tai tenka išmest viska arba užkasa pjuvenom as nusileidziu jai ir visa likusi maista ispilu isplaunu indelį ir vel nuo pradžiu viskas. Very Happy
Atgal į viršų Go down
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

Vieną kartą ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vieną kartą ...   Vieną kartą ... EmptyŠt. 02 13, 2010 9:06 pm

Juk mes zinom kaip ka reikia daryti kam cia dar pasakoti.
Atgal į viršų Go down
Arbuziuks*

Arbuziuks*


Pranešimų skaičius : 26
Join date : 2010-02-12

Vieną kartą ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vieną kartą ...   Vieną kartą ... EmptyŠt. 02 13, 2010 10:42 pm

domuxax rašo:
Juk mes zinom kaip ka reikia daryti kam cia dar pasakoti.

Tai tu neskaityk jej tau nepatinka ir nepriimtina.
Atgal į viršų Go down
Burbuliukas_Liza

Burbuliukas_Liza


Pranešimų skaičius : 27
Join date : 2010-01-27
Miestas : su_tylA

Vieną kartą ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vieną kartą ...   Vieną kartą ... EmptySk. 02 21, 2010 5:14 pm

domuxax rašo:
Juk mes zinom kaip ka reikia daryti kam cia dar pasakoti.

Ir kaip ką reikia daryti?
Ji čia visai nieko nerašė, ką reikėtų daryt, o ko ne.
Atgal į viršų Go down
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

Vieną kartą ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vieną kartą ...   Vieną kartą ... EmptySk. 02 21, 2010 7:24 pm

Gerai,gal nepradėk čia aiškinti savo moralu. Wink
Atgal į viršų Go down
Burbuliukas_Liza

Burbuliukas_Liza


Pranešimų skaičius : 27
Join date : 2010-01-27
Miestas : su_tylA

Vieną kartą ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vieną kartą ...   Vieną kartą ... EmptyKv. 02 25, 2010 12:21 am

Neaiškinu. Bandau užstoti žmogų kuris nieko nepadarė, o tu ant jo užšokai.

Atgal į viršų Go down
akvairlulu

akvairlulu


Pranešimų skaičius : 32
Join date : 2010-05-17

Vieną kartą ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vieną kartą ...   Vieną kartą ... EmptyPir. 05 24, 2010 2:03 am

Mano ziurkenas taip ikanda kad atplest neina Razz visalaik issigastu
Atgal į viršų Go down
simab

simab


Pranešimų skaičius : 43
Join date : 2010-06-02
Age : 25
Miestas : Vilnius

Vieną kartą ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vieną kartą ...   Vieną kartą ... EmptyTr. 06 02, 2010 9:46 pm

Mano ziurkenas nekanda Very Happy . Jis lb mielas, tik wiena karta pabundu nakty ir ziuriu man ant pilvo susiranges miega:)
Atgal į viršų Go down
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

Vieną kartą ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vieną kartą ...   Vieną kartą ... EmptyPen. 06 04, 2010 3:49 am

kaip jis iseina is narvelio........
ka???????
Atgal į viršų Go down
simab

simab


Pranešimų skaičius : 43
Join date : 2010-06-02
Age : 25
Miestas : Vilnius

Vieną kartą ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vieną kartą ...   Vieną kartą ... EmptyPen. 06 04, 2010 3:17 pm

kartais ratuka isemam nakti, kad netriuksmautu, tai pro skyle ir islenda
Atgal į viršų Go down
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

Vieną kartą ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vieną kartą ...   Vieną kartą ... EmptyPen. 06 04, 2010 8:45 pm

ar pas tave narvelyje skyliu yra????????
Atgal į viršų Go down
simab

simab


Pranešimų skaičius : 43
Join date : 2010-06-02
Age : 25
Miestas : Vilnius

Vieną kartą ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vieną kartą ...   Vieną kartą ... EmptySk. 09 19, 2010 1:46 am

taigi nuo to plastmasinio ratuko lieka toks tarpas Wink bet geras jis yr... laksto po kambary tik viena karta ciuzini apgrauze
Atgal į viršų Go down
Kalota




Pranešimų skaičius : 2
Join date : 2011-01-03

Vieną kartą ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vieną kartą ...   Vieną kartą ... EmptyPir. 01 03, 2011 4:54 am

domuxax rašo:
Very Happy mano žiurkėnas dažnai griaužia grotas narvelio,nakti neleidžia pamiegoti begioja rate,dažnai meto drožles lauk,maista taip pat mėto, Like a Star @ heaven

Su maniškiu tas pats. Very Happy
Atgal į viršų Go down
Vasarea :)

Vasarea :)


Pranešimų skaičius : 42
Join date : 2010-12-22

Vieną kartą ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vieną kartą ...   Vieną kartą ... EmptyKv. 01 06, 2011 7:10 pm

simab rašo:
Mano ziurkenas nekanda Very Happy . Jis lb mielas, tik wiena karta pabundu nakty ir ziuriu man ant pilvo susiranges miega:)
Va cia taj geras Basketball
Atgal į viršų Go down
ggodulis

ggodulis


Pranešimų skaičius : 27
Join date : 2011-02-09
Age : 27
Miestas : kretinga

Vieną kartą ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vieną kartą ...   Vieną kartą ... EmptyTr. 02 09, 2011 1:30 am

mano ziurkenas tai wisa plasmasini rateli sugrauze teko pirkti metalini Very Happy
Atgal į viršų Go down
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

Vieną kartą ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vieną kartą ...   Vieną kartą ... EmptyTr. 02 09, 2011 3:20 am

Nu sakes.... Nors metalinis mano nuomone blogai ziurkeno pedutems. Idomu butu man pamatyti kaip atrodo sugriauztas ratelis
Atgal į viršų Go down
MisGrudge

MisGrudge


Pranešimų skaičius : 50
Join date : 2011-02-14
Age : 26
Miestas : Panevėžys

Vieną kartą ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vieną kartą ...   Vieną kartą ... EmptyPir. 02 14, 2011 11:23 pm

Kai nesenai buvau nusipirkusi savo žiurkėnę, ji labai manęs bijojo (juk tai normalu Smile ) ir vakare buvau nuėjusi į virtuvę, ir grįžusi į kambarį aš Smiltę pamatau tupinčią namelio pirmame aukšte, priėjau arčiau ir pažiūrėjau į ją. Ta sustingo ir žiūri į mane gal kokias 5 minutes Laughing Po to išsigandusi nubėgo į namelį.
Atgal į viršų Go down
Ziurkens




Pranešimų skaičius : 15
Join date : 2011-02-13

Vieną kartą ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vieną kartą ...   Vieną kartą ... EmptyPir. 02 14, 2011 11:25 pm

Mano pralindo siandien pro groteles ... O cia jo pirma diena kaip nusipirkau Very Happy
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Vieną kartą ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vieną kartą ...   Vieną kartą ... Empty

Atgal į viršų Go down
 
Vieną kartą ...
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Džiungarijos žiurkėnų forumas :: Pagrindinės diskusijos :: Linksmybės , įdomybės-
Pereiti į: