Džiungarijos žiurkėnų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Džiungarijos žiurkėnų forumas

Džiungarijos žiurkėnų mylėtojų ir augintojų klubas
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Nepatinka.

Go down 
+6
Deeimenute
Vasarea :)
MisGrudge
Lile ir Veislynas "Pukius
simab
domuxax
10 posters
AutoriusPranešimas
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

Nepatinka. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Nepatinka.   Nepatinka. EmptyAntr. 02 08, 2011 9:00 pm

Neisižeiskit, bet man labai nepatinka mūsų klubo vartotojo "Veislynas" Pūkius" vadovavimas. Turiu pasakyti, kad taip negalima valdzia keičia moderatoriai ir klubo kurėjai, o ne paprasti vartotojai. Mano nuomone reikia ramintis. Nes taip teršiam klubo vardą. Jei kekvienas pradėsime taip reikštis kas tada bus??? Atsiprašau jei kam nepatiks mano nuomonę ar ką ji ižeis. BET aš turiu teisę reikšti nuomonę. Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Atgal į viršų Go down
simab

simab


Pranešimų skaičius : 43
Join date : 2010-06-02
Age : 25
Miestas : Vilnius

Nepatinka. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nepatinka.   Nepatinka. EmptyŠt. 02 12, 2011 8:40 pm

as su tavimi visiskai sutinku Evil or Very Mad
Atgal į viršų Go down
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

Nepatinka. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nepatinka.   Nepatinka. EmptyŠt. 02 12, 2011 8:49 pm

Labai tau aciu uz palaikima Very Happy
Atgal į viršų Go down
Lile ir Veislynas "Pukius

Lile ir Veislynas


Pranešimų skaičius : 37
Join date : 2010-10-05

Nepatinka. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nepatinka.   Nepatinka. EmptySk. 02 13, 2011 12:06 am

Wau man irgi daukas nepatinka tai as dbr parasyciau apie visus ok?
Atgal į viršų Go down
simab

simab


Pranešimų skaičius : 43
Join date : 2010-06-02
Age : 25
Miestas : Vilnius

Nepatinka. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nepatinka.   Nepatinka. EmptySk. 02 13, 2011 3:00 am

Nu mes taip kaip tu nesavivaliaujam, taip kad! Evil or Very Mad Nevaidink tokio kuris apie ziurkenus kazka dauk ismano ir cia savo "verchaturos" gali neivedinet, kaip matai, tavo idejos nelabai kam idomios. Nenorek buti tiesiog uzbanintas. Register i sita foruma turetu but ne del waldzios troskimo, o del to, kad su zinot apie dziungariukus ir pasidalint informacija apie juos, o tu tik floodini Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Atgal į viršų Go down
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

Nepatinka. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nepatinka.   Nepatinka. EmptySk. 02 13, 2011 4:00 am

Koks skirtumas vistiek aš šiausšiu iš šio forumo nes turiu savo foruma uzeikit http://hamsform.lithuanianforum.net/ O sias diskusijas palinkit administracijai
Atgal į viršų Go down
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

Nepatinka. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nepatinka.   Nepatinka. EmptySk. 02 13, 2011 5:03 am

Sveiki aš domantas ir norėčiu pakviesti narių į savo žiurkėnų foruma kuriame yra labai geros salygos kekvienas atejes tampa moderatoriu arba kuo kitu (kuo tik nori) Taip pat ir klausimu atžvilgiu jame yra dabar tik 3 vartotojai tačiau mes visi labai gerai išmanome apie žiurkėnus ir galime greitai jums suteikti informacijos. Taip pat mes padėsime ir šiam forumui.

Nepasididžiuokite ir prisijungite prie mūsų klubo. Pagarbiai puslapio http://hamsform.lithuanianforum.net/ Administracija.
Atgal į viršų Go down
MisGrudge

MisGrudge


Pranešimų skaičius : 50
Join date : 2011-02-14
Age : 26
Miestas : Panevėžys

Nepatinka. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nepatinka.   Nepatinka. EmptyTr. 02 16, 2011 1:51 am

Vienas dalykas nepatinka... Administratoriai labai retai lankosi Neutral reikia platint šį forumą, kad jis nemirtų Smile
Atgal į viršų Go down
Vasarea :)

Vasarea :)


Pranešimų skaičius : 42
Join date : 2010-12-22

Nepatinka. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nepatinka.   Nepatinka. EmptyTr. 02 16, 2011 3:24 am

Tegu miršt čia daug geriau http://hamsform.lithuanianforum.net/
Atgal į viršų Go down
Vasarea :)

Vasarea :)


Pranešimų skaičius : 42
Join date : 2010-12-22

Nepatinka. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nepatinka.   Nepatinka. EmptyTr. 02 16, 2011 3:24 am

ten visi kas 1min.raso
Atgal į viršų Go down
Deeimenute

Deeimenute


Pranešimų skaičius : 36
Join date : 2011-02-10
Age : 28
Miestas : Kretinga

Nepatinka. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nepatinka.   Nepatinka. EmptySk. 02 20, 2011 7:27 pm

Aha ten labai geras forumas Smile cheers flower
Atgal į viršų Go down
Gintarea12

Gintarea12


Pranešimų skaičius : 20
Join date : 2011-03-06
Age : 30
Miestas : Klaipėda

Nepatinka. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nepatinka.   Nepatinka. EmptySk. 03 06, 2011 5:12 pm

kadangi as naujoke jokiu trukumu dar nepastebejau... Smile
Atgal į viršų Go down
Džiunga :)

Džiunga :)


Pranešimų skaičius : 50
Join date : 2011-05-29

Nepatinka. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nepatinka.   Nepatinka. EmptySk. 05 29, 2011 8:50 pm

o aš šiandien užsiregistravau ir va ką pasakysiu: narių daug, o žinučių - mažai. Manau, reikėtų daugiau konkursų, žaidimų, kokio nors greito chato.. gal net RPG, kad tik įdomiiau būtų..
Atgal į viršų Go down
minimi

minimi


Pranešimų skaičius : 40
Join date : 2011-07-27
Age : 25
Miestas : Kaunas ;333

Nepatinka. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nepatinka.   Nepatinka. EmptyTr. 07 27, 2011 5:44 pm

O vaaa dabar taip bersiu viską tiesiai šviesai , i know jog mano nuomonė yra labai išsireiškianti kai kuriuos skaudinanti bet logas su spalvom VPŠ nesiderina. BG iš google ištrauktas irgi ne į tema.
New Old Lock - baisios kai nežinau kas tarytum iš konteinerio.
Online - perdidelis.
Toliau reikia ir žmonių temos kur jie patys galėtų mesti savo aprašymus,galerijas.
Reikia daugiau grupių. Kairėje pusėje administracijos skilties ir savaitės žiurkėno. Tuomet reikia atsakingo žmogaus kuris prižiūrėtų konkursus. Reikia forumo žurnalo. prie frm , members ir etc meskit kokias širdutes. Automatinį registracijos patvirtinimą padarykite. Links and img leiskite dėti paprastai jugi yra toks dalykas kaip SPOILERIS didelėms fotkėms. Reikia banerio... kurį galėtumėte mesti į kitus forumus ir tuomet bff ir draugų skilties,
Keiskite stilių pagaliau omgad... žodžiu nebanink už tiesą ;DDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
http://other-love-game.forumlt.com
Mikea

Mikea


Pranešimų skaičius : 18
Join date : 2010-04-17
Miestas : Kauniukas (h)

Nepatinka. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nepatinka.   Nepatinka. EmptyTr. 07 27, 2011 5:47 pm

100 % pritariu minimi ištikro labai reiketu tvarkyt šitą forumą na aš galėčiau but also man reik padejeju ( nepykit už tiesą tokia ji yra ;[ ) Man labai gaila kad toks vat forumas kuri buvo aktyvus gan eme ir pasidare nebeaktyvus.
Atgal į viršų Go down
minimi

minimi


Pranešimų skaičius : 40
Join date : 2011-07-27
Age : 25
Miestas : Kaunas ;333

Nepatinka. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nepatinka.   Nepatinka. EmptyTr. 07 27, 2011 5:50 pm

Aš galėčiau saulyte tau padėti , pati žinai jog amazing stilius darau ir aktyvu foruma galiu padaryti. You know, that moku daryti banerius ir reklamuoti forumą ^^
Ai dar reikia tokio dalyko kaip "rangai" maybeš ir muzikytę užmesti galitę ant pagrindinio ;DDD*
Atgal į viršų Go down
http://other-love-game.forumlt.com
Mikea

Mikea


Pranešimų skaičius : 18
Join date : 2010-04-17
Miestas : Kauniukas (h)

Nepatinka. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nepatinka.   Nepatinka. EmptyTr. 07 27, 2011 5:53 pm

Aš pažystu žmoguti kuris moka belenkokius logus daryt and etc. Būtu malonu jei padėtum ir dar su keliu žmoniu pagalba atgyvintumem šitą foruma but reik atsiklaust ar reik šito forumo Justei nes mes nieko negalim daryt be jos juk ne musu foras o aš dar norėčiau savo pirma forą matyt gyva ;[
Atgal į viršų Go down
minimi

minimi


Pranešimų skaičius : 40
Join date : 2011-07-27
Age : 25
Miestas : Kaunas ;333

Nepatinka. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nepatinka.   Nepatinka. EmptyTr. 07 27, 2011 5:54 pm

Žodž Justukai sutvarkytume šita foruma amazing , tik reik adminės daba atsiklausti ^^
Atgal į viršų Go down
http://other-love-game.forumlt.com
Sponsored content





Nepatinka. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nepatinka.   Nepatinka. Empty

Atgal į viršų Go down
 
Nepatinka.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Džiungarijos žiurkėnų forumas :: Forumas ir nariai :: Pasiūlymai,klausimai-
Pereiti į: