Džiungarijos žiurkėnų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Džiungarijos žiurkėnų forumas

Džiungarijos žiurkėnų mylėtojų ir augintojų klubas
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Ziurkeno pirkimas

Go down 
+2
MisGrudge
Ziurkens
6 posters
AutoriusPranešimas
Ziurkens




Pranešimų skaičius : 15
Join date : 2011-02-13

Ziurkeno pirkimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Ziurkeno pirkimas   Ziurkeno pirkimas EmptySk. 02 13, 2011 8:26 pm

Sveiki lankytojai , norejau paklausti jusu i ka reikia atkreipti demesi kaip perkame ziurkena , kad butu sveikas ir pns , kokiais klausimais konsultuoti pardaveju ? Nes mano senasis dziungariukas numire , pilvelis plikdavo isvien ir seip jautesi prastai labai tai dabar nenoriu tureti 2 ziurkeno ir vel sergancio , manau si tema daugeliui aktuali kurie nepatyre yra. Smile
Atgal į viršų Go down
MisGrudge

MisGrudge


Pranešimų skaičius : 50
Join date : 2011-02-14
Age : 26
Miestas : Panevėžys

Ziurkeno pirkimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ziurkeno pirkimas   Ziurkeno pirkimas EmptyAntr. 02 15, 2011 3:06 pm

Aš patyrus esu su ligom Sad
Atsakymo po kol kas neturiu Neutral, bet aš irgi turiu klausymą:
Ką labiau apsimoka pirkti? Mergaitę ar berniuką? Kuris mažiau kandžiojasi? Wink
Atgal į viršų Go down
Leka

Leka


Pranešimų skaičius : 21
Join date : 2011-02-14

Ziurkeno pirkimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ziurkeno pirkimas   Ziurkeno pirkimas EmptyAntr. 02 15, 2011 3:14 pm

MisGrudge, jei neruosi veisti - pirk berniuka Wink jie daug draugiskesni, labiau megsta kai buna paimami ant ranku, yra ne tokie arsus ir t.t. Wink rabbit
Atgal į viršų Go down
MisGrudge

MisGrudge


Pranešimų skaičius : 50
Join date : 2011-02-14
Age : 26
Miestas : Panevėžys

Ziurkeno pirkimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ziurkeno pirkimas   Ziurkeno pirkimas EmptyAntr. 02 15, 2011 3:17 pm

Leka> labai ačiū Smile šiaip veisti norėčiau, bet tėvai neleistų Laughing
Atgal į viršų Go down
Leka

Leka


Pranešimų skaičius : 21
Join date : 2011-02-14

Ziurkeno pirkimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ziurkeno pirkimas   Ziurkeno pirkimas EmptyAntr. 02 15, 2011 3:21 pm

MisGrudge, tai tu daryk kaip as kazkada dariau kai norejau veisti o neleido ;DD nupirkau mergyte ir berniuka ir sakau - " Cia du berniukai, jiems smagiau bus ;D". O jau kai gime peliukai tai neturejo kur detis, pradejau veisti Very Happy
Atgal į viršų Go down
MisGrudge

MisGrudge


Pranešimų skaičius : 50
Join date : 2011-02-14
Age : 26
Miestas : Panevėžys

Ziurkeno pirkimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ziurkeno pirkimas   Ziurkeno pirkimas EmptyAntr. 02 15, 2011 3:23 pm

Very Happy gera mintis Very Happy
Atgal į viršų Go down
Ziurkens




Pranešimų skaičius : 15
Join date : 2011-02-13

Ziurkeno pirkimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ziurkeno pirkimas   Ziurkeno pirkimas EmptyAntr. 02 15, 2011 3:35 pm

Mano berniukas tai labai kandziojasi pirsta pridedi tarkim prie jo ar glostai grieba ta pirsta ir pradeda kandziot , kaip ji atpratint?
Atgal į viršų Go down
MisGrudge

MisGrudge


Pranešimų skaičius : 50
Join date : 2011-02-14
Age : 26
Miestas : Panevėžys

Ziurkeno pirkimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ziurkeno pirkimas   Ziurkeno pirkimas EmptyAntr. 02 15, 2011 3:42 pm

Bandyk prisijaukinti Very Happy
Atgal į viršų Go down
Ziurkens




Pranešimų skaičius : 15
Join date : 2011-02-13

Ziurkeno pirkimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ziurkeno pirkimas   Ziurkeno pirkimas EmptyAntr. 02 15, 2011 3:46 pm

Patark kaip , nes net nezinau.
Atgal į viršų Go down
MisGrudge

MisGrudge


Pranešimų skaičius : 50
Join date : 2011-02-14
Age : 26
Miestas : Panevėžys

Ziurkeno pirkimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ziurkeno pirkimas   Ziurkeno pirkimas EmptyAntr. 02 15, 2011 3:56 pm

Aš tai prisijaukinau žiurkėną taip (tai buvo pačios pirmos dienos):
Įbėriau į delną maisto ir laukiau kol jis pasiims, nes juk jis dar manęs bijojo. Tai išlindo iš namelio ir pradėjo valgyti. Taip kelias dienas ir jis pasidarė labai meilus ir draugiškas Smile
Atgal į viršų Go down
Ziurkens




Pranešimų skaičius : 15
Join date : 2011-02-13

Ziurkeno pirkimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ziurkeno pirkimas   Ziurkeno pirkimas EmptyAntr. 02 15, 2011 4:08 pm

Pabandziau ka tik kaip sakei tai isejo is namuko apuoste pradejo kandziot rankas mano , jau is pirsto kraujas bega , o maisto net nepaiime , paskiau i pirsta paiimiau ta maista ir duodu pro dureles tai jis palaize atsitrauke taip staigiai kaip bijodamas .
Atgal į viršų Go down
MisGrudge

MisGrudge


Pranešimų skaičius : 50
Join date : 2011-02-14
Age : 26
Miestas : Panevėžys

Ziurkeno pirkimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ziurkeno pirkimas   Ziurkeno pirkimas EmptyAntr. 02 15, 2011 6:53 pm

Gerai, kad paimė nors kiek maisto Smile Ne per vieną kartą prisijaukini žiurkėną Smile Daryk taip kelias dienas ir pamatysi koks jis taps mielas Smile
Atgal į viršų Go down
aiva




Pranešimų skaičius : 25
Join date : 2011-03-14
Age : 27
Miestas : klaipeda

Ziurkeno pirkimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ziurkeno pirkimas   Ziurkeno pirkimas EmptyŠt. 03 19, 2011 1:53 am

Mano nuomone berniukai draugiskesni!!nes as turiu mergaite tai ta kandziojasi o pusbrolio berniukas ne
Atgal į viršų Go down
MisGrudge

MisGrudge


Pranešimų skaičius : 50
Join date : 2011-02-14
Age : 26
Miestas : Panevėžys

Ziurkeno pirkimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ziurkeno pirkimas   Ziurkeno pirkimas EmptySk. 03 20, 2011 7:47 pm

Aš turiu mergytę... pirmomis dienomis ji kandžiodavosi, bet dabar jau priprato Smile
Atgal į viršų Go down
Vasarea :)

Vasarea :)


Pranešimų skaičius : 42
Join date : 2010-12-22

Ziurkeno pirkimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ziurkeno pirkimas   Ziurkeno pirkimas EmptyAntr. 03 22, 2011 11:01 pm

Mano išdykelis irgi 3 dienas kandžiojosi, dabar tai tik kartais krimsteli Very Happy
Atgal į viršų Go down
MisGrudge

MisGrudge


Pranešimų skaičius : 50
Join date : 2011-02-14
Age : 26
Miestas : Panevėžys

Ziurkeno pirkimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ziurkeno pirkimas   Ziurkeno pirkimas EmptyTr. 03 23, 2011 8:12 pm

Vasarea Smile rašo:
Mano išdykelis irgi 3 dienas kandžiojosi, dabar tai tik kartais krimsteli Very Happy

Taip pat kaip ir mano Zita Very Happy
Atgal į viršų Go down
Vasarea :)

Vasarea :)


Pranešimų skaičius : 42
Join date : 2010-12-22

Ziurkeno pirkimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ziurkeno pirkimas   Ziurkeno pirkimas EmptyKv. 03 24, 2011 2:23 am

Smile
Atgal į viršų Go down
Džiunga :)

Džiunga :)


Pranešimų skaičius : 50
Join date : 2011-05-29

Ziurkeno pirkimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ziurkeno pirkimas   Ziurkeno pirkimas EmptyPir. 05 30, 2011 11:15 pm

ė, ar tik nenukrypot nuo temos? :DDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Ziurkeno pirkimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ziurkeno pirkimas   Ziurkeno pirkimas Empty

Atgal į viršų Go down
 
Ziurkeno pirkimas
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Žiurkėno pirkimas
» Žiurkėno svoris
» Jai nezinai ziurkeno vardo rasyk cia !! :)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Džiungarijos žiurkėnų forumas :: Pagrindinės diskusijos :: Visa kita-
Pereiti į: