Džiungarijos žiurkėnų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Džiungarijos žiurkėnų forumas

Džiungarijos žiurkėnų mylėtojų ir augintojų klubas
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Džiunga pasakoja apie žiurkėniškus reikalus :DD

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Džiunga :)

Džiunga :)


Pranešimų skaičius : 50
Join date : 2011-05-29

Džiunga pasakoja apie žiurkėniškus reikalus :DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Džiunga pasakoja apie žiurkėniškus reikalus :DD   Džiunga pasakoja apie žiurkėniškus reikalus :DD EmptySk. 05 29, 2011 5:34 pm

Na va. Esu šio forumo narė Džiunga, žiurkėno šiuo metu neturiu [kadangi ši tema tikrai (manau :DD) išliks iki 2012 m., pasakysiu, kad ši tema sukurta gegužės pabaigoj, 2011 m. Very Happy] Bet jį turėčiau gauti per savo gimtadienį rudens pradžioj Smile Labai laukiu Smile
Atgal į viršų Go down
koli

koli


Pranešimų skaičius : 21
Join date : 2011-06-15

Džiunga pasakoja apie žiurkėniškus reikalus :DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Džiunga pasakoja apie žiurkėniškus reikalus :DD   Džiunga pasakoja apie žiurkėniškus reikalus :DD EmptyTr. 06 15, 2011 9:17 pm

oo tau dar ilgai laukti reikės... aš tai gausiu ši mėnesį Wink
Atgal į viršų Go down
Džiunga :)

Džiunga :)


Pranešimų skaičius : 50
Join date : 2011-05-29

Džiunga pasakoja apie žiurkėniškus reikalus :DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Džiunga pasakoja apie žiurkėniškus reikalus :DD   Džiunga pasakoja apie žiurkėniškus reikalus :DD EmptyPir. 07 11, 2011 12:31 am

Smile šaunu
Atgal į viršų Go down
Cactuzz.

Cactuzz.


Pranešimų skaičius : 27
Join date : 2011-09-12
Age : 24
Miestas : paslaptis

Džiunga pasakoja apie žiurkėniškus reikalus :DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Džiunga pasakoja apie žiurkėniškus reikalus :DD   Džiunga pasakoja apie žiurkėniškus reikalus :DD EmptyPir. 09 12, 2011 8:18 pm

Ty vot, kadangi man iškilo kažkokia problem su prisijungimu, užsireginui dar sykį ir pranešu, kad kaktusėlis tai ta pati Džiunga, tik nick'as kitas Smile

O dabar apie mano žiurkėniuką [anketa]:
Vardas:Sausainis
Gimimo data: 2011,07,21
Būdas: tikras padauža xD kraiko pusę iškapsto, o kol jo [kraiko] įdėjus nebuvau, naktį koncertus kėlė [ratelį suko] xD
Mėgstamiausias maistas: saulėgrąžos, namely jis jų dažniausiai prisitempia Smile
Atgal į viršų Go down
http://manograuzikas.forumlt.com
simab

simab


Pranešimų skaičius : 43
Join date : 2010-06-02
Age : 25
Miestas : Vilnius

Džiunga pasakoja apie žiurkėniškus reikalus :DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Džiunga pasakoja apie žiurkėniškus reikalus :DD   Džiunga pasakoja apie žiurkėniškus reikalus :DD EmptyPen. 11 18, 2011 8:19 pm

Neveltui bendravardziai TOKIE PATYS lygiai, pas mane irgi saulegrazas tik eda, pjuvenas kapsto...
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Džiunga pasakoja apie žiurkėniškus reikalus :DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Džiunga pasakoja apie žiurkėniškus reikalus :DD   Džiunga pasakoja apie žiurkėniškus reikalus :DD Empty

Atgal į viršų Go down
 
Džiunga pasakoja apie žiurkėniškus reikalus :DD
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Džiungarijos žiurkėnų forumas :: Forumas ir nariai :: Mes-
Pereiti į: