Džiungarijos žiurkėnų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Džiungarijos žiurkėnų forumas

Džiungarijos žiurkėnų mylėtojų ir augintojų klubas
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Gražiausi vardai

Go down 
+21
minimi
ėligur
koli
arkune7
Džiunga :)
aiva
Vasarea :)
Deeimenute
simab
akvairlulu
Fijona :P
Gabrielee2
Mikea
sima
Arbuziuks*
Burbuliukas_Liza
skaivulka
vasare 9
domuxax
kolega
justea
25 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
justea
Admin
justea


Pranešimų skaičius : 60
Join date : 2009-06-17
Miestas : Kaunas

Gražiausi vardai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Gražiausi vardai   Gražiausi vardai EmptyKv. 06 18, 2009 3:35 am

Sveiki , kaip manot kokie vardai tiktų džiungariukams ? Man labai gražūs vardai ; Irisas , Grikis ,Vanilė I love you
Atgal į viršų Go down
https://dziurkenai.forum.st
kolega




Pranešimų skaičius : 15
Join date : 2009-09-01

Gražiausi vardai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gražiausi vardai   Gražiausi vardai EmptyAntr. 09 01, 2009 12:24 am

Pepsis, Kola, Popsis, Banani, Kaspis, Kasparas, Bita, Neimas, Nemo, nukas, lukas, Džei, korė, hairida.
Atgal į viršų Go down
http://www.ziurkenai.weebly.com
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

Gražiausi vardai Empty
RašytiTemos pavadinimas: vardai.   Gražiausi vardai EmptyTr. 12 30, 2009 3:37 am

mano žiurkėnas yra berniukas todėl aš jam daviau vardą Stiuartas drunken
kitaip dar vadinu Litlis o kitu vardu nesu dabar gražių sugalvojes. afro
Atgal į viršų Go down
vasare 9




Pranešimų skaičius : 28
Join date : 2009-12-28

Gražiausi vardai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gražiausi vardai   Gražiausi vardai EmptyKv. 12 31, 2009 6:53 pm

Lakis,Rausiukas,Purkiukas...
Atgal į viršų Go down
kolega




Pranešimų skaičius : 15
Join date : 2009-09-01

Gražiausi vardai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gražiausi vardai   Gražiausi vardai EmptyKv. 12 31, 2009 10:00 pm

vasare 9 rašo:
Lakis,Rausiukas,Purkiukas...

Hmm, nenoriu tavęs įžeisti, bet čia nėra labai žiurkėniški vardai. Lakis yra šuns vardas (Ir mano šuns), Rausiukas - triušio (Mano mamos draugės dukros triušio vardas Rausius), Purkiukas neabejotinai katino...
Atgal į viršų Go down
http://www.ziurkenai.weebly.com
vasare 9




Pranešimų skaičius : 28
Join date : 2009-12-28

Gražiausi vardai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gražiausi vardai   Gražiausi vardai EmptyŠt. 01 02, 2010 1:18 am

Ha mano žiurkėno vardas Lakis ir visai nepanašu į šuns varda
Exclamation Sad
Atgal į viršų Go down
kolega




Pranešimų skaičius : 15
Join date : 2009-09-01

Gražiausi vardai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gražiausi vardai   Gražiausi vardai EmptyŠt. 01 02, 2010 6:35 pm

Atsiprašau jei įžeidžiau. Nenorėjau, bet Lakis iš tiesų yra šuns vardas. Jei tau gražu, vadinasi, patiks ir žiurkėnui. Nieko tokio. Nemačiau tavo žiurkėno gal jam tinka Lakis. Nebijok, labai originalus vardas žiurkėnui. Mano irgi ne pats tinkamiausias ;] Neminėsiu. Embarassed
Atgal į viršų Go down
http://www.ziurkenai.weebly.com
vasare 9




Pranešimų skaičius : 28
Join date : 2009-12-28

Gražiausi vardai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gražiausi vardai   Gražiausi vardai EmptyŠt. 01 02, 2010 10:19 pm

Tai nieko.
Atgal į viršų Go down
skaivulka

skaivulka


Pranešimų skaičius : 97
Join date : 2009-11-26

Gražiausi vardai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gražiausi vardai   Gražiausi vardai EmptyPir. 01 25, 2010 4:41 am

Man patinka -mikis, tvikse, spirgis, cvipe, tukas.
Atgal į viršų Go down
Burbuliukas_Liza

Burbuliukas_Liza


Pranešimų skaičius : 27
Join date : 2010-01-27
Miestas : su_tylA

Gražiausi vardai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gražiausi vardai   Gražiausi vardai EmptyTr. 01 27, 2010 11:19 pm

Tukas buvo mūsų kaimo šuo, bet jį atidavė.



Liza, Neko, Miku(čia šiaip žvaigždės vardas, bet man jis patinka), Bobis, Barnis, Leila, Mixas, Pijus, Pinkis, Makaulė ir t.t. (Dauguma vardų mano pačios KĄ TIK sugalvotų xDDD)
Atgal į viršų Go down
Arbuziuks*

Arbuziuks*


Pranešimų skaičius : 26
Join date : 2010-02-12

Gražiausi vardai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gražiausi vardai   Gražiausi vardai EmptyŠt. 02 13, 2010 4:52 am

O aš daviau savo žiurkėniuikei pačiai isirinkti varda išrinkau man asmeniškai gražiausius surašiau ant mažiuku lapuku ir daviau jai isistraukti ji išsirinko Maja, ta va tokia vardo istorija. Wink
Atgal į viršų Go down
sima

sima


Pranešimų skaičius : 48
Join date : 2010-01-16
Age : 26
Miestas : anx

Gražiausi vardai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gražiausi vardai   Gražiausi vardai EmptySk. 02 14, 2010 3:33 am

o mano ziurkenu vardai: berniuko-Pinkis o mergaites-Pupa alien sunny
Atgal į viršų Go down
Burbuliukas_Liza

Burbuliukas_Liza


Pranešimų skaičius : 27
Join date : 2010-01-27
Miestas : su_tylA

Gražiausi vardai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gražiausi vardai   Gražiausi vardai EmptySk. 02 21, 2010 5:19 pm

Arbuziuks* rašo:
O aš daviau savo žiurkėniuikei pačiai isirinkti varda išrinkau man asmeniškai gražiausius surašiau ant mažiuku lapuku ir daviau jai isistraukti ji išsirinko Maja, ta va tokia vardo istorija. Wink

Taip juokingai Very Happy ..
Ne ten parašei šitą žinutę. Čia reikia rašyt kokie Tau gražiausi vardai, o ne vardo istoriją :DD
Atgal į viršų Go down
Mikea

Mikea


Pranešimų skaičius : 18
Join date : 2010-04-17
Miestas : Kauniukas (h)

Gražiausi vardai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gražiausi vardai   Gražiausi vardai EmptyŠt. 04 17, 2010 7:48 pm

Man visai patinka Sniegius, Mikis, Dryžiukas. Bandysiu rinkt savo žiurkeniukui kažka is šitu Smile
Atgal į viršų Go down
Gabrielee2




Pranešimų skaičius : 3
Join date : 2010-04-18

Gražiausi vardai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gražiausi vardai   Gražiausi vardai EmptySk. 04 18, 2010 2:55 pm

Aš taip pat neseniai gavau žiurkėnuką, dabar galvojam kokį varduką parinkti. Man tai gražu tarkim Ponas Gėlytė, Zoro, Šešėlis, Leo, Litlis, Mini-Mo, Nemo, Irisas Very Happy
Atgal į viršų Go down
Fijona :P

Fijona :P


Pranešimų skaičius : 34
Join date : 2010-05-14
Miestas : Ryga

Gražiausi vardai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gražiausi vardai   Gražiausi vardai EmptyŠt. 05 15, 2010 4:36 pm

Man gražiausias vardas yra Doni. Tinka ir žiurkėniukams ir žiurkėnėms Cool
Atgal į viršų Go down
Fijona :P

Fijona :P


Pranešimų skaičius : 34
Join date : 2010-05-14
Miestas : Ryga

Gražiausi vardai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gražiausi vardai   Gražiausi vardai EmptyKv. 05 20, 2010 2:08 am

Tai va, o šiaip manau labai įdomūs vardai turėtų būti saldainių pavadinimai. Pvz. Mentos, arba Bon Pari, arba Fini... Rolling Eyes Very Happy
Atgal į viršų Go down
sima

sima


Pranešimų skaičius : 48
Join date : 2010-01-16
Age : 26
Miestas : anx

Gražiausi vardai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gražiausi vardai   Gražiausi vardai EmptyKv. 05 20, 2010 7:27 pm

jo labai geri Laughing
Atgal į viršų Go down
akvairlulu

akvairlulu


Pranešimų skaičius : 32
Join date : 2010-05-17

Gražiausi vardai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gražiausi vardai   Gražiausi vardai EmptyPir. 05 24, 2010 1:47 am

Man graziausi vardai berniukui: Lakunas, Princas, Meilutis, Kukulis, Mikis, Cikis . o mergaitei: Lulu, Pilke, Linksmuole, Grazuole ir t.t.
Atgal į viršų Go down
simab

simab


Pranešimų skaičius : 43
Join date : 2010-06-02
Age : 25
Miestas : Vilnius

Gražiausi vardai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gražiausi vardai   Gražiausi vardai EmptySk. 09 19, 2010 1:52 am

Mano tai ziurkeno vardas Sausainis. Man dar grazu Makaronas, Cikis, Citrina, Limonadas, Mulina, Geliune. Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
Deeimenute

Deeimenute


Pranešimų skaičius : 36
Join date : 2011-02-10
Age : 28
Miestas : Kretinga

Gražiausi vardai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gražiausi vardai   Gražiausi vardai EmptyKv. 02 10, 2011 1:19 am

Mano ziurkenes vardas Karamele ,bet as zadu pirkti dar viena patele (ziurkena) ir nezinau koki vardu pavadinti Ar galit pasakiti po penkis mergaiciu vardus PRASAU elephant
Atgal į viršų Go down
Vasarea :)

Vasarea :)


Pranešimų skaičius : 42
Join date : 2010-12-22

Gražiausi vardai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gražiausi vardai   Gražiausi vardai EmptySk. 02 13, 2011 3:10 am

domuxax rašo:
mano žiurkėnas yra berniukas todėl aš jam daviau vardą Stiuartas drunken
kitaip dar vadinu Litlis o kitu vardu nesu dabar gražių sugalvojes. afro
o tai is kur jus atskiriat ar berniukas ar mergaitė?
Atgal į viršų Go down
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

Gražiausi vardai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gražiausi vardai   Gražiausi vardai EmptySk. 02 13, 2011 4:03 am

Nustatyti pelės lytį kartais gali būti sunku,bet,jei apžiūrinėsi abiejų lyčiu peles vienu metu,pastebėsi,kad atstumas tarp analinės ir genitalinės angų patinėlių gali būti kone dvigubai didesnisnegu patelių.
Atgal į viršų Go down
aiva




Pranešimų skaičius : 25
Join date : 2011-03-14
Age : 27
Miestas : klaipeda

Gražiausi vardai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gražiausi vardai   Gražiausi vardai EmptyAntr. 03 15, 2011 4:16 am

Mano pelytes vardas Lara:), mano pusbrolio dziungariuko vardas Leonelis:)irgi fainas vardas:) Wink Wink
Atgal į viršų Go down
aiva




Pranešimų skaičius : 25
Join date : 2011-03-14
Age : 27
Miestas : klaipeda

Gražiausi vardai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gražiausi vardai   Gražiausi vardai EmptyPen. 04 15, 2011 1:55 am

man dar patinka :Meilute, Braske, Simba
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Gražiausi vardai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gražiausi vardai   Gražiausi vardai Empty

Atgal į viršų Go down
 
Gražiausi vardai
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Džiungarijos žiurkėnų forumas :: Pagrindinės diskusijos :: Visa kita-
Pereiti į: