Džiungarijos žiurkėnų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Džiungarijos žiurkėnų forumas

Džiungarijos žiurkėnų mylėtojų ir augintojų klubas
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Laisva tema

Go down 
+14
Džiunga :)
akvairlulu
Dainora+Keksas
Mikea
sima
Arbuziuks*
nokijuxas
Burbuliukas_Liza
kristux
skaivulka
domuxax
vasare 9
Džiungea
justea
18 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
justea
Admin
justea


Pranešimų skaičius : 60
Join date : 2009-06-17
Miestas : Kaunas

Laisva tema Empty
RašytiTemos pavadinimas: Laisva tema   Laisva tema EmptyKv. 06 18, 2009 4:31 am

Sveiki , šioje temoje rašysime apie tai kas svarbu šią minutę ir nesvarbu jei tai nesusiję su džiungariukais !
Atgal į viršų Go down
https://dziurkenai.forum.st
justea
Admin
justea


Pranešimų skaičius : 60
Join date : 2009-06-17
Miestas : Kaunas

Laisva tema Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisva tema   Laisva tema EmptyKv. 06 18, 2009 4:32 am

Sveiki , kaip gyvenat ? Sveiki tinap , matau ką tik prisiregistravot Shocked Lauksime jūsų aktyvumo ir pasisakymų Very Happy
Atgal į viršų Go down
https://dziurkenai.forum.st
Džiungea

Džiungea


Pranešimų skaičius : 11
Join date : 2009-11-30

Laisva tema Empty
RašytiTemos pavadinimas: Bėda   Laisva tema EmptyPir. 11 30, 2009 11:56 pm

Sveiki turiu na jums gal pasirodys nelabai didelę,bet man išties tikrai didelę bėdą...
Prieš maždaug mėnesį(nepilną) įsigijau dvi džiunges Pepse ir Kola...Pusesere atidavė labai,labai didelį narva...Gražus medinis,įstiklintas,lempa viduje,vienu žodžiu tikras graužikų rojus Very Happy ...Na aš pjuvenų nepagailėjau pripyliau gal 10 cm santa ,joms labai patiko,urvelius kasė,gražu žiūrėt buvo,abi miega gržiai po pjuvenom,bet po 1 sav. Labai pradėjo pyktis,galvojau gal šeip žaidžia,nes vieną,kitą gaudo,ir dar nepaminėjau,iš kart kai nusipirkau buvo balta ir tokia y pilkšvumą,ir pilka bijojo manęs,o balta labai meilute,ant rankų ėjo...Na vieną vakarą žiuriu kampelį guli baltoji,pasėmiau ir jai žemiau pilvuko kruvina buvo,galvojau gal ir žiurkėnai tokiom ligom serga,kaip moterys....Ir bėgo dienos jos mūšosi,aš išskyriau,vėliau vel abi paleidau į vieną narvą,nesipyko kelias dienas bet vėl,kaip šuo su kate...
Na gal juokingai skamba,bet aš palyginau jas su vištomis,kaip močiute sakė,Pvz jei višta kraujuoja,o kitos pamato,jos kapoja ta vieną,ir sakė net iki žarnų,na ir užvakar valiau narvą,išėmiau baltają(kolą) ziuriu ant sėdynes plaukai nupešioti,o pilvuką pažiūrėjau
No No iškandžiota visa,tiesiog pašiurpau affraid Taip gaila jos pasidarė,aš turėjau dar didelį narvą,įdėjau ją ten,nes gaila gyvūnėlio...Ir šiandien bandžiau ją paglostyt,kanda,arba iš vis susigūžia į kampelį,ir dreba,vos nepravirkau,ji tokia įbauginta,tiesiog nežinau ką daryt,nes ji negyną,vos bepaeina, No Crying or Very sad ,gal žinot kaip jai padėti?
Ir dar vienas klausimas,ar gali būi kad man sumaišė,ir davė džiungarijos,ir roborovskio žiurkėnes? nes jos na skirtingos nežinau,gal dėl to taip mušdavosi?
Na labai prašau,gal kas atskiriat tas žiurkytes,nes aš nesu tokia didelė žinovė,betman atrodo,kad en yra skirtingos rušies žiurkytės,o nupaveiksluoti nelabai eina,nes jos juda,o ta sužeista visada kampelyje susigūžusi,pavargusi,atrodo kad tuoj kris negyva Crying or Very sad
Atgal į viršų Go down
vasare 9




Pranešimų skaičius : 28
Join date : 2009-12-28

Laisva tema Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisva tema   Laisva tema EmptySk. 01 03, 2010 5:25 pm

O jezau varkšelė nenorėčiau kad mano žiurkėnui
taip būtu Sad
Atgal į viršų Go down
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

Laisva tema Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisva tema   Laisva tema EmptySk. 01 17, 2010 5:59 pm

Sveiki,gal čia toks neiprastas klausimas What a Face bet aš norėčiau suzinoti ar galima žiurkėną maudyti ar ne confused o jei galetu gal žinot kaip? cheers Question
Atgal į viršų Go down
vasare 9




Pranešimų skaičius : 28
Join date : 2009-12-28

Laisva tema Empty
RašytiTemos pavadinimas: Ar maudyt žiurkėna.   Laisva tema EmptySk. 01 17, 2010 11:35 pm

Aš nežinau gal galima šeip aš tai nemaudau. No
Atgal į viršų Go down
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

Laisva tema Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisva tema   Laisva tema EmptyPir. 01 25, 2010 12:25 am

Norėčiau paklausti ar sutiktumete jeigu aš sukurčiau viena temą visiem klubo nariams žiurkėnams pristatyti nes aš noriu labiau sužinoti apie jūsų visų augintinius.
Atgal į viršų Go down
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

Laisva tema Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisva tema   Laisva tema EmptyPir. 01 25, 2010 12:26 am

Aišku jeigu jūs to norite Very Happy Very Happy Exclamation
Atgal į viršų Go down
skaivulka

skaivulka


Pranešimų skaičius : 97
Join date : 2009-11-26

Laisva tema Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisva tema   Laisva tema EmptyPir. 01 25, 2010 12:59 am

Ziurkenu maudyti negalima
Atgal į viršų Go down
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

Laisva tema Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisva tema   Laisva tema EmptyPir. 01 25, 2010 1:27 am

nu zinau kam tu berasai
Atgal į viršų Go down
skaivulka

skaivulka


Pranešimų skaičius : 97
Join date : 2009-11-26

Laisva tema Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisva tema   Laisva tema EmptyPir. 01 25, 2010 4:08 am

Parasiau ir viskas. As gi nezinau ar tu jau zinai...
Atgal į viršų Go down
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

Laisva tema Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisva tema   Laisva tema EmptyPir. 01 25, 2010 3:20 pm

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Atgal į viršų Go down
skaivulka

skaivulka


Pranešimų skaičius : 97
Join date : 2009-11-26

Laisva tema Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisva tema   Laisva tema EmptyPir. 01 25, 2010 10:47 pm

Man tai ne juokinga...
Atgal į viršų Go down
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

Laisva tema Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisva tema   Laisva tema EmptyPir. 01 25, 2010 10:57 pm

Nu aš ir neskau kad turi buti juokinga šeip šypsenėlių pridėjau kad jau taip atsitiko
Atgal į viršų Go down
kristux

kristux


Pranešimų skaičius : 28
Join date : 2010-01-26
Miestas : mzk

Laisva tema Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisva tema   Laisva tema EmptyAntr. 01 26, 2010 1:03 am

esu naujas narys tikiuosi gerai subendrausime Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Atgal į viršų Go down
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

Laisva tema Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisva tema   Laisva tema EmptyAntr. 01 26, 2010 1:03 am

GERAI Very Happy Sveikas!
Atgal į viršų Go down
kristux

kristux


Pranešimų skaičius : 28
Join date : 2010-01-26
Miestas : mzk

Laisva tema Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisva tema   Laisva tema EmptyKv. 01 28, 2010 1:44 am

man labai patinka sie ziurkenai lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Atgal į viršų Go down
justea
Admin
justea


Pranešimų skaičius : 60
Join date : 2009-06-17
Miestas : Kaunas

Laisva tema Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisva tema   Laisva tema EmptyKv. 01 28, 2010 1:50 am

kristux rašo:
man labai patinka sie ziurkenai lol! lol! lol! lol! lol! lol!
turi tokį ? Very Happy
Atgal į viršų Go down
https://dziurkenai.forum.st
kristux

kristux


Pranešimų skaičius : 28
Join date : 2010-01-26
Miestas : mzk

Laisva tema Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisva tema   Laisva tema EmptyKv. 01 28, 2010 2:07 am

jo turiu labai fainas toks pilkas su juoda juosta ant nugaros
Atgal į viršų Go down
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

Laisva tema Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisva tema   Laisva tema EmptyKv. 01 28, 2010 2:10 am

jo tikrai jis turi as pats glostciau jo žiurkėna


fainulis Wink tavo žiurkėnas kristux
Atgal į viršų Go down
justea
Admin
justea


Pranešimų skaičius : 60
Join date : 2009-06-17
Miestas : Kaunas

Laisva tema Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisva tema   Laisva tema EmptyKv. 01 28, 2010 2:29 am

kristux rašo:
jo turiu labai fainas toks pilkas su juoda juosta ant nugaros
sukurk temą savo žiurkėniukui Very Happy
Atgal į viršų Go down
https://dziurkenai.forum.st
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

Laisva tema Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisva tema   Laisva tema EmptyKv. 01 28, 2010 7:24 pm

Gera mintis taip galesi daugiau papasokoti apie savo žiurkėną Very Happy Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven tongue drunken
Atgal į viršų Go down
Burbuliukas_Liza

Burbuliukas_Liza


Pranešimų skaičius : 27
Join date : 2010-01-27
Miestas : su_tylA

Laisva tema Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisva tema   Laisva tema EmptyAntr. 02 02, 2010 12:20 am

Ar man tik taip atrodo, ar šio forumo administratorė nesilanko forume..?? Laisva tema Icon_eek Laisva tema Suspect Laisva tema Icon_question Laisva tema Icon_exclaim Laisva tema Icon_neutral
Atgal į viršų Go down
skaivulka

skaivulka


Pranešimų skaičius : 97
Join date : 2009-11-26

Laisva tema Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisva tema   Laisva tema EmptyAntr. 02 02, 2010 3:52 am

Lankosi. Tik ne kas valanda, kaip cia kaikurie. Justea, o taipogi ir as, turim ir kitu gyvunu, ir darbu... tongue ustenka, ir karts nuo karto, uzeiti i foruma.
Atgal į viršų Go down
justea
Admin
justea


Pranešimų skaičius : 60
Join date : 2009-06-17
Miestas : Kaunas

Laisva tema Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisva tema   Laisva tema EmptyAntr. 02 02, 2010 11:22 pm

skaivulka rašo:
Lankosi. Tik ne kas valanda, kaip cia kaikurie. Justea, o taipogi ir as, turim ir kitu gyvunu, ir darbu... tongue ustenka, ir karts nuo karto, uzeiti i foruma.
Taip visiškai teisingai. Lankausi kas dieną ,bet dažniausiai neparašau Razz
Atgal į viršų Go down
https://dziurkenai.forum.st
Sponsored content





Laisva tema Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisva tema   Laisva tema Empty

Atgal į viršų Go down
 
Laisva tema
Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Džiungarijos žiurkėnų forumas :: Pagrindinės diskusijos :: Visa kita-
Pereiti į: