Džiungarijos žiurkėnų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Džiungarijos žiurkėnų forumas

Džiungarijos žiurkėnų mylėtojų ir augintojų klubas
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Namelis ir jo "apšiltinimas"

Go down 
+25
koli
Gustė
Gintarea12
Red
simab
MisGrudge
Deeimenute
Dagis
Lile ir Veislynas "Pukius
Vasarea :)
gintariuke_xx
akvairlulu
Fijona :P
Keksas
Arbuziuks*
kristux
Burbuliukas_Liza
skaivulka
kolega
domuxax
vasare 9
Dainora+Keksas
Džiungea
veronikakas
justea
29 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
justea
Admin
justea


Pranešimų skaičius : 60
Join date : 2009-06-17
Miestas : Kaunas

Namelis ir jo "apšiltinimas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Namelis ir jo "apšiltinimas"   Namelis ir jo "apšiltinimas" EmptySk. 11 29, 2009 5:31 am

Sveiki , nežinau ar verta tai daryti tačiau žiemą į savo žiurkėnų namelį pridedu savo šuns vilnos, kad būtų šilta ir minkšta , o vasarą nededu nes ir taip karšta . Gal kas darot ką nors panašaus ? Beje padiskutuokim apie namelius kokie žiurkėnams patogiausi , kokių geriau nepirkti ?
Atgal į viršų Go down
https://dziurkenai.forum.st
veronikakas




Pranešimų skaičius : 10
Join date : 2009-11-28

Namelis ir jo "apšiltinimas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis ir jo "apšiltinimas"   Namelis ir jo "apšiltinimas" EmptySk. 11 29, 2009 10:21 pm

Mano tetis žiukeniu padare nameli iš kokuso resuto. Žiema perku spesele lata
Atgal į viršų Go down
Džiungea

Džiungea


Pranešimų skaičius : 11
Join date : 2009-11-30

Namelis ir jo "apšiltinimas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis ir jo "apšiltinimas"   Namelis ir jo "apšiltinimas" EmptyPir. 11 30, 2009 11:27 pm

Na aš tai nieko nedarau kol kas,nes kažkur prieš 1 mėn (nepilną) įsigijau dvi mažytes ir pusesere atidavė ,,Gyvatės(smauglio) ,, narvą,ir jis lietuviškai pasakius ŽIAURIAI didelis,ir lempa viduje yra tai aš įjungiu kartas nuo karto prišildo narvelį,ir jis įstiklintas tai jom šilta aš manau,bet esu turėjus ,,Degu,, tai jiems pirkdavau vatos (guoliui susukti),ir atliko man jos daug,tai jei jau bus šalta joms įdėsiu vatos Smile Bet šeip joms(jiems) šilta,nes turi kailiuka,o juk ne lauke gyvena Smile
Atgal į viršų Go down
Dainora+Keksas

Dainora+Keksas


Pranešimų skaičius : 23
Join date : 2009-11-21
Miestas : vilnius

Namelis ir jo "apšiltinimas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis ir jo "apšiltinimas"   Namelis ir jo "apšiltinimas" EmptyPir. 12 21, 2009 10:36 pm

as pamaciau "kikoje" vata guoliams.galvoju kam pirkt tai idedu higienines vatos ir gerai.pabandykit.tik neissigaskit kai jis prades ja tampyt jis padaro ja puria kad butu jam silta Smile
Atgal į viršų Go down
vasare 9




Pranešimų skaičius : 28
Join date : 2009-12-28

Namelis ir jo "apšiltinimas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis ir jo "apšiltinimas"   Namelis ir jo "apšiltinimas" EmptyAntr. 12 29, 2009 11:50 pm

Sveiki aš nauja narė apie žiurkėnus truputi išmanau. study esu turėjus 6 žiurkėnus dabar turiu tris žiurkėnus gyvena nameliuose kaip ir kiti aš į namelius nededu jokios vatos. tongue nes mano žiurkėnam nelabai patinka.Dedu tik rankšluostinį popierių nes geriausia man atrodo Very Happy flower .
Atgal į viršų Go down
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

Namelis ir jo "apšiltinimas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: žiurkėnas   Namelis ir jo "apšiltinimas" EmptyTr. 12 30, 2009 3:30 am

mano žiurkėnas visada pats šiltina nameli su drožlėmis o paskui ten miega jam ten šilta o šeip jeigu matau kad jam šalta įdedu kokios medžiagos vatos.O šeip jis pats tvarkosi.
Atgal į viršų Go down
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

Namelis ir jo "apšiltinimas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: vata guoliams   Namelis ir jo "apšiltinimas" EmptyTr. 12 30, 2009 10:56 pm

Ištikruju ta vata guoliams yra tik pinigų leidimas per nieka affraid kartais žiurkėnai nemėgsta tos vatos geriausiai jei jos reikia tada tinka ir higieninė vata o ta vata guoliams tai nieko naujo alien
Atgal į viršų Go down
vasare 9




Pranešimų skaičius : 28
Join date : 2009-12-28

Namelis ir jo "apšiltinimas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis ir jo "apšiltinimas"   Namelis ir jo "apšiltinimas" EmptyKv. 12 31, 2009 6:46 pm

Sutinku nes ir as žiurkėnams
neperku vatos.Jie patys pasiima drožliu ar idedu rankšluostinio popieriaus ir užtenka. Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation.Jau ir taip mano žiurkėnų narvas padėtas prie
pat radijatoriaus. : Very Happy:
Atgal į viršų Go down
kolega




Pranešimų skaičius : 15
Join date : 2009-09-01

Namelis ir jo "apšiltinimas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis ir jo "apšiltinimas"   Namelis ir jo "apšiltinimas" EmptyKv. 12 31, 2009 10:19 pm

Noriu duoti patarimą: jokių laikraščių, nes gali prisigraužti dažų. Nedėkit į narvelį laikraščių popieriaus.
Atgal į viršų Go down
http://www.ziurkenai.weebly.com
skaivulka

skaivulka


Pranešimų skaičius : 97
Join date : 2009-11-26

Namelis ir jo "apšiltinimas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis ir jo "apšiltinimas"   Namelis ir jo "apšiltinimas" EmptySk. 01 24, 2010 5:22 am

Suns vilnos! Wau. Pirma karta girdziu. Galbut geriau pirk specealios vatos ziurkenams. Kaip ir as. Manau kad butu geriau...
Atgal į viršų Go down
skaivulka

skaivulka


Pranešimų skaičius : 97
Join date : 2009-11-26

Namelis ir jo "apšiltinimas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis ir jo "apšiltinimas"   Namelis ir jo "apšiltinimas" EmptySk. 01 24, 2010 5:28 am

Na man tai bent jau negaila 2-3 litu ziurkenu watai. As ta wata kai idedu tai po kokiu 3 savaiciu pakeiciu i nauja. Kai nusiperku vatos viena pokeli, tai ustenka apie 3 menesius. Tai ir man patogiau twarkyt ir ziurkenui patogu, silta,gera. Pabandikit ir jus speceale vata nupirkt, kas dar nemeginot.
Atgal į viršų Go down
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

Namelis ir jo "apšiltinimas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis ir jo "apšiltinimas"   Namelis ir jo "apšiltinimas" EmptySk. 01 24, 2010 11:30 pm

Teisingai dabar tu sakai aš prieš kelias dienas jam nupirkau ir jam labai patiko jis ten pasidaro guoli ir šiltai miega o del vatos pakeitimo jos ten mažai reikia tai ir yra labai geriai Very Happy Very Happy Very Happy
Atgal į viršų Go down
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

Namelis ir jo "apšiltinimas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis ir jo "apšiltinimas"   Namelis ir jo "apšiltinimas" EmptyPir. 01 25, 2010 12:05 am

O kokios jūs turitu spalvos tos vatos ar baltos ar rudos ??????? As tai baltos. rabbit rabbit albino albino
Atgal į viršų Go down
skaivulka

skaivulka


Pranešimų skaičius : 97
Join date : 2009-11-26

Namelis ir jo "apšiltinimas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis ir jo "apšiltinimas"   Namelis ir jo "apšiltinimas" EmptyPir. 01 25, 2010 12:11 am

As irgi baltos. Kiek zinau ruda brangesne. Smile bet visaip buna.
Atgal į viršų Go down
skaivulka

skaivulka


Pranešimų skaičius : 97
Join date : 2009-11-26

Namelis ir jo "apšiltinimas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis ir jo "apšiltinimas"   Namelis ir jo "apšiltinimas" EmptyPir. 01 25, 2010 12:11 am

As irgi baltos. Kiek zinau ruda brangesne. Smile bet visaip buna.
Atgal į viršų Go down
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

Namelis ir jo "apšiltinimas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis ir jo "apšiltinimas"   Namelis ir jo "apšiltinimas" EmptyPir. 01 25, 2010 12:18 am

Idomu kodėl ta ruda brangesnė gal todėl kad ji dažyta Question Question Question
Atgal į viršų Go down
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

Namelis ir jo "apšiltinimas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis ir jo "apšiltinimas"   Namelis ir jo "apšiltinimas" EmptyPir. 01 25, 2010 12:18 am

Idomu kodėl ta ruda brangesnė gal todėl kad ji dažyta Question Question Question
Atgal į viršų Go down
skaivulka

skaivulka


Pranešimų skaičius : 97
Join date : 2009-11-26

Namelis ir jo "apšiltinimas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis ir jo "apšiltinimas"   Namelis ir jo "apšiltinimas" EmptyPir. 01 25, 2010 4:45 am

hm...Nezinau... Galbut ji siltesne arba minkstesne uz balta vata. Smile
Atgal į viršų Go down
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

Namelis ir jo "apšiltinimas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis ir jo "apšiltinimas"   Namelis ir jo "apšiltinimas" EmptyPir. 01 25, 2010 3:18 pm

MAN TAIP ATRODO KAD JOS ABI VIENODOS.IR ŠILUMA IR KITAIS DALYKAIS.
Atgal į viršų Go down
justea
Admin
justea


Pranešimų skaičius : 60
Join date : 2009-06-17
Miestas : Kaunas

Namelis ir jo "apšiltinimas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis ir jo "apšiltinimas"   Namelis ir jo "apšiltinimas" EmptyPir. 01 25, 2010 5:46 pm

A6 tai pat galvoju , eilinis marketingo triukas tongue
Atgal į viršų Go down
https://dziurkenai.forum.st
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

Namelis ir jo "apšiltinimas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis ir jo "apšiltinimas"   Namelis ir jo "apšiltinimas" EmptyPir. 01 25, 2010 10:41 pm

TAIP Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy be to jų kaina vienoda pamaciau kaip pirkau
Atgal į viršų Go down
Burbuliukas_Liza

Burbuliukas_Liza


Pranešimų skaičius : 27
Join date : 2010-01-27
Miestas : su_tylA

Namelis ir jo "apšiltinimas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis ir jo "apšiltinimas"   Namelis ir jo "apšiltinimas" EmptyTr. 01 27, 2010 10:53 pm

Aš į namelį įdedu daugiau pjuvenų, o ji ten viską susitaiso ir jai manau šilta. Seniau dėdavau ir toletinį popierių suplėšytą juostelėmis, bet dabar kažkodėl pjuvenas.
Atgal į viršų Go down
kristux

kristux


Pranešimų skaičius : 28
Join date : 2010-01-26
Miestas : mzk

Namelis ir jo "apšiltinimas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis ir jo "apšiltinimas"   Namelis ir jo "apšiltinimas" EmptyKv. 01 28, 2010 1:54 am

as irgi nusipirkau gera seip vata verta nusipirkti
sunny
Atgal į viršų Go down
Arbuziuks*

Arbuziuks*


Pranešimų skaičius : 26
Join date : 2010-02-12

Namelis ir jo "apšiltinimas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis ir jo "apšiltinimas"   Namelis ir jo "apšiltinimas" EmptyŠt. 02 13, 2010 4:21 am

Aš tai žiemos metu savo Majai idedu daugiau pjuvenu ir tualetinio poperiaus be jokiu tenais kvapu ir paveiksleliu o vatai tai yra tikrai negerai patiems gyvunams nes ju mabos letenytes ir smailus nagiukai gali isipint tarp vatos ir jie gali nemaloniai susizeist. Question Question Question Question Question Question Question Question
Atgal į viršų Go down
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

Namelis ir jo "apšiltinimas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis ir jo "apšiltinimas"   Namelis ir jo "apšiltinimas" EmptyŠt. 02 13, 2010 9:03 pm

Arbuziuks* rašo:
Aš tai žiemos metu savo Majai idedu daugiau pjuvenu ir tualetinio poperiaus be jokiu tenais kvapu ir paveiksleliu o vatai tai yra tikrai negerai patiems gyvunams nes ju mabos letenytes ir smailus nagiukai gali isipint tarp vatos ir jie gali nemaloniai susizeist. Question Question Question Question Question Question Question Question

Nenusisneke aisku kad negali susizeist gal kaip tik nuo toletinio popieriaus suzizeis nes jis siurkstus gera ta vata. Mad
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Namelis ir jo "apšiltinimas" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis ir jo "apšiltinimas"   Namelis ir jo "apšiltinimas" Empty

Atgal į viršų Go down
 
Namelis ir jo "apšiltinimas"
Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Džiungarijos žiurkėnų forumas :: Pagrindinės diskusijos :: Sveikata-
Pereiti į: