Džiungarijos žiurkėnų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Džiungarijos žiurkėnų forumas

Džiungarijos žiurkėnų mylėtojų ir augintojų klubas
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 žiurkėnų Žaidimai

Go down 
+14
Deeimenute
ggodulis
Camilla
Kornita
Mo-Mo
simab
donatas
sima
Fijona :P
Arbuziuks*
kristux
justea
skaivulka
domuxax
18 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

žiurkėnų Žaidimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: žiurkėnų Žaidimai   žiurkėnų Žaidimai EmptyŠt. 01 23, 2010 4:32 am

Čia rašykime ir diskutuokime apie klubo narių žiurkėnų žaidimus cheers cheers
Atgal į viršų Go down
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

žiurkėnų Žaidimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: žiurkėnų Žaidimai   žiurkėnų Žaidimai EmptySk. 01 24, 2010 1:13 am

Mano žiurkėnas turi ir turėjo daug žaidimu vienas iš jų pvz:toletinio popieriaus ritinėlis labai gerai jam kaip tunelis dar turėjo paprasta maža lengva kamuoliuką jis mėgdavo jį stumditi po narvelį tačiau jam greit pabodo.Pagrindinis jo žaidimas yra ratelis jis jame sukasi be perstojimo dar turi rutulį jam tai taip pat patinka.

Štai tokie žaidimai Very Happy Very Happy Smile Smile bom
Atgal į viršų Go down
skaivulka

skaivulka


Pranešimų skaičius : 97
Join date : 2009-11-26

žiurkėnų Žaidimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: žiurkėnų Žaidimai   žiurkėnų Žaidimai EmptySk. 01 24, 2010 4:29 pm

Mano ziurkenai megsta visi kartu zaisti gaudyniu. Na zinoma dar daug visokiu kitokiu usijamimu turi.
Atgal į viršų Go down
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

žiurkėnų Žaidimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: žiurkėnų Žaidimai   žiurkėnų Žaidimai EmptySk. 01 24, 2010 11:32 pm

Gaudynes o tai įdomu man atrodo linksmai atrodo kai jie visi kartu žaidžia o kiek tu turi žiurkėniuku aš tai tik viena nes per kalėdas gavau ir čia mano pirmas o gal per laika ir aš nusipirksiu daugiau džiungariuku. Very Happy Very Happy Tai gerai kad tavo žiurkėnai taip linksmai sugivena tongue tongue alien cat Very Happy
Atgal į viršų Go down
skaivulka

skaivulka


Pranešimų skaičius : 97
Join date : 2009-11-26

žiurkėnų Žaidimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: žiurkėnų Žaidimai   žiurkėnų Žaidimai EmptySk. 01 24, 2010 11:41 pm

As turejau viena. Berniuka-tas kur ant avataro. Bet man dar atidave viena patele. Tai jie atsivede 6 mazylius. Dabar juos visus atskyriau. Pateles vienam narve o patineliai kitam. Dabar turiu 8 ziurkenus. Smile
Atgal į viršų Go down
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

žiurkėnų Žaidimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: žiurkėnų Žaidimai   žiurkėnų Žaidimai EmptySk. 01 24, 2010 11:47 pm

Daug Daug žiurkėnų turi OHO Rolling Eyes Laughing affraid rabbit
Atgal į viršų Go down
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

žiurkėnų Žaidimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: žiurkėnų Žaidimai   žiurkėnų Žaidimai EmptyPir. 01 25, 2010 3:22 pm

Smagu Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Atgal į viršų Go down
justea
Admin
justea


Pranešimų skaičius : 60
Join date : 2009-06-17
Miestas : Kaunas

žiurkėnų Žaidimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: žiurkėnų Žaidimai   žiurkėnų Žaidimai EmptyPir. 01 25, 2010 5:49 pm

Mano žiurkėnės eina imtynių , o šiaip jų mėgiamiausias žaidimas stumti viena kitą iš ratuko Very Happy
Atgal į viršų Go down
https://dziurkenai.forum.st
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

žiurkėnų Žaidimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: žiurkėnų Žaidimai   žiurkėnų Žaidimai EmptyPir. 01 25, 2010 10:40 pm

negirdetas žaidimas bet man atrodo linksmai tiem žiurkėniukams bet jie ten tik žaidžia o nesipyksta bounce bounce
Atgal į viršų Go down
justea
Admin
justea


Pranešimų skaičius : 60
Join date : 2009-06-17
Miestas : Kaunas

žiurkėnų Žaidimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: žiurkėnų Žaidimai   žiurkėnų Žaidimai EmptyPir. 01 25, 2010 11:33 pm

Ne nesipyksta Very Happy
Atgal į viršų Go down
https://dziurkenai.forum.st
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

žiurkėnų Žaidimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: žiurkėnų Žaidimai   žiurkėnų Žaidimai EmptyPir. 01 25, 2010 11:37 pm

Tai tad puiku kad taip sutaria
Atgal į viršų Go down
kristux

kristux


Pranešimų skaičius : 28
Join date : 2010-01-26
Miestas : mzk

žiurkėnų Žaidimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: žiurkėnų Žaidimai   žiurkėnų Žaidimai EmptyKv. 01 28, 2010 3:27 am

mano ziurkeno megstamiausias zaidimas , sleptis po pjuvenomis albino albino santa santa farao elephant geek
Atgal į viršų Go down
Arbuziuks*

Arbuziuks*


Pranešimų skaičius : 26
Join date : 2010-02-12

žiurkėnų Žaidimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: žiurkėnų Žaidimai   žiurkėnų Žaidimai EmptyŠt. 02 13, 2010 4:36 am

Maniškė tai su dantim isitveriame narvelio antrame aukste i virsutines groteles ir kabo , tikra akrobate , kartikle tokia. :DD
Turi rutuli kur po kambarį lakstyt , megsta rateli suktis, ttualetinio popieriaus ritinelį, tada as balto paprasto popieriaus susuku saulegraza tokiam principe kaip cigarėtes buna ir ji išvinioja su rankom nebloga pramoga. :DD
Atgal į viršų Go down
kristux

kristux


Pranešimų skaičius : 28
Join date : 2010-01-26
Miestas : mzk

žiurkėnų Žaidimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: žiurkėnų Žaidimai   žiurkėnų Žaidimai EmptyAntr. 03 16, 2010 1:13 am

as irgi turiu rutuli mano ziurkenui labai patinka rabbit rabbit
Atgal į viršų Go down
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

žiurkėnų Žaidimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: žiurkėnų Žaidimai   žiurkėnų Žaidimai EmptyAntr. 03 16, 2010 3:04 am

Bet juk mes matem kad tavo ziurkenui tas rutulys dar per sunkus nes ziurkenas dar nesuauges pilnai ir ziurkenas tavo dar lengvas todel jam sunkiau suktis juk.
Atgal į viršų Go down
Fijona :P

Fijona :P


Pranešimų skaičius : 34
Join date : 2010-05-14
Miestas : Ryga

žiurkėnų Žaidimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: žiurkėnų Žaidimai   žiurkėnų Žaidimai EmptyPir. 05 17, 2010 11:29 pm

Mano žiurkiaus žaidimas - "Įsikask kuo giliau į šeimininkę". Tai va. kai paimu jį ant rankos jis kasasi per ranką, tai jei praleidžiu, tai pro visokius megztinius kasasi, Tai va.
Atgal į viršų Go down
sima

sima


Pranešimų skaičius : 48
Join date : 2010-01-16
Age : 26
Miestas : anx

žiurkėnų Žaidimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: žiurkėnų Žaidimai   žiurkėnų Žaidimai EmptyAntr. 05 18, 2010 5:26 pm

ir mano ta pati daro Very Happy Razz
Atgal į viršų Go down
donatas




Pranešimų skaičius : 1
Join date : 2010-05-24
Miestas : Vilnius

žiurkėnų Žaidimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: žiurkėnų Žaidimai   žiurkėnų Žaidimai EmptyPir. 05 24, 2010 11:15 pm

Mano ziurkiene taj megsta laipioti po narveli ir gertuves vamzdeli griauzt bom
Atgal į viršų Go down
simab

simab


Pranešimų skaičius : 43
Join date : 2010-06-02
Age : 25
Miestas : Vilnius

žiurkėnų Žaidimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: žiurkėnų Žaidimai   žiurkėnų Žaidimai EmptySk. 09 19, 2010 4:56 pm

mano ziurkenas megsta liti ant geruves ir po kambari lakstyt. Smile
Atgal į viršų Go down
Mo-Mo

Mo-Mo


Pranešimų skaičius : 2
Join date : 2010-10-27

žiurkėnų Žaidimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: žiurkėnų Žaidimai   žiurkėnų Žaidimai EmptyTr. 10 27, 2010 4:31 am

Mano tai Diena istisai miega geria ir vago O Nakti tai duodasi po narva vel miega .... Very Happy
Atgal į viršų Go down
Kornita

Kornita


Pranešimų skaičius : 9
Join date : 2010-10-28
Miestas : Mažeikiai

žiurkėnų Žaidimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: žiurkėnų Žaidimai   žiurkėnų Žaidimai EmptyŠt. 10 30, 2010 3:55 pm

Mano Snaigei irgi patinka tas rutulys dar esu nupirkusi toki pagalį medinį jame yra skylė ( kaip tunelis) ir viršuje daug skylių tai jai labai patinka ten landžioti Very Happy Ratelyje nepastebėjau, kad suktūsi Sad Nes vakar te nusipirkau ją ir jai 2.5 mėn. albino
Atgal į viršų Go down
Camilla




Pranešimų skaičius : 19
Join date : 2010-12-03
Miestas : Klaipeda

žiurkėnų Žaidimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: žiurkėnų Žaidimai   žiurkėnų Žaidimai EmptyPen. 12 03, 2010 4:08 am

Mano Mikiui ir Perlai labai patinka zaisti,ant narvelio virsuneja
uzsikybes rankomis ir visur kabinetis kaip,eiti kvadratu Very Happy,
Beja ir dar patinka lakstyti ipac po kambari nes isivaizduoja kad as ji gaudau Very Happy
Atgal į viršų Go down
ggodulis

ggodulis


Pranešimų skaičius : 27
Join date : 2011-02-09
Age : 27
Miestas : kretinga

žiurkėnų Žaidimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: žiurkėnų Žaidimai   žiurkėnų Žaidimai EmptyTr. 02 09, 2011 8:41 pm

mano ziurkenai labai lipa y rutuli,kartais jie megsta dukti ratelyje wienas i kita puse o kitas i kita laimi tik stipriausias Razz
Atgal į viršų Go down
Deeimenute

Deeimenute


Pranešimų skaičius : 36
Join date : 2011-02-10
Age : 28
Miestas : Kretinga

žiurkėnų Žaidimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: žiurkėnų Žaidimai   žiurkėnų Žaidimai EmptyKv. 02 10, 2011 1:03 am

mano tai labai megsta zaisti slepiniu ,bet as visalaika turiu savo mazes ieskoti ir randu lol!
Atgal į viršų Go down
Red

Red


Pranešimų skaičius : 33
Join date : 2011-02-13
Age : 25
Miestas : Vilnius

žiurkėnų Žaidimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: žiurkėnų Žaidimai   žiurkėnų Žaidimai EmptySk. 02 20, 2011 9:44 pm

Mano mažiaus mėgstamiausias žaidimas tai lubomis laipioti Very Happy arba sienomis, kolkas neatrado jis savo ratelio, tai mėgsta man ant rankų lakstyti, kai įkanda supykstu ir dedu atgal į narvelį Razz
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





žiurkėnų Žaidimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: žiurkėnų Žaidimai   žiurkėnų Žaidimai Empty

Atgal į viršų Go down
 
žiurkėnų Žaidimai
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Džiungarijos žiurkėnų jaunikliai
» Butiniausi ziurkenu maistas :)
» Kokie jusu žiurkėnų nameliai ???
» Geras ziurkenu tinklapis (REKOMENDUOJAMA)
» Veislynu pavadinimai -Vados-ziurkenu skaiciai :?:

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Džiungarijos žiurkėnų forumas :: Pagrindinės diskusijos :: Linksmybės , įdomybės-
Pereiti į: