Džiungarijos žiurkėnų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Džiungarijos žiurkėnų forumas

Džiungarijos žiurkėnų mylėtojų ir augintojų klubas
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Mano Snaigutė :**

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Kornita

Kornita


Pranešimų skaičius : 9
Join date : 2010-10-28
Miestas : Mažeikiai

Mano Snaigutė :** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Mano Snaigutė :**   Mano Snaigutė :** EmptyŠt. 10 30, 2010 3:27 pm

Snaigutę nusipirkau vakar ( 2010-10-29 ) Jai 2.5 mėn. Esam iš Mažeikių. Pirkau ją zoo prekėse (toj medinej trobelej) Pamilau ją iš karto kai tik mačiau ir supratau, kad ji turi būti mano.! Very Happy Ji labai aktyvi ir po kelių valandų priprato prie manęs geek . Naktį labai gera yra netriukšmauja ir nereikia ją išnešti nakčiai į kitą kambarį. lol! . valgo gerai, bet man biški baisu kodėl ji tokia maža negu kitos džiungariukės scratch . Jai labai patinka kai jai glosto galvytę ir kaso ausytę lol! . Tai tiek apie mano Snaigutę albino


Paskutinį kartą redagavo Kornita, Sk. 10 31, 2010 4:14 pm. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Kornita

Kornita


Pranešimų skaičius : 9
Join date : 2010-10-28
Miestas : Mažeikiai

Mano Snaigutė :** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano Snaigutė :**   Mano Snaigutė :** EmptyŠt. 10 30, 2010 5:24 pm

Štai kelios nuotraukytės Razz http://www.augintinis.lt/snaige_4903-a.html cheers albino Jei sudominom rašykit, klauskit Smile flower
Atgal į viršų Go down
Rikute




Pranešimų skaičius : 9
Join date : 2013-12-14
Miestas : Kėdainiai

Mano Snaigutė :** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano Snaigutė :**   Mano Snaigutė :** EmptySk. 12 15, 2013 2:06 am

kokia fainute  Razz 
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Mano Snaigutė :** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano Snaigutė :**   Mano Snaigutė :** Empty

Atgal į viršų Go down
 
Mano Snaigutė :**
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Mano istorija
» Mano Zitutė
» Mano-Hamris
» Mano ziurkenas
» mano Džeris:*

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Džiungarijos žiurkėnų forumas :: Forumas ir nariai :: Mes-
Pereiti į: