Džiungarijos žiurkėnų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Džiungarijos žiurkėnų forumas

Džiungarijos žiurkėnų mylėtojų ir augintojų klubas
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Jie gyvi mūsų širdyse

Go down 
+28
Saldainyne
minimi
koli
Džiunga :)
aiva
Gintarea12
MisGrudge
Vasarea :)
Deeimenute
Hamsters* Love*
gintaryte250
simab
sima
Fijona :P
akvairlulu
cherry_kiss
Deimute
Arbuziuks*
Urtytea
kolega
Džiungea
domuxax
skaivulka
vasare 9
Dainora+Keksas
veronikakas
deimante
justea
32 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
justea
Admin
justea


Pranešimų skaičius : 60
Join date : 2009-06-17
Miestas : Kaunas

Jie gyvi mūsų širdyse Empty
RašytiTemos pavadinimas: Jie gyvi mūsų širdyse   Jie gyvi mūsų širdyse EmptyTr. 06 17, 2009 6:13 am

Deja visi kada nors turi išeiti . Ne išimtis ir žiurkėniukai . Ar jau esate prieš dabartinius žiurkėniukus laikę kitų džiungariukų . Kas jiems nutiko ? Patys išėjo ar tai kažkas paskubino ? Crying or Very sad
Atgal į viršų Go down
https://dziurkenai.forum.st
deimante

deimante


Pranešimų skaičius : 16
Join date : 2009-09-03
Age : 27
Miestas : Klaipeda

Jie gyvi mūsų širdyse Empty
RašytiTemos pavadinimas: liudna   Jie gyvi mūsų širdyse EmptyKv. 09 03, 2009 11:52 pm

ne cia pirmas mano ir labai bijau tos dienos,kai... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad na patys suprantat..... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Atgal į viršų Go down
veronikakas




Pranešimų skaičius : 10
Join date : 2009-11-28

Jie gyvi mūsų širdyse Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jie gyvi mūsų širdyse   Jie gyvi mūsų širdyse EmptyŠt. 11 28, 2009 9:15 pm

Aš turejau žiurkėna jam buvo sirdes smugis
Atgal į viršų Go down
Dainora+Keksas

Dainora+Keksas


Pranešimų skaičius : 23
Join date : 2009-11-21
Miestas : vilnius

Jie gyvi mūsų širdyse Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jie gyvi mūsų širdyse   Jie gyvi mūsų širdyse EmptyPir. 12 21, 2009 10:40 pm

veronikakas rašo:
Aš turejau žiurkėna jam buvo sirdes smugis

sirdies smugis Question Question Question kaip gaila Sad
Atgal į viršų Go down
vasare 9




Pranešimų skaičius : 28
Join date : 2009-12-28

Jie gyvi mūsų širdyse Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jie gyvi mūsų širdyse   Jie gyvi mūsų širdyse EmptySk. 01 03, 2010 2:22 am

na va man ir nelaimė nes žiurkėnas numirė per naujuosius metus.
Atgal į viršų Go down
vasare 9




Pranešimų skaičius : 28
Join date : 2009-12-28

Jie gyvi mūsų širdyse Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jie gyvi mūsų širdyse   Jie gyvi mūsų širdyse EmptySk. 01 03, 2010 2:23 am

Dėlto kad buvo senas
Atgal į viršų Go down
vasare 9




Pranešimų skaičius : 28
Join date : 2009-12-28

Jie gyvi mūsų širdyse Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jie gyvi mūsų širdyse   Jie gyvi mūsų širdyse EmptySk. 01 03, 2010 2:27 am

Laimė turiu dar 1 bet ne džiungariuka ;(
Atgal į viršų Go down
Dainora+Keksas

Dainora+Keksas


Pranešimų skaičius : 23
Join date : 2009-11-21
Miestas : vilnius

Jie gyvi mūsų širdyse Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jie gyvi mūsų širdyse   Jie gyvi mūsų širdyse EmptySk. 01 03, 2010 10:55 pm

vasare 9 rašo:
na va man ir nelaimė nes žiurkėnas numirė per naujuosius metus.


per naujus metus pe svente. Sad Sad Sad
Atgal į viršų Go down
vasare 9




Pranešimų skaičius : 28
Join date : 2009-12-28

Jie gyvi mūsų širdyse Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jie gyvi mūsų širdyse   Jie gyvi mūsų širdyse EmptyPir. 01 04, 2010 3:49 am

taip jau kažkaip atsitiko Sad Sad Sad
Atgal į viršų Go down
skaivulka

skaivulka


Pranešimų skaičius : 97
Join date : 2009-11-26

Jie gyvi mūsų širdyse Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jie gyvi mūsų širdyse   Jie gyvi mūsų širdyse EmptySk. 01 24, 2010 11:29 pm

Kiek laiko gyveno jusu ziurkenai? Smile
Atgal į viršų Go down
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

Jie gyvi mūsų širdyse Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jie gyvi mūsų širdyse   Jie gyvi mūsų širdyse EmptySk. 01 24, 2010 11:35 pm

Embarassed Embarassed monkey monkey Sad Sad Sad Sad GAILA
Atgal į viršų Go down
Džiungea

Džiungea


Pranešimų skaičius : 11
Join date : 2009-11-30

Jie gyvi mūsų širdyse Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jie gyvi mūsų širdyse   Jie gyvi mūsų širdyse EmptyAntr. 01 26, 2010 1:07 am

Mano mirė rugsėjo pirmają ;( ;( Sad
Atgal į viršų Go down
skaivulka

skaivulka


Pranešimų skaičius : 97
Join date : 2009-11-26

Jie gyvi mūsų širdyse Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jie gyvi mūsų širdyse   Jie gyvi mūsų širdyse EmptyAntr. 01 26, 2010 1:13 am

ak dziungia, kaip gaila. Sad
Atgal į viršų Go down
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

Jie gyvi mūsų širdyse Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jie gyvi mūsų širdyse   Jie gyvi mūsų širdyse EmptyAntr. 01 26, 2010 1:49 am

Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad o ne, Sad Sad
Atgal į viršų Go down
kolega




Pranešimų skaičius : 15
Join date : 2009-09-01

Jie gyvi mūsų širdyse Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jie gyvi mūsų širdyse   Jie gyvi mūsų širdyse EmptyKv. 02 04, 2010 1:13 am

ko čia dedat krūvas smailų, ir vieno užtektų išreikšti gailestį.


Gaila, bet nieko čia nepakeisi. Žiurkėnai ateina ir išeina. Normalu.

P.S. Žinau, kad SPAM'inu, bet jei kas susidomėsit, kaip išreiškti liūdesį dėl augintinio mirties internete... Tada spauskite čia. Crying or Very sad
Atgal į viršų Go down
http://www.ziurkenai.weebly.com
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

Jie gyvi mūsų širdyse Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jie gyvi mūsų širdyse   Jie gyvi mūsų širdyse EmptyKv. 02 04, 2010 2:25 am

kolega rašo:
ko čia dedat krūvas smailų, ir vieno užtektų išreikšti gailestį.


Gaila, bet nieko čia nepakeisi. Žiurkėnai ateina ir išeina. Normalu.

P.S. Žinau, kad SPAM'inu, bet jei kas susidomėsit, kaip išreiškti liūdesį dėl augintinio mirties internete... Tada spauskite čia. Crying or Very sad


ko čia piksti kas smailu dedame o be to virtualios laidotuvės žiurkėnų tai kažkoks pasityčiojimas iš mirties Exclamation
Atgal į viršų Go down
kolega




Pranešimų skaičius : 15
Join date : 2009-09-01

Jie gyvi mūsų širdyse Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jie gyvi mūsų širdyse   Jie gyvi mūsų širdyse EmptyKv. 02 04, 2010 9:34 pm

Tau gal ir pasityčiojimas. kitiems gal geras būdas pasidalyti savo liūdesiu. O dėl smailų - iš tikro nėra labai gražu kai žmogus deda pilną žinutę smailų.

P.S. Aš, kiek matau, princai ir princesės, čia netinku. Kodėl visi ant manęs stumia? Norit kad išeičiau - išeisiu. Man, pavyzdžiui, nėra labai smagu kai visi varot ant kiekvienos mano žinutės. Ne aš jus prarasiu, o jūs mane.
Atgal į viršų Go down
http://www.ziurkenai.weebly.com
Urtytea




Pranešimų skaičius : 17
Join date : 2010-01-20

Jie gyvi mūsų širdyse Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jie gyvi mūsų širdyse   Jie gyvi mūsų širdyse EmptyPen. 02 05, 2010 1:07 am

Niekas ant taves nestumia... na bent jau tikrai ne VISI. is tikruju kai pilna zinute smailu tai nezinau. Nu del maximum 10 nieko tokio, bet kai zinute visa psl uzima tai jau tikrai per daug. Nesakau, kad i sita tema kas nors tiek deda, bet....


Paskutinį kartą redagavo Urtytea, Pen. 02 05, 2010 1:10 am. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Urtytea




Pranešimų skaičius : 17
Join date : 2010-01-20

Jie gyvi mūsų širdyse Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jie gyvi mūsų širdyse   Jie gyvi mūsų širdyse EmptyPen. 02 05, 2010 1:08 am

O tas tinklapis tai man irgi nelabai patinka...
Atgal į viršų Go down
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

Jie gyvi mūsų širdyse Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jie gyvi mūsų širdyse   Jie gyvi mūsų širdyse EmptyPen. 02 05, 2010 1:28 am

kolega rašo:
Tau gal ir pasityčiojimas. kitiems gal geras būdas pasidalyti savo liūdesiu. O dėl smailų - iš tikro nėra labai gražu kai žmogus deda pilną žinutę smailų.

P.S. Aš, kiek matau, princai ir princesės, čia netinku. Kodėl visi ant manęs stumia? Norit kad išeičiau - išeisiu. Man, pavyzdžiui, nėra labai smagu kai visi varot ant kiekvienos mano žinutės. Ne aš jus prarasiu, o jūs mane.


Nu tai ir išeik iš to klubo jei jau taip nori neišgasdinsi čia mūsų nieks nenumirs kad tu čia išeisi Evil or Very Mad
Atgal į viršų Go down
skaivulka

skaivulka


Pranešimų skaičius : 97
Join date : 2009-11-26

Jie gyvi mūsų širdyse Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jie gyvi mūsų širdyse   Jie gyvi mūsų širdyse EmptyPen. 02 05, 2010 1:31 am

baikit pagaliau terst foruma su savo pykciais. Evil or Very Mad ne i tema jau pradejot
Atgal į viršų Go down
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

Jie gyvi mūsų širdyse Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jie gyvi mūsų širdyse   Jie gyvi mūsų širdyse EmptyPen. 02 05, 2010 1:41 am

sorry.......
Atgal į viršų Go down
kolega




Pranešimų skaičius : 15
Join date : 2009-09-01

Jie gyvi mūsų širdyse Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jie gyvi mūsų širdyse   Jie gyvi mūsų širdyse EmptyPen. 02 05, 2010 9:00 pm

Nu ir išeisiu išviso aš čia registravausi tiktai kad pasiūlyčiau Justea koleginę sąjungą su mano žiurkėnų klubu {Ne forumu, o svetaine}, bet žinutė taip ir nenusisiunčia, todėl spjaunu ant tos koleginės sąjungos ir išeinu. Šitas forumas būtų normalus, jei ne jūs su savo priekaištais, išsisakymais ir princesės būdais. Tik ir taikotės ant kitų su savo pasakymais: tas netinka, tas nepatinka... V-I-S-K-A-S. Nebegaliu. Išeinu. Ir kuo labiausiailinkiu nesipūsti kaip varlėms ar princesėms. Blokuokit mane ir aš dingstu iš čia.
Atgal į viršų Go down
http://www.ziurkenai.weebly.com
skaivulka

skaivulka


Pranešimų skaičius : 97
Join date : 2009-11-26

Jie gyvi mūsų širdyse Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jie gyvi mūsų širdyse   Jie gyvi mūsų širdyse EmptyPen. 02 05, 2010 11:42 pm

oi,oi, koke gi tu nuskriausta. nevaidink cia nekaltute, nepatinka-iseik, nieks taves cia nelaiko. kaip matai cia visi lygus. jei truksta demesio bek pas mamyte, tegu paglosto. Neutral
Atgal į viršų Go down
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

Jie gyvi mūsų širdyse Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jie gyvi mūsų širdyse   Jie gyvi mūsų širdyse EmptyŠt. 02 06, 2010 1:30 am

Ir išvis baikim pykčius tokioje temoje o apie tave KOLEGA aš be žodžiu......
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Jie gyvi mūsų širdyse Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jie gyvi mūsų širdyse   Jie gyvi mūsų širdyse Empty

Atgal į viršų Go down
 
Jie gyvi mūsų širdyse
Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Rinkimai (Musu valdzios)
» Idejome jusu baneri dabar jus musu

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Džiungarijos žiurkėnų forumas :: Gimdymo skyrius - vaivorykštės kelias :: Jie gyvens mūsų širdyse-
Pereiti į: