Džiungarijos žiurkėnų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Džiungarijos žiurkėnų forumas

Džiungarijos žiurkėnų mylėtojų ir augintojų klubas
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Jie gyvi mūsų širdyse

Go down 
+28
Saldainyne
minimi
koli
Džiunga :)
aiva
Gintarea12
MisGrudge
Vasarea :)
Deeimenute
Hamsters* Love*
gintaryte250
simab
sima
Fijona :P
akvairlulu
cherry_kiss
Deimute
Arbuziuks*
Urtytea
kolega
Džiungea
domuxax
skaivulka
vasare 9
Dainora+Keksas
veronikakas
deimante
justea
32 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Urtytea




Pranešimų skaičius : 17
Join date : 2010-01-20

Jie gyvi mūsų širdyse - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jie gyvi mūsų širdyse   Jie gyvi mūsų širdyse - Page 2 EmptySk. 02 07, 2010 11:50 pm

jo
Atgal į viršų Go down
Arbuziuks*

Arbuziuks*


Pranešimų skaičius : 26
Join date : 2010-02-12

Jie gyvi mūsų širdyse - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jie gyvi mūsų širdyse   Jie gyvi mūsų širdyse - Page 2 EmptyŠt. 02 13, 2010 5:09 am

kolega rašo:
Nu ir išeisiu išviso aš čia registravausi tiktai kad pasiūlyčiau Justea koleginę sąjungą su mano žiurkėnų klubu {Ne forumu, o svetaine}, bet žinutė taip ir nenusisiunčia, todėl spjaunu ant tos koleginės sąjungos ir išeinu. Šitas forumas būtų normalus, jei ne jūs su savo priekaištais, išsisakymais ir princesės būdais. Tik ir taikotės ant kitų su savo pasakymais: tas netinka, tas nepatinka... V-I-S-K-A-S. Nebegaliu. Išeinu. Ir kuo labiausiailinkiu nesipūsti kaip varlėms ar princesėms. Blokuokit mane ir aš dingstu iš čia.

Ei mergyte ramink bazara biški jei nori kad tavo nuomone gerbtu tai tu kitu taip pat gerbs , jug nevisi vienodai mastom ir visu nuomonės negali sutapti taip kad ramybės. Very Happy
Atgal į viršų Go down
Deimute

Deimute


Pranešimų skaičius : 7
Join date : 2010-03-10

Jie gyvi mūsų širdyse - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jie gyvi mūsų širdyse   Jie gyvi mūsų širdyse - Page 2 EmptyTr. 03 10, 2010 4:02 am

Ooo, kiek flood'o..

Na, o kalbant apie netektis, tai palaidojau ne džiungariukę o Karališkos veislės. Jos vardas buvo Bife. Mirė kažkur pavasarį , palaidojau sode... atsimenu, verkiau vos ne visą dieną, nes buvo mano kaip sakant pirmoji augintinė..
Atgal į viršų Go down
veronikakas




Pranešimų skaičius : 10
Join date : 2009-11-28

Jie gyvi mūsų širdyse - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jie gyvi mūsų širdyse   Jie gyvi mūsų širdyse - Page 2 EmptyAntr. 03 23, 2010 3:27 am

Mano žiukenas vakar nugaiso Sad
Atgal į viršų Go down
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

Jie gyvi mūsų širdyse - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jie gyvi mūsų širdyse   Jie gyvi mūsų širdyse - Page 2 EmptyAntr. 03 23, 2010 8:56 pm

Uzjauciu......... Crying or Very sad
Atgal į viršų Go down
cherry_kiss




Pranešimų skaičius : 3
Join date : 2010-05-06

Jie gyvi mūsų širdyse - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jie gyvi mūsų širdyse   Jie gyvi mūsų širdyse - Page 2 EmptyPen. 05 07, 2010 1:57 am

turėjau laboratorinę žiurkę baltą su raudonom akim Crying or Very sad
nugaišo nuo kaimynu katino tas parazitas sukramtė ją dar kai gyvenom senam bute

Sad
Atgal į viršų Go down
akvairlulu

akvairlulu


Pranešimų skaičius : 32
Join date : 2010-05-17

Jie gyvi mūsų širdyse - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jie gyvi mūsų širdyse   Jie gyvi mūsų širdyse - Page 2 EmptyKv. 05 20, 2010 8:36 pm

mes su drauge norejom suleisti savo ziurkenus kad butu vaikuciu ir vakar vakare per lietu (tas ziurkenas gyvena lauke) jos ziurkeno narvas apvirto ziurkenas labai issigando ir nubego pas toki suni. tas suo ta ziurkena perkando ir nuzude Exclamation visai klasei buvo labai gaila to ziurkeno Crying or Very sad
Atgal į viršų Go down
Fijona :P

Fijona :P


Pranešimų skaičius : 34
Join date : 2010-05-14
Miestas : Ryga

Jie gyvi mūsų širdyse - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jie gyvi mūsų širdyse   Jie gyvi mūsų širdyse - Page 2 EmptyKv. 05 20, 2010 11:41 pm

Nu jau atsiprašau, bet lauke laikyt žiurkėnus tai... Geriau patylėsiu. O dar kai narvas gali apvirsti nuo lietaus, ir žiurkėnas pabėgti... Nu šakės... Neturiu žodžių affraid scratch silent Evil or Very Mad Shocked Ir dar... Žiurkėnų suleidinėti negalima, jie gindami savo teritoriją užpjaus vienas kitą negyvai, o dar patelės...
Atgal į viršų Go down
sima

sima


Pranešimų skaičius : 48
Join date : 2010-01-16
Age : 26
Miestas : anx

Jie gyvi mūsų širdyse - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jie gyvi mūsų širdyse   Jie gyvi mūsų širdyse - Page 2 EmptyPen. 05 21, 2010 11:54 pm

kaip ziauru... Sad nu bet jei norejo kad susiporuotu tai nieko nekaltinu... No
Atgal į viršų Go down
akvairlulu

akvairlulu


Pranešimų skaičius : 32
Join date : 2010-05-17

Jie gyvi mūsų širdyse - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jie gyvi mūsų širdyse   Jie gyvi mūsų širdyse - Page 2 EmptySk. 05 23, 2010 3:12 am

Kad ziauru zinau, bet nezinau kodel ji laike ta ziurkena lauke scratch confused
Atgal į viršų Go down
simab

simab


Pranešimų skaičius : 43
Join date : 2010-06-02
Age : 25
Miestas : Vilnius

Jie gyvi mūsų širdyse - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jie gyvi mūsų širdyse   Jie gyvi mūsų širdyse - Page 2 EmptyTr. 06 02, 2010 9:51 pm

Sad Sad Sad Sad as turejau ziurkena vardu Koda... mire is senatves... buvo 4m. o mire per... Velines:(
Atgal į viršų Go down
akvairlulu

akvairlulu


Pranešimų skaičius : 32
Join date : 2010-05-17

Jie gyvi mūsų širdyse - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jie gyvi mūsų širdyse   Jie gyvi mūsų širdyse - Page 2 EmptyPir. 06 07, 2010 5:06 pm

Labai, labai, labai, uzjauciu Sad
Atgal į viršų Go down
gintaryte250




Pranešimų skaičius : 2
Join date : 2010-08-25

Jie gyvi mūsų širdyse - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jie gyvi mūsų širdyse   Jie gyvi mūsų širdyse - Page 2 EmptyKv. 08 26, 2010 11:13 pm

mano mire viena diena pries kucias Crying or Very sad
Atgal į viršų Go down
Hamsters* Love*

Hamsters* Love*


Pranešimų skaičius : 4
Join date : 2010-12-21
Miestas : Vilnius

Jie gyvi mūsų širdyse - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jie gyvi mūsų širdyse   Jie gyvi mūsų širdyse - Page 2 EmptyAntr. 12 21, 2010 8:59 pm

Mano žiurkėnė Lute tesiog išėjo,pabėgo.


Mes kaip ir kiekviena karta paleidinejome ja kad pasilakstytu,bet antra diena jos neberadome. Po kiek savaičių pradėjome ieškoti jos kunelio,niekur neradome,nei svetainej nei niekur. Aš taip ir jos neradau...
Atgal į viršų Go down
Deeimenute

Deeimenute


Pranešimų skaičius : 36
Join date : 2011-02-10
Age : 28
Miestas : Kretinga

Jie gyvi mūsų širdyse - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jie gyvi mūsų širdyse   Jie gyvi mūsų širdyse - Page 2 EmptyKv. 02 10, 2011 1:25 am

Nieko ir nepadarisi jug vistiek ateis ta diena ir mes visi liudesime ,bet gerai kad galime visi issipasakoti nelaimes ar dziaugsmus bounce I love you
Atgal į viršų Go down
Vasarea :)

Vasarea :)


Pranešimų skaičius : 42
Join date : 2010-12-22

Jie gyvi mūsų širdyse - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jie gyvi mūsų širdyse   Jie gyvi mūsų širdyse - Page 2 EmptyŠt. 02 12, 2011 9:53 pm

Gaila man jusu visu.Ir savo ziurkeno,vakas mire Sad Sad siandien vel turiu nauja! Smile
Atgal į viršų Go down
Vasarea :)

Vasarea :)


Pranešimų skaičius : 42
Join date : 2010-12-22

Jie gyvi mūsų širdyse - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jie gyvi mūsų širdyse   Jie gyvi mūsų širdyse - Page 2 EmptyŠt. 02 12, 2011 9:55 pm

skaivulka rašo:
Kiek laiko gyveno jusu ziurkenai? Smile
mano 3,su puse metu
Atgal į viršų Go down
MisGrudge

MisGrudge


Pranešimų skaičius : 50
Join date : 2011-02-14
Age : 26
Miestas : Panevėžys

Jie gyvi mūsų širdyse - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jie gyvi mūsų širdyse   Jie gyvi mūsų širdyse - Page 2 EmptyPir. 02 14, 2011 10:56 pm

Mano gyveno labai neilgai... Susirgo kažkuo... Kaip man gaila mano SMILTĖS Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Atgal į viršų Go down
Gintarea12

Gintarea12


Pranešimų skaičius : 20
Join date : 2011-03-06
Age : 30
Miestas : Klaipėda

Jie gyvi mūsų širdyse - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jie gyvi mūsų širdyse   Jie gyvi mūsų širdyse - Page 2 EmptySk. 03 06, 2011 8:52 pm

cia biski ne i tema ,bet mano pirmas augintinis buvo suo(tiksliau sesers)kai suo nugaiso nuo vezio parsiveziau is kaimo katina .dabar ir tebeturiu ir dar zuvytes turiu.zadu pirkti savo pirmaji dziungariuka... cat cheers Laughing
Atgal į viršų Go down
aiva




Pranešimų skaičius : 25
Join date : 2011-03-14
Age : 27
Miestas : klaipeda

Jie gyvi mūsų širdyse - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jie gyvi mūsų širdyse   Jie gyvi mūsų širdyse - Page 2 EmptyŠt. 03 19, 2011 2:02 am

Mano pelyte buvo atsivedus 1 peliuka, bet jis is narvelio iskrito mes ji atsargiai idejom per servetele i nameli.Po savaites matem kaip zindzia, bet kai paziurejom po 3savaiciu(tada baigia zindyti) jo jau nebebuvo(suede) Sad
Atgal į viršų Go down
aiva




Pranešimų skaičius : 25
Join date : 2011-03-14
Age : 27
Miestas : klaipeda

Jie gyvi mūsų širdyse - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jie gyvi mūsų širdyse   Jie gyvi mūsų širdyse - Page 2 EmptyTr. 03 23, 2011 12:57 am

mano pelyte mire siandien Sad Crying or Very sad
Atgal į viršų Go down
MisGrudge

MisGrudge


Pranešimų skaičius : 50
Join date : 2011-02-14
Age : 26
Miestas : Panevėžys

Jie gyvi mūsų širdyse - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jie gyvi mūsų širdyse   Jie gyvi mūsų širdyse - Page 2 EmptyTr. 03 23, 2011 8:14 pm

aiva rašo:
mano pelyte mire siandien Sad Crying or Very sad

Didžiulė užuojauta Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Atgal į viršų Go down
Vasarea :)

Vasarea :)


Pranešimų skaičius : 42
Join date : 2010-12-22

Jie gyvi mūsų širdyse - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jie gyvi mūsų širdyse   Jie gyvi mūsų širdyse - Page 2 EmptyKv. 03 24, 2011 2:19 am

aiva rašo:
Mano pelyte buvo atsivedus 1 peliuka, bet jis is narvelio iskrito mes ji atsargiai idejom per servetele i nameli.Po savaites matem kaip zindzia, bet kai paziurejom po 3savaiciu(tada baigia zindyti) jo jau nebebuvo(suede) Sad
UZUOJAUTA ir kaip ziauru kad tevai eda savo vaikus....
Atgal į viršų Go down
aiva




Pranešimų skaičius : 25
Join date : 2011-03-14
Age : 27
Miestas : klaipeda

Jie gyvi mūsų širdyse - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jie gyvi mūsų širdyse   Jie gyvi mūsų širdyse - Page 2 EmptyPen. 04 15, 2011 1:26 am

mano Lara mire kovo22d.
Atgal į viršų Go down
aiva




Pranešimų skaičius : 25
Join date : 2011-03-14
Age : 27
Miestas : klaipeda

Jie gyvi mūsų širdyse - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jie gyvi mūsų širdyse   Jie gyvi mūsų širdyse - Page 2 EmptyPen. 04 15, 2011 1:28 am

Aciu justea
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Jie gyvi mūsų širdyse - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jie gyvi mūsų širdyse   Jie gyvi mūsų širdyse - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Jie gyvi mūsų širdyse
Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Rinkimai (Musu valdzios)
» Idejome jusu baneri dabar jus musu

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Džiungarijos žiurkėnų forumas :: Gimdymo skyrius - vaivorykštės kelias :: Jie gyvens mūsų širdyse-
Pereiti į: