Džiungarijos žiurkėnų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Džiungarijos žiurkėnų forumas

Džiungarijos žiurkėnų mylėtojų ir augintojų klubas
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 parduotuvese parduodamas maistas

Go down 
+11
Džiunga :)
simab
Kikis&Mažylis
Gabrielee2
sima
kristux
domuxax
Džiungea
skaivulka
justea
Dainora+Keksas
15 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Dainora+Keksas

Dainora+Keksas


Pranešimų skaičius : 23
Join date : 2009-11-21
Miestas : vilnius

parduotuvese parduodamas maistas Empty
RašytiTemos pavadinimas: parduotuvese parduodamas maistas   parduotuvese parduodamas maistas EmptyPir. 11 23, 2009 2:57 am

Taigi.... zinokit as nupirkau ziurkiui maisto su avizomis ir jis ju newalgo taigi puse nupirkto maisto tenka ismesti!! Exclamation Exclamation Exclamation


Ar jus susiduriate su tokiais dalykais ar cia tik mano ziurkenas tik toks isrankus Question scratch Question
Atgal į viršų Go down
justea
Admin
justea


Pranešimų skaičius : 60
Join date : 2009-06-17
Miestas : Kaunas

parduotuvese parduodamas maistas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: parduotuvese parduodamas maistas   parduotuvese parduodamas maistas EmptyPir. 11 23, 2009 7:58 pm

Dainora+Keksas rašo:
Taigi.... zinokit as nupirkau ziurkiui maisto su avizomis ir jis ju newalgo taigi puse nupirkto maisto tenka ismesti!! Exclamation Exclamation Exclamation


Ar jus susiduriate su tokiais dalykais ar cia tik mano ziurkenas tik toks isrankus Question scratch Question
Manosios tai trys todėl kaip sakoma du paršiukai geriau penis . Gal pakeiskit maistą , visgi brangokai išeina kai pusė yra grūdų kurių neėda augintinis. gali bandyt gaminti pašarą pati , apie tokią galimybę pasižiūrėk nete
Atgal į viršų Go down
https://dziurkenai.forum.st
skaivulka

skaivulka


Pranešimų skaičius : 97
Join date : 2009-11-26

parduotuvese parduodamas maistas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: parduotuvese parduodamas maistas   parduotuvese parduodamas maistas EmptyKv. 11 26, 2009 10:12 pm

Na va... Mano ziurkeniukas kaip tyce irgi tu grudu needa. O seip viska suvalgo tik grudus palieka. O grudu tai man atrodo visuose pasaruose buna. Na plius, dar duodu dziovintos duonos, morku, kreusiu. Ir kartais skanesta nuperku.
Atgal į viršų Go down
justea
Admin
justea


Pranešimų skaičius : 60
Join date : 2009-06-17
Miestas : Kaunas

parduotuvese parduodamas maistas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: parduotuvese parduodamas maistas   parduotuvese parduodamas maistas EmptyPen. 11 27, 2009 12:09 am

O man tai išvis nebepatinka vitakraft pašarai , brengūs , bet nepatikimi . Tuoj papasakosiu kodėl : kai tik pradėjau auginti žiurkėniukes savo tai pirmą kartą jos nupirkau vitakraft pašaro žiurkėnams . atidariau pakuotę , o viduj pilną gyvų kirmėlių Shocked išmečiau visą lizdą jų , beto kažkokių voratinklių priregzta ir pašaro žiurkėnam beveik nelikę Shocked Shocked Shocked kažkas baisaus , o kaina tai tikrai padori . pasibaisėjau ir daugiau vitakraft nebeperku . Tai buvo šis pašaras : http://www.kika.lt/index.php?module=catalog&action=view&itemId=508072 .
Atgal į viršų Go down
https://dziurkenai.forum.st
skaivulka

skaivulka


Pranešimų skaičius : 97
Join date : 2009-11-26

parduotuvese parduodamas maistas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: parduotuvese parduodamas maistas   parduotuvese parduodamas maistas EmptyPen. 11 27, 2009 2:39 pm

As irgi toki pati pasara pirkau. o kodel tu tiek mazai maisto duoti? Tik viena karta per savaite? Ir dar 3 ziurkenam? As savo VIENAM ziurkenui kas vakara duodu. Gi visur parasyta kad reike kas vakara duoti. Arba viena karta per diena. Nenumarik badu. Na seip tau rinktis... O kiek tavo ziurkenam laiko?
Atgal į viršų Go down
skaivulka

skaivulka


Pranešimų skaičius : 97
Join date : 2009-11-26

parduotuvese parduodamas maistas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: parduotuvese parduodamas maistas   parduotuvese parduodamas maistas EmptyPen. 11 27, 2009 2:45 pm

O juste gal gali savo ziurkeniuku foto ideti.
Atgal į viršų Go down
justea
Admin
justea


Pranešimų skaičius : 60
Join date : 2009-06-17
Miestas : Kaunas

parduotuvese parduodamas maistas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: parduotuvese parduodamas maistas   parduotuvese parduodamas maistas EmptyŠt. 11 28, 2009 12:47 am

skaivulka rašo:
As irgi toki pati pasara pirkau. o kodel tu tiek mazai maisto duoti? Tik viena karta per savaite? Ir dar 3 ziurkenam? As savo VIENAM ziurkenui kas vakara duodu. Gi visur parasyta kad reike kas vakara duoti. Arba viena karta per diena. Nenumarik badu. Na seip tau rinktis... O kiek tavo ziurkenam laiko?
jaučiu , kad ne taip parašiau kiek maisto duodu , tiksliai nežinau kokios tas indukas jųjų . pripilu pilna , bte jos jo greičiau nei per savaitę nesuėda. Jom dabar puse metų I love you Tikrai nenumarinsiu , jos tokios pakankamai imitusios , beto visada turi maisto žanduose ;D
Atgal į viršų Go down
https://dziurkenai.forum.st
skaivulka

skaivulka


Pranešimų skaičius : 97
Join date : 2009-11-26

parduotuvese parduodamas maistas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: parduotuvese parduodamas maistas   parduotuvese parduodamas maistas EmptyŠt. 11 28, 2009 1:32 am

Ai nu tai viskas suprantama. Jos jaunos tai mazai eda. O mano ziurkenui jau metai su puse, tai daugiau valgo.
Atgal į viršų Go down
Džiungea

Džiungea


Pranešimų skaičius : 11
Join date : 2009-11-30

parduotuvese parduodamas maistas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: parduotuvese parduodamas maistas   parduotuvese parduodamas maistas EmptyAntr. 12 01, 2009 4:06 am

Na as maistely perku is labai geros tetos,bet kai nenueinu y ta parduotuve keliauju y kika
tai jau visus pasarus isbandzia , ir tiems kurie(kaip ir mnao) nemegsta,nevalgo grudu siulyciau pasara ,,Fiesta Plius,, nes jame gal ir yra keli grudeliai,bet jis pigus,geras,ir visiziurkenai jy valgo,tikrai,skau is patirties http://www.kika.lt/index.php?module=catalog&action=view&itemId=504747
Atgal į viršų Go down
Dainora+Keksas

Dainora+Keksas


Pranešimų skaičius : 23
Join date : 2009-11-21
Miestas : vilnius

parduotuvese parduodamas maistas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: parduotuvese parduodamas maistas   parduotuvese parduodamas maistas EmptyPir. 12 21, 2009 10:32 pm

skaivulka rašo:
Na va... Mano ziurkeniukas kaip tyce irgi tu grudu needa. O seip viska suvalgo tik grudus palieka. O grudu tai man atrodo visuose pasaruose buna. Na plius, dar duodu dziovintos duonos, morku, kreusiu. Ir kartais skanesta nuperku.

as savo ziurkenui skanesta esu nupirkus niekada nebuna taip kad mano ziurkkeno narvelyje nebubu skanesto rabbit o duonos kriausiu obuoliu agurku lupynu duodu ir as
Atgal į viršų Go down
skaivulka

skaivulka


Pranešimų skaičius : 97
Join date : 2009-11-26

parduotuvese parduodamas maistas Empty
RašytiTemos pavadinimas: mmmmm   parduotuvese parduodamas maistas EmptyKv. 12 24, 2009 4:53 pm

o ziurkenams galima duoti surio?
Atgal į viršų Go down
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

parduotuvese parduodamas maistas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: parduotuvese parduodamas maistas   parduotuvese parduodamas maistas EmptyTr. 12 30, 2009 10:46 pm

skaivulka rašo:
o ziurkenams galima duoti surio?

ziurkėnams nors ir labai patinka sūris tačiau jiem jo negalima gali duoti mažą gabaliuką sūrio tačiau labai labai retai sakoma,kad nuo sūrio žiurkėniukai labai smirdi ir daug teršia bet geriau jam duoti toki lengvą maistą pvz:siemkas,grudelių,uogu tik ne daug visko reikia po truputi o geriausiai duoti specialaus ėdalo (pašaro) o jei nevalgo tada pagelbeti nebegaliu. rabbit tongue I love you Like a Star @ heaven Very Happy
Atgal į viršų Go down
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

parduotuvese parduodamas maistas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: parduotuvese parduodamas maistas   parduotuvese parduodamas maistas EmptyKv. 12 31, 2009 12:44 am

justea rašo:
O man tai išvis nebepatinka vitakraft pašarai , brengūs , bet nepatikimi . Tuoj papasakosiu kodėl : kai tik pradėjau auginti žiurkėniukes savo tai pirmą kartą jos nupirkau vitakraft pašaro žiurkėnams . atidariau pakuotę , o viduj pilną gyvų kirmėlių Shocked išmečiau visą lizdą jų , beto kažkokių voratinklių priregzta ir pašaro žiurkėnam beveik nelikę Shocked Shocked Shocked kažkas baisaus , o kaina tai tikrai padori . pasibaisėjau ir daugiau vitakraft nebeperku . Tai buvo šis pašaras : http://www.kika.lt/index.php?module=catalog&action=view&itemId=508072 .


nezinau as davar savo ziurkena kuri gavau per kaledas matinu tokiu pat pašaru ir jis ji labai megsta bet tai priklauso nuo ziurkeno požiurio į maista o del to pašaro sugedimo tai esu abstulbes gal koki sena padave. beto norečiau sužinoti kokiais pašarais dabar jūs visi maitinate savo auginti žiurkėniuką. Suspect
Atgal į viršų Go down
Dainora+Keksas

Dainora+Keksas


Pranešimų skaičius : 23
Join date : 2009-11-21
Miestas : vilnius

parduotuvese parduodamas maistas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: parduotuvese parduodamas maistas   parduotuvese parduodamas maistas EmptyKv. 12 31, 2009 5:05 am

Ziurek nueini i KIKA ir nuperku tokiu rutuliuku kaip dripsniu.poto uzsuku i maxima ar kazka panasaus ir nuperku semkiu (BE PRIESKONIU) gryzusi namo viska sumaisau ir idedu i Kekso maisto indeji. Smile
vasara as dar nueinu i kiema dobiliuku ar gyslociu ar pieniu nuskinu ir idedu. Smile Smile Smile







SU SVENTEM!!! santa rendeer
Atgal į viršų Go down
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

parduotuvese parduodamas maistas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: parduotuvese parduodamas maistas   parduotuvese parduodamas maistas EmptyŠt. 01 23, 2010 4:20 am

Sveiki,neseniai nupirkau savo žiurkėnui ŽIURKĖNŲ DRUSKOS tokį kaip tablete ir mano žiurkiui tai patinka o jus gal kas taip pat esate arba buvote nupirke tos druskos ar ji veiksminga?
Atgal į viršų Go down
skaivulka

skaivulka


Pranešimų skaičius : 97
Join date : 2009-11-26

parduotuvese parduodamas maistas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: parduotuvese parduodamas maistas   parduotuvese parduodamas maistas EmptyPir. 01 25, 2010 4:22 am

Mano ziurkenai tai megsta. Ir druska ir kalci. Bet valgo su saiku. kai nuperku tai gal menesiui ustenka. Smile
Atgal į viršų Go down
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

parduotuvese parduodamas maistas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: parduotuvese parduodamas maistas   parduotuvese parduodamas maistas EmptyPir. 01 25, 2010 3:17 pm

Okur to kalcio gaut ir kaip atrodo jis .?
Atgal į viršų Go down
skaivulka

skaivulka


Pranešimų skaičius : 97
Join date : 2009-11-26

parduotuvese parduodamas maistas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: parduotuvese parduodamas maistas   parduotuvese parduodamas maistas EmptyPir. 01 25, 2010 7:33 pm

Ji galima nusipirkti visose kika,zoo ir kitose gyvunu parduotuwese. Jie dazniausiai buna balti. Paskui foto idesiu. ziurkenams jis reikalingas gerinti kaulu veiklai ir t.t.
Atgal į viršų Go down
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

parduotuvese parduodamas maistas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: parduotuvese parduodamas maistas   parduotuvese parduodamas maistas EmptyPir. 02 01, 2010 7:58 pm

nors gal ir niekas nesutiks su mano nuomonę tačiau galiu pasakyti kad pirkti iš kikos maista žiurkėnui neapsimoka todėl kad kikoj dažnai maistai būna brokuoti o ir kaina siuabinga tai aš dabar perku maistą iš veterinarijos parduotuvės ten ir pigiau bent 1 litu ir kokybiškiau. Exclamation Exclamation Exclamation tongue
Atgal į viršų Go down
skaivulka

skaivulka


Pranešimų skaičius : 97
Join date : 2009-11-26

parduotuvese parduodamas maistas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: parduotuvese parduodamas maistas   parduotuvese parduodamas maistas EmptyAntr. 02 02, 2010 3:37 am

Na, o jai ka, tai mano mieste nera nei kiku, nei zoo. Tik veterinarijos parduotuwe yra, tai man belieka, kaip pirkti tik ,ten. tongue
Atgal į viršų Go down
kristux

kristux


Pranešimų skaičius : 28
Join date : 2010-01-26
Miestas : mzk

parduotuvese parduodamas maistas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: parduotuvese parduodamas maistas   parduotuvese parduodamas maistas EmptyKv. 02 04, 2010 8:59 pm

tai kokiam tu mieste gyveni
Atgal į viršų Go down
skaivulka

skaivulka


Pranešimų skaičius : 97
Join date : 2009-11-26

parduotuvese parduodamas maistas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: parduotuvese parduodamas maistas   parduotuvese parduodamas maistas EmptyPen. 02 05, 2010 1:22 am

ukmerge
Atgal į viršų Go down
sima

sima


Pranešimų skaičius : 48
Join date : 2010-01-16
Age : 26
Miestas : anx

parduotuvese parduodamas maistas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: parduotuvese parduodamas maistas   parduotuvese parduodamas maistas EmptySk. 02 07, 2010 6:40 pm

Dainora+Keksas rašo:
Taigi.... zinokit as nupirkau ziurkiui maisto su avizomis ir jis ju newalgo taigi puse nupirkto maisto tenka ismesti!! Exclamation Exclamation Exclamation


Ar jus susiduriate su tokiais dalykais ar cia tik mano ziurkenas tik toks isrankus Question scratch Question

maniskiai ir nevalgo bet mes tai neismetam pauksciukam atiduodam Smile
Atgal į viršų Go down
sima

sima


Pranešimų skaičius : 48
Join date : 2010-01-16
Age : 26
Miestas : anx

parduotuvese parduodamas maistas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: parduotuvese parduodamas maistas   parduotuvese parduodamas maistas EmptySk. 02 07, 2010 6:42 pm

skaivulka rašo:
Mano ziurkenai tai megsta. Ir druska ir kalci. Bet valgo su saiku. kai nuperku tai gal menesiui ustenka. Smile

o tai kaip atrodo tas kalcis Exclamation
Atgal į viršų Go down
Gabrielee2




Pranešimų skaičius : 3
Join date : 2010-04-18

parduotuvese parduodamas maistas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: parduotuvese parduodamas maistas   parduotuvese parduodamas maistas EmptySk. 04 18, 2010 2:58 pm

Mano tas pats.... Isrenką visus grūdus. O tuose pakeliuose beveik tik grūdai ir viskas. Gal pabandyk pirkti sveremo pašaro jo būna Kikose. Galėsi išrinkti grūdus. O nusipirkti tik tai ką tavo žiurkėnas ėda.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





parduotuvese parduodamas maistas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: parduotuvese parduodamas maistas   parduotuvese parduodamas maistas Empty

Atgal į viršų Go down
 
parduotuvese parduodamas maistas
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Kiek maisto duodate?
» Maistas-blogas ar geras?
» Butiniausi ziurkenu maistas :)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Džiungarijos žiurkėnų forumas :: Pagrindinės diskusijos :: Mityba-
Pereiti į: