Džiungarijos žiurkėnų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Džiungarijos žiurkėnų forumas

Džiungarijos žiurkėnų mylėtojų ir augintojų klubas
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 žiurkėnų Žaidimai

Go down 
+14
Deeimenute
ggodulis
Camilla
Kornita
Mo-Mo
simab
donatas
sima
Fijona :P
Arbuziuks*
kristux
justea
skaivulka
domuxax
18 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Deeimenute

Deeimenute


Pranešimų skaičius : 36
Join date : 2011-02-10
Age : 28
Miestas : Kretinga

žiurkėnų Žaidimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: žiurkėnų Žaidimai   žiurkėnų Žaidimai - Page 2 EmptyPir. 02 21, 2011 4:21 am

kazinar tiktu ziurkenui PERSIKUTES VARDAS ??
Atgal į viršų Go down
Red

Red


Pranešimų skaičius : 33
Join date : 2011-02-13
Age : 25
Miestas : Vilnius

žiurkėnų Žaidimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: žiurkėnų Žaidimai   žiurkėnų Žaidimai - Page 2 EmptyPen. 02 25, 2011 1:07 pm

Aš taip nevadinčiau Shocked bet žiūrint koks žiurkėnas Smile . Mano Tobis man daugiau niekada nekanda, tik padedu tas vėl į rankas, koks jis linksmas Very Happy
Atgal į viršų Go down
koli

koli


Pranešimų skaičius : 21
Join date : 2011-06-15

žiurkėnų Žaidimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: žiurkėnų Žaidimai   žiurkėnų Žaidimai - Page 2 EmptyTr. 06 15, 2011 1:13 am

aš tai dar tik pirksiu džiungariuką, bet jau turiu patirties. esu jau auginus vieną. jam patikdavo mano lovoj siausti, aš po anklode padėdavau kokį skanėsta ir paleisdavau jį, o jis bėgiodavo ten kol surasdavo tą skanėsta. kai ją pasiimu ant rankų šeip panešiot ir kai prieinu lova jis pradeda muistytis- taireiškia jog jis vėl nori tai pažaist Very Happy Like a Star @ heaven alien
Atgal į viršų Go down
Red

Red


Pranešimų skaičius : 33
Join date : 2011-02-13
Age : 25
Miestas : Vilnius

žiurkėnų Žaidimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: žiurkėnų Žaidimai   žiurkėnų Žaidimai - Page 2 EmptyPen. 07 01, 2011 2:49 am

as tai biski bijau kur nors paleist kad nepabegtu, nesukramtytu ko nors ir t.t. Sad
Atgal į viršų Go down
ėligur

ėligur


Pranešimų skaičius : 3
Join date : 2011-06-30
Age : 24
Miestas : Alytus

žiurkėnų Žaidimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: žiurkėnų Žaidimai   žiurkėnų Žaidimai - Page 2 EmptyPen. 07 01, 2011 4:30 pm

Sveiki, aš turiu džiungariuką vardu Gučis. Jis yra labai labai išdykęs. Jo narvelis yra dviejų aukštų. Iš antro aukšto į pirmą jis labai mėgsta leistis čiuožykla, čiuožinėja ir čiuožinėja. Dar jam labai patinka suktis rateliu. Mes su draugėmis žadame išbandyti naują žaidimą-džiungariukų estafetes. Very Happy Dabar treniruojame savo džiungariukus tokiose runktyse pvz kaip perlysti per toletinio popieriaus rulonėlį ir pan.. Very Happy
Atgal į viršų Go down
Rikute




Pranešimų skaičius : 9
Join date : 2013-12-14
Miestas : Kėdainiai

žiurkėnų Žaidimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: žiurkėnų Žaidimai   žiurkėnų Žaidimai - Page 2 EmptyŠt. 12 14, 2013 12:59 am

mano ziurkenes megstamiausias zaidimas suktis ratelyje... Razz 
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





žiurkėnų Žaidimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: žiurkėnų Žaidimai   žiurkėnų Žaidimai - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
žiurkėnų Žaidimai
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Džiungarijos žiurkėnų jaunikliai
» Butiniausi ziurkenu maistas :)
» Kokie jusu žiurkėnų nameliai ???
» Geras ziurkenu tinklapis (REKOMENDUOJAMA)
» Veislynu pavadinimai -Vados-ziurkenu skaiciai :?:

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Džiungarijos žiurkėnų forumas :: Pagrindinės diskusijos :: Linksmybės , įdomybės-
Pereiti į: