Džiungarijos žiurkėnų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Džiungarijos žiurkėnų forumas

Džiungarijos žiurkėnų mylėtojų ir augintojų klubas
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 liūdna Musiuko ir Sausainiukės istorija

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
musyte




Pranešimų skaičius : 19
Join date : 2011-02-11

liūdna Musiuko ir Sausainiukės istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: liūdna Musiuko ir Sausainiukės istorija   liūdna Musiuko ir Sausainiukės istorija EmptyPen. 02 11, 2011 11:30 pm

Musiukas ir Sausainiukė du Džiungarijos žiurkėnai galima pasakyti atsitiktinai pateke į mano namus. Gavai juos iš draugės. Rudenį sušale jie pirmą kartą pateko į mano rankas. rendeer . Musiukas - pilkas o Sausainiukė balta (kai galėsiu ydėsiu jų nuotraukas). Skiriasi ne tik jų spalva bet ir charakteris. Berniukas su svetimais aršus ir piktas o mergaitė baili. Su manimi Musiukas draugiškas ir meilus tik su Sausainiuke pastaruoju metu santikiai pašlijo Sad
Aš ilgai sprenžau kokia jų litis kol.... Sausainiukė atsivedė šešis mažylius... Tai buo didžiulis šokas ir man ir Musiukui. Kelias dienas mažylis net bijodavo iškišti nosį iš ratelio (ten dabar išvarytas iš namų miega). Tai mus suartino. ir kai reikėjo spresti kurį atsiduoti apsisprendžiau. Gaila bet artėja diena kai atsisveikinsiu su mažaja baltuke.
Atgal į viršų Go down
musyte




Pranešimų skaičius : 19
Join date : 2011-02-11

liūdna Musiuko ir Sausainiukės istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: liūdna Musiuko ir Sausainiukės istorija   liūdna Musiuko ir Sausainiukės istorija EmptyPen. 02 11, 2011 11:31 pm

KAS NORIT NEMOKAMO DZIUNGARIJOS ZIURKENIUKO SKAMBINKIT +37067709350
Tėvai sveiki ir žvalūs, po mėnesio žinosiu jų spalvas. bet įtariu jog bus pilki ir balti mat tokie tėvai (lytis nežinoma)

Atgal į viršų Go down
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

liūdna Musiuko ir Sausainiukės istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: liūdna Musiuko ir Sausainiukės istorija   liūdna Musiuko ir Sausainiukės istorija EmptyPen. 02 11, 2011 11:48 pm

Atgal į viršų Go down
MisGrudge

MisGrudge


Pranešimų skaičius : 50
Join date : 2011-02-14
Age : 26
Miestas : Panevėžys

liūdna Musiuko ir Sausainiukės istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: liūdna Musiuko ir Sausainiukės istorija   liūdna Musiuko ir Sausainiukės istorija EmptyAntr. 02 15, 2011 3:13 pm

Labai liūdna istorija... Turiu patarimą. Kad nereikėtų atsisveikinti nei su Sausainuke nei su Musiuku. Nupirk antrą narvelį berniukui, nes visada kai taip reikia daryti kai mamytė atsiveda jauniklių Smile
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





liūdna Musiuko ir Sausainiukės istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: liūdna Musiuko ir Sausainiukės istorija   liūdna Musiuko ir Sausainiukės istorija Empty

Atgal į viršų Go down
 
liūdna Musiuko ir Sausainiukės istorija
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Jie gyvi mūsų širdyse
» Mano istorija
» Mano žiurkėnės istorija

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Džiungarijos žiurkėnų forumas :: Forumas ir nariai :: Mes-
Pereiti į: