Džiungarijos žiurkėnų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Džiungarijos žiurkėnų forumas

Džiungarijos žiurkėnų mylėtojų ir augintojų klubas
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Susidūriau su ...

Go down 
+20
Deeimenute
ggodulis
Dagis
gintariuke_xx
Ivi
Camilla
Grifukas
Kornita
sima
akvairlulu
Inga
Arbuziuks*
Burbuliukas_Liza
vasare 9
domuxax
kolega
Džiungea
skaivulka
deimante
justea
24 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
justea
Admin
justea


Pranešimų skaičius : 60
Join date : 2009-06-17
Miestas : Kaunas

Susidūriau su ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Susidūriau su ...   Susidūriau su ... EmptyTr. 06 17, 2009 5:57 am

Sveiki , su kokiais negalavimais yra susidūrę jūsų mažieji ? Kaip gydėte ? Papasakokite , mums viskas įdomu Wink
Atgal į viršų Go down
https://dziurkenai.forum.st
deimante

deimante


Pranešimų skaičius : 16
Join date : 2009-09-03
Age : 27
Miestas : Klaipeda

Susidūriau su ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: negalavimai   Susidūriau su ... EmptyKv. 09 03, 2009 11:37 pm

mano mazis aciu dievui neserga Laughing
Atgal į viršų Go down
skaivulka

skaivulka


Pranešimų skaičius : 97
Join date : 2009-11-26

Susidūriau su ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susidūriau su ...   Susidūriau su ... EmptyKv. 11 26, 2009 9:39 pm

Mano ziurkenas kolkas neserga. Bet tikiuosi ir nesirks...
Atgal į viršų Go down
justea
Admin
justea


Pranešimų skaičius : 60
Join date : 2009-06-17
Miestas : Kaunas

Susidūriau su ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susidūriau su ...   Susidūriau su ... EmptyPir. 11 30, 2009 2:17 am

na va o mums pirmoji bėda Sad mano katinas pradrėskė vanilei šoną Exclamation Sveiksta mažoji pamažu , gyja Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
https://dziurkenai.forum.st
Džiungea

Džiungea


Pranešimų skaičius : 11
Join date : 2009-11-30

Susidūriau su ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susidūriau su ...   Susidūriau su ... EmptyPir. 11 30, 2009 11:57 pm

Sveiki turiu na jums gal pasirodys nelabai didelę,bet man išties tikrai didelę bėdą...
Prieš maždaug mėnesį(nepilną) įsigijau dvi džiunges Pepse ir Kola...Pusesere atidavė labai,labai didelį narva...Gražus medinis,įstiklintas,lempa viduje,vienu žodžiu tikras graužikų rojus ...Na aš pjuvenų nepagailėjau pripyliau gal 10 cm ,joms labai patiko,urvelius kasė,gražu žiūrėt buvo,abi miega gržiai po pjuvenom,bet po 1 sav. Labai pradėjo pyktis,galvojau gal šeip žaidžia,nes vieną,kitą gaudo,ir dar nepaminėjau,iš kart kai nusipirkau buvo balta ir tokia y pilkšvumą,ir pilka bijojo manęs,o balta labai meilute,ant rankų ėjo...Na vieną vakarą žiuriu kampelį guli baltoji,pasėmiau ir jai žemiau pilvuko kruvina buvo,galvojau gal ir žiurkėnai tokiom ligom serga,kaip moterys....Ir bėgo dienos jos mūšosi,aš išskyriau,vėliau vel abi paleidau į vieną narvą,nesipyko kelias dienas bet vėl,kaip šuo su kate...
Na gal juokingai skamba,bet aš palyginau jas su vištomis,kaip močiute sakė,Pvz jei višta kraujuoja,o kitos pamato,jos kapoja ta vieną,ir sakė net iki žarnų,na ir užvakar valiau narvą,išėmiau baltają(kolą) ziuriu ant sėdynes plaukai nupešioti,o pilvuką pažiūrėjau
iškandžiota visa,tiesiog pašiurpau Taip gaila jos pasidarė,aš turėjau dar didelį narvą,įdėjau ją ten,nes gaila gyvūnėlio...Ir šiandien bandžiau ją paglostyt,kanda,arba iš vis susigūžia į kampelį,ir dreba,vos nepravirkau,ji tokia įbauginta,tiesiog nežinau ką daryt,nes ji negyną,vos bepaeina, No Crying or Very sad ,gal žinot kaip jai padėti?
Ir dar vienas klausimas,ar gali būi kad man sumaišė,ir davė džiungarijos,ir roborovskio žiurkėnes? nes jos na skirtingos nežinau,gal dėl to taip mušdavosi?
Na labai prašau,gal kas atskiriat tas žiurkytes,nes aš nesu tokia didelė žinovė,betman atrodo,kad en yra skirtingos rušies žiurkytės,o nupaveiksluoti nelabai eina,nes jos juda,o ta sužeista visada kampelyje susigūžusi,pavargusi,atrodo kad tuoj kris negyva Crying or Very sad
Atgal į viršų Go down
deimante

deimante


Pranešimų skaičius : 16
Join date : 2009-09-03
Age : 27
Miestas : Klaipeda

Susidūriau su ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: ziurkenai   Susidūriau su ... EmptySk. 12 20, 2009 7:23 pm

patarciau lakyti atskirai nes ta vargse papjaus. Crying or Very sad ziurkenai atrodo mieli,bet kad matytum kaip mano ziurkenas sukandziojo zaisline pele ,vien skutai liko Smile
Atgal į viršų Go down
kolega




Pranešimų skaičius : 15
Join date : 2009-09-01

Susidūriau su ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susidūriau su ...   Susidūriau su ... EmptyKv. 12 31, 2009 10:06 pm

Tai jau mano sugalvotus vardus nusidžiovei kaip matau... Kola ir Pepsė.

Gerai, dabar prie reikalo. Pjautis dviem žiurkėnėm yra normalu. Tos pačios lyties atstovai visada pjaunasi, beveik visi gyvūnai. Todėl reikėjo jas iš pat pradžių laikyt atskirai. Dabar jas taip ir laikyk, atskirai, nutempk sužeistąją pas veterinarą, o tai paskui dar išeis vaivorykštės keliu. Nebeleisk į vieną narvą abiejų. Gali trumpam išleisti susitikti jas abi, bet nepalik be priežiūros. Jei pjausis, iškart atskirk ir tą savaitę jų kartu daugiau nepalik. Kitą kartą trumpam vėl išleisk. Daugiau nieko pasakyt negaliu, tik žinok, kad dviem patelėm pjautis yra normalu.
Atgal į viršų Go down
http://www.ziurkenai.weebly.com
justea
Admin
justea


Pranešimų skaičius : 60
Join date : 2009-06-17
Miestas : Kaunas

Susidūriau su ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susidūriau su ...   Susidūriau su ... EmptyŠt. 01 02, 2010 12:24 am

Gal kam taip yra pasitaikę ? Mano dvi žiurkėnės nei storos , nei plonos - normaluios , o karamelė tai padėk tu Dieve . Du kart storesnė , nors kiek pasekiau ėda beveik tiek pat , gal kartais net mažiau . Kaip suprast? Berniuko neturiu - trys mergaitės , taigi lauktis neturėtų . Keisti dalykai dedas Suspect
Atgal į viršų Go down
https://dziurkenai.forum.st
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

Susidūriau su ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: hm   Susidūriau su ... EmptyŠt. 01 02, 2010 1:04 am

O galėčiau sužinoti kuom tju maitini tą savo žiurkėne gal bloga maista duodi,o ji sukasi Like a Star @ heaven ratelyje(sportuoja? bounce )Gal daug valgo ir miega ilgai? Sleep
Atgal į viršų Go down
vasare 9




Pranešimų skaičius : 28
Join date : 2009-12-28

Susidūriau su ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susidūriau su ...   Susidūriau su ... EmptyŠt. 01 02, 2010 1:20 am

Dabar gal neberašysiu nes mano žiurkėnas numirė. monkey
Atgal į viršų Go down
justea
Admin
justea


Pranešimų skaičius : 60
Join date : 2009-06-17
Miestas : Kaunas

Susidūriau su ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susidūriau su ...   Susidūriau su ... EmptyŠt. 01 02, 2010 2:25 am

maistas geras , o rately tai irgi sukasi , jei būtų blogas maistas tai visos storos būtų , bet dabar ta viena "nusipenėjus" Suspect
Atgal į viršų Go down
https://dziurkenai.forum.st
justea
Admin
justea


Pranešimų skaičius : 60
Join date : 2009-06-17
Miestas : Kaunas

Susidūriau su ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susidūriau su ...   Susidūriau su ... EmptyŠt. 01 02, 2010 2:25 am

vasare 9 rašo:
Dabar gal neberašysiu nes mano žiurkėnas numirė. monkey
Užuojauta
Atgal į viršų Go down
https://dziurkenai.forum.st
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

Susidūriau su ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susidūriau su ...   Susidūriau su ... EmptyŠt. 01 02, 2010 3:27 am

vasare 9 rašo:
Dabar gal neberašysiu nes mano žiurkėnas numirė. monkey


Užuojauta Crying or Very sad Embarassed Sad
Atgal į viršų Go down
kolega




Pranešimų skaičius : 15
Join date : 2009-09-01

Susidūriau su ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susidūriau su ...   Susidūriau su ... EmptyŠt. 01 02, 2010 6:37 pm

vasare 9 rašo:
Dabar gal neberašysiu nes mano žiurkėnas numirė. monkey

Dieve mano, kuris? Gal virtualias laidotuves suplanuot? Užuojauta.
Atgal į viršų Go down
http://www.ziurkenai.weebly.com
vasare 9




Pranešimų skaičius : 28
Join date : 2009-12-28

Susidūriau su ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susidūriau su ...   Susidūriau su ... EmptyŠt. 01 02, 2010 10:17 pm

Na turėjo taip būt kadanors jau 2 metų buvo jis.
Atgal į viršų Go down
kolega




Pranešimų skaičius : 15
Join date : 2009-09-01

Susidūriau su ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susidūriau su ...   Susidūriau su ... EmptySk. 01 03, 2010 1:05 am

Nori virtualių laidotuvių?.. Skamba juokingai, bet nėra labai linksma.
Atgal į viršų Go down
http://www.ziurkenai.weebly.com
vasare 9




Pranešimų skaičius : 28
Join date : 2009-12-28

Susidūriau su ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susidūriau su ...   Susidūriau su ... EmptySk. 01 03, 2010 2:20 am

ne jau ne nereikia Very Happy
Atgal į viršų Go down
skaivulka

skaivulka


Pranešimų skaičius : 97
Join date : 2009-11-26

Susidūriau su ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susidūriau su ...   Susidūriau su ... EmptySk. 01 24, 2010 5:40 am

Dziungarijos ziurkenai buna balti, balti su tamsesne linija ant nugaros. Buna pilki. Ir pilki su dar tamsesne linija ant nugaros. Jie didesni uz roboroskio ziurkenus. O roboroskio ziurkenai dazniausiai buna tokios na nemoku paaiskint. Galbut panasi i smelio ryskesne spalva. Roboroskio mazesni uz dziungarijos.
Atgal į viršų Go down
Burbuliukas_Liza

Burbuliukas_Liza


Pranešimų skaičius : 27
Join date : 2010-01-27
Miestas : su_tylA

Susidūriau su ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susidūriau su ...   Susidūriau su ... EmptyTr. 01 27, 2010 10:49 pm

skaivulka rašo:
Dziungarijos ziurkenai buna balti, balti su tamsesne linija ant nugaros. Buna pilki. Ir pilki su dar tamsesne linija ant nugaros. Jie didesni uz roboroskio ziurkenus. O roboroskio ziurkenai dazniausiai buna tokios na nemoku paaiskint. Galbut panasi i smelio ryskesne spalva. Roboroskio mazesni uz dziungarijos.

Džiungarijo žiurkėnų būna ir smėlio spalvos. Mano draugė turi. Gal kada nors nufotografuosiu ir įrodysiu!


Mano džiungariukė Liza nesportuoja!
Susidūriau su ... Icon_mad Ji niekada nesisuka ant ratuko! Šiaip nemanau, kad ji yra labai stora, bet vistiek kažkas turėtų būt.. Naktį girdžiu kaip ji graužia groteles ir viskas. Jokio sukimosi ant ratelio. Gal jai reikia kitokio? Šiaip jos yra tinkamas. Plastmasinis, be skylučių. Ir to ratuko ji visiškai negraužia.. Gal ką patarsit?? Susidūriau su ... Confused
Atgal į viršų Go down
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

Susidūriau su ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susidūriau su ...   Susidūriau su ... EmptyKv. 01 28, 2010 1:06 am

Mano džiungariukė Liza nesportuoja![/i] Susidūriau su ... Icon_mad Ji niekada nesisuka ant ratuko! Šiaip nemanau, kad ji yra labai stora, bet vistiek kažkas turėtų būt.. Naktį girdžiu kaip ji graužia groteles ir viskas. Jokio sukimosi ant ratelio. Gal jai reikia kitokio? Šiaip jos yra tinkamas. Plastmasinis, be skylučių. Ir to ratuko ji visiškai negraužia.. Gal ką patarsit?? Susidūriau su ... Confused[/quote]


Mano žiurkėnas tai sukasi narvelyje o koks ? tavo ratelis mano plstmasinis(pakabinamas) taip pat mano žiurkėnas naktį griaužia grotas o gal tavo žiurkėnas bijo to rato nu žinok pirma karta girdžiu tokia istorija kad nesisuktu ratelyje žiurkėnas.
Atgal į viršų Go down
skaivulka

skaivulka


Pranešimų skaičius : 97
Join date : 2009-11-26

Susidūriau su ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susidūriau su ...   Susidūriau su ... EmptyKv. 01 28, 2010 1:30 am

as ir taip zinau kad yra smelines spalvos. gali ir neirodinet. geek ne vienus metus auginu ziurkenus, dar ir ne tokiu esu macius. as ten tik kaip pavyzdi pasakiau.
Atgal į viršų Go down
skaivulka

skaivulka


Pranešimų skaičius : 97
Join date : 2009-11-26

Susidūriau su ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susidūriau su ...   Susidūriau su ... EmptyKv. 01 28, 2010 1:36 am

ir mano ziurkenas, seniau groteles grauzdavo. bet kai pradejau davinet kietos, dziovintos duonos. tai tada nustojo griaust. ju dantis auga, tai reikia duot kasko kieto graust. manau dziovintas batonas minkstesnis negu dziovinta duona. pabandyk duot dziovinta juoda duona. Smile
Atgal į viršų Go down
skaivulka

skaivulka


Pranešimų skaičius : 97
Join date : 2009-11-26

Susidūriau su ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susidūriau su ...   Susidūriau su ... EmptyKv. 01 28, 2010 1:39 am

pabandyk nupirkti ziurkenui burbula. ten idedi ziurkena ir jis vazineja po kambari. Smile galbut tada pasportuos. Very Happy
Atgal į viršų Go down
domuxax

domuxax


Pranešimų skaičius : 207
Join date : 2009-12-30
Miestas : MzK

Susidūriau su ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susidūriau su ...   Susidūriau su ... EmptyKv. 01 28, 2010 1:57 am

Bet mano žiurkėnas seniau griauždavo groteles dabar ne o rutuly ir aš turiu mano žiurkiui tai labai patinka jis jame važinėjasi po visus kambarius puiki įdėja turėtį rutulį jame tikrai jis važiuos nes kai žiurkėnas eina tame rutulyje ir tas rutulys pats ridenas.
Atgal į viršų Go down
Burbuliukas_Liza

Burbuliukas_Liza


Pranešimų skaičius : 27
Join date : 2010-01-27
Miestas : su_tylA

Susidūriau su ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susidūriau su ...   Susidūriau su ... EmptyKv. 01 28, 2010 7:24 pm

Mačiau rutulį, bet jis labai didelis ir gal ji su juo nepaeis.
Yra mažesnių ar paeina su tuo dideliu??
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Susidūriau su ... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susidūriau su ...   Susidūriau su ... Empty

Atgal į viršų Go down
 
Susidūriau su ...
Atgal į viršų 
Puslapis 14Pereiti prie : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Džiungarijos žiurkėnų forumas :: Pagrindinės diskusijos :: Sveikata-
Pereiti į: