Džiungarijos žiurkėnų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Džiungarijos žiurkėnų forumas

Džiungarijos žiurkėnų mylėtojų ir augintojų klubas
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Susidūriau su ...

Go down 
+20
Deeimenute
ggodulis
Dagis
gintariuke_xx
Ivi
Camilla
Grifukas
Kornita
sima
akvairlulu
Inga
Arbuziuks*
Burbuliukas_Liza
vasare 9
domuxax
kolega
Džiungea
skaivulka
deimante
justea
24 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriusPranešimas
Leka

Leka


Pranešimų skaičius : 21
Join date : 2011-02-14

Susidūriau su ... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susidūriau su ...   Susidūriau su ... - Page 4 EmptyAntr. 02 15, 2011 2:48 pm

MisGrudge, nesinervuok, tikiu kad priziurejai ji tikrai labai gerai, bet cia tokia liga kaip zmoniu vezys, ji sukelia pats organizmas ir tikrai jokios itakos neturi bloga ar gera priziura Neutral

Mano buvusiam ziurkenui buvo tokios bedos:
Akies uzdegimas(teko salinti akyte(paskutinius 2 savo gyvenimelio metus buvo ne jos))
Kreivai suauges stuburas(kate perkando kai buvo pabeges)
Atsisake galine kojyte,taigi ja teko amputuoti Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
bet jis saunuolis viska istvere ir 5 metus gyveno, kai paprastai tik 3 gyvena rabbit Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
MisGrudge

MisGrudge


Pranešimų skaičius : 50
Join date : 2011-02-14
Age : 26
Miestas : Panevėžys

Susidūriau su ... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susidūriau su ...   Susidūriau su ... - Page 4 EmptyAntr. 02 15, 2011 2:51 pm

Leka> ačiū, kad pasakei I love you

Eik tu sau!!! Nerealu!!! Žiurkėnas gyvena metus... norėčiau, kad mano žiurkėnai tiek gyventų Smile
Atgal į viršų Go down
Leka

Leka


Pranešimų skaičius : 21
Join date : 2011-02-14

Susidūriau su ... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susidūriau su ...   Susidūriau su ... - Page 4 EmptyAntr. 02 15, 2011 2:56 pm

MisGrudge, ner uz ka Wink
Istvermingi pas mane ziurkenai kazkaip, ilgiau normalios gyvenimo trukmes normos gyvena Very Happy
Atgal į viršų Go down
MisGrudge

MisGrudge


Pranešimų skaičius : 50
Join date : 2011-02-14
Age : 26
Miestas : Panevėžys

Susidūriau su ... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susidūriau su ...   Susidūriau su ... - Page 4 EmptyAntr. 02 15, 2011 2:58 pm

Kietai Very Happy Aš irgi norėčiau, kad mano žiurkėnai gyventų kokius 6 metus.
Girdėjau, kad kažkurioj šalį žmogus žiurkėną augino 6 metus cyclops
Atgal į viršų Go down
Deeimenute

Deeimenute


Pranešimų skaičius : 36
Join date : 2011-02-10
Age : 28
Miestas : Kretinga

Susidūriau su ... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susidūriau su ...   Susidūriau su ... - Page 4 EmptyKv. 02 17, 2011 2:26 am

KA DARITI MANO ZIURKENAS APSLAPINA KITUOS SEIMOS NARIUS
Atgal į viršų Go down
Leka

Leka


Pranešimų skaičius : 21
Join date : 2011-02-14

Susidūriau su ... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susidūriau su ...   Susidūriau su ... - Page 4 EmptyPir. 02 21, 2011 2:57 am

Neradau kur parasyt tai rasau cia Smile
siandien savo ziurkenui nupirkau ziurkeniuke, bet jie kazkaip nedraugoviskai elgiasi,o man reikia juo zut but suporuot Sad jis ant jos lipa, o ta kad pradeda staugt, tada jis ja vaikosi, kazka daryt(lyg kanda, bet nekanda) pradeda...dabar idejau atskirai, kad per nakti nepasipjautu...bet gal turit kas kokiu patarimu ka daryt? Sad Sad Sad Exclamation
Atgal į viršų Go down
Deeimenute

Deeimenute


Pranešimų skaičius : 36
Join date : 2011-02-10
Age : 28
Miestas : Kretinga

Susidūriau su ... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susidūriau su ...   Susidūriau su ... - Page 4 EmptyPir. 02 21, 2011 3:47 am

vasare 9 rašo:
Dabar gal neberašysiu nes mano žiurkėnas numirė. monkey
UZUOJAUTA
Atgal į viršų Go down
Inesta




Pranešimų skaičius : 2
Join date : 2011-02-22

Susidūriau su ... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susidūriau su ...   Susidūriau su ... - Page 4 EmptyAntr. 02 22, 2011 2:30 am

Niu labai prasau pagelbekit man mano ziurkenas-dzeris viskas butu labai gerai mano dziaugsmeliui. Tik va niekaip nesuprantu kodel jo pilvukas kojytes ir rankytes nuplikusios raudonos Rolling Eyes Sad niu teip gaila ziuret i ji. Nezinau ar taip turi buti ar nea? prasau pagelbekit Wink ir jei galit patarkit gal kas jau su to susidures buvo Sad aciukas
Atgal į viršų Go down
Inesta




Pranešimų skaičius : 2
Join date : 2011-02-22

Susidūriau su ... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susidūriau su ...   Susidūriau su ... - Page 4 EmptyAntr. 02 22, 2011 2:42 am

pagelbekit Sad
Atgal į viršų Go down
Leka

Leka


Pranešimų skaičius : 21
Join date : 2011-02-14

Susidūriau su ... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susidūriau su ...   Susidūriau su ... - Page 4 EmptyTr. 02 23, 2011 12:31 am

Inesa, jei tavo ziurkenui apie 3/4 metus tai dauguma tokio amziaus ziurkenu pradeda plikti(mano pacios buves ziurnenas paskutini savo gyvenimo pusmeti plauku tik ant nugaros ir galvos turejo) pale , taciau jei jis jaunas patarciau nuvesti pas veterinara Wink
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Susidūriau su ... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susidūriau su ...   Susidūriau su ... - Page 4 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Susidūriau su ...
Atgal į viršų 
Puslapis 44Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Džiungarijos žiurkėnų forumas :: Pagrindinės diskusijos :: Sveikata-
Pereiti į: